999 rezultate për

kemben

Fitoi duelin me Justin Gaethje, Khabib përfundon në spital Presidenti i UFC, Dana White, ka zbuluar se cila ishte gjendja e Khabib Nurmagomedov pas duelit me Justin Gaethje. Kh
Fansja sy-shqiponjë i shpëton jetën gazetares, i zbulon kancerin vetëm nga raportimi LIVE Një gazetare i ka shpëtuar vdekjes vetëm nga syri i mprehtë i një fanseje që e ndiqte gjatë raportimeve. Gruaja i ka
Pamje tronditëse, mbrojtësi i Kolumbisë thyen këmbën në ndeshje (VIDEO) Kolumbia nuk hasi vështirësi për të mposhtur 3-0 në shtëpi Venezuelën, duke marrë tre pikët e para në eliminatoret e Kat
TRONDITËSE/ Ushtari armen lidh veten me zinxhir që të mos lëshojë frontin Një ushtar armen është gjetur i lidhur me zinxhir në vendin e tij të luftimit. Pasi morën pozicionin e armenëve, ush
Armenët ngrenë flamurin e bardhë, dalin pamjet e sulmeve nga azerët (VIDEO) Lufta është e ashpër mes Azerbajxhanit dhe Armenisë në rajonin e Nagorno Karabakhut me një numër të madh viktimash nga t
Humbi këmbën pas komplikacioneve në operacion, ish-Miss Universi aktive në rrjet (FOTO LAJM) Një bukuroshe kolumbiane që ka konkuruar në Miss Universe u detyrua të gjymtonte këmbën e saj pas komplikacioneve të një
Milani e nis me këmbën e mbarë, Ibra nuk njeh moshë (VIDEO) Milani e ka nisur me këmbën e mbarë Serie A. Kuqezinjtë kanë fituar 2-0 në shtëpi ndaj Bologna. Ishte Ibra ai i c
Fansja sy-shqiponjë i shpëton jetën gazetares, i zbulon kancerin vetëm nga raportimi LIVE Një gazetare i ka shpëtuar vdekjes vetëm nga syri i mprehtë i një fanseje që e ndiqte gjatë raportimeve. Gruaja i ka
AAK-ja këmbëngul që Ramush Haradinaj është kandidat i denjë për president Kryetari i komunës së Klinës, Zenun Elezaj,thotë se çdo marrëveshje e arritur ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është e që ka
Shqipëria e nis me këmbën e mbarë Ligën e Kombeve, kuqezinjtë dalin me 3 pika të arta nga Bjellorusia (VIDEO) Shqipëria e ka nisur me këmbën e mbarë Ligën e Kombeve duke mposhtur 0-2 Bjellorusinë duke marrë 3 pikë të arta. Kuqe
Harron Balotelin, ish-partnerja shkëmben puthje të zjarrta me italianin e famshëm (FOTO LAJM) Ish-partnerja e Mario Balotelit, Rafaela Fiko, ka nisur një romancë të re, teksa ka vendosur ta mbyllë me futbollin.
Bën sikur ka thyer këmbën, penalltia e Realit po "trondit" Twitterin (VIDEO) Real Madridi fitoi falë një penalltie jo fort bindëse ndaj Getafes, në ndeshjen e radhës të La Liga, duke e çuar në 4 pi
E pazakontë: Gazetarja e njohur shkon në studio me këmbën me allçi dhe paterica (VIDEO) Gazetarja e njohur Beti Njuma, ka shkuar në studion e lajmeve me këmbën në allçi dhe me paterica. Njuma u lëndua pak
Dëmtimi i Messit në ndeshjen ndaj Sevilla shqetëson Barcelonën Një plagë në këmbën e djathtë të Lionel Messit është parë gjatë stërvitjeve të Barcelonës, teksa argjentinasi ishte vik
Ish-Miss Universi humbet këmbën pas komplikacioneve në operacion (FOTO LAJM) Një bukuroshe kolumbiane që ka konkuruar në Miss Universe u detyrua të gjymtonte këmbën e saj pas komplikacioneve të një
Po shkëmbenin "mallin", policia i prish momentin dy personave në Fier Policia ka kapur në flagrancë një person teksa i shiste "mall" dikujt tjetër në Fier. Operacioni antidrogë i koduar “
Pas komplikacioneve në operacion, ish-Miss Universi humbet këmbën (FOTO LAJM) Një bukuroshe kolumbiane që ka konkuruar në Miss Universe u detyrua të gjymtonte këmbën e saj pas komplikacioneve të një
Sevilla e nis me këmbën e mbarë La Ligan, triumfon në derbin e qytetit ndaj Betis (VIDEO) Kampionati spanjoll është rikthyer pas 3 muajsh pushim si pasoje e pandemisë. Ndeshja hapëse ishte ajo mes Sevillas d
"Ku e ke njërën këmbë", Big Mama "shpërthen" në ofendime pas akuzave për Photoshop (FOTO LAJM) Të gjithë tashmë e dimë karakterin "shpërthyes" të këngëtares Big Mama e cila e ka nxjerrë në pah edhe së fundmi. Shk
E ardhmja e Mertens te Napoli në pikëpyetje, Interi këmbëngul për belgun Interi provon të surprizojë çdo kundërshtar që është në garë për kartonin e Dries Mertens, që me shumë mundësi do të lar