999 rezultate për

katert

Zjarr në katin e katërt të një pallati në Durrës Një zjarr masiv ka rënë mbrëmjen e sotme në Durrës. Sipas informacioneve mësohet se zjarri është përhapur në katin e kar
Ironi me arbitrin e katërt, gjobitet klubi italian Skuadra që luan në Serinë B italiane, Avelino i duhet të paguajë një gjobë prej 1000 eurosh. Kjo gjobë ka ardhur për
Tottenhami fiton në transfertë ndaj ekipit të Shaqirit (VIDEO) Tottenhami mori një fitore të rëndësishme sot në transfertë ndaj Stoke Cityt me shifrat 1-2 ndaj në "Bet365". Golat p
Juventusi shënon edhe golin e katërt ndaj Beneventos (VIDEO) Juventus ka shënuar edhe golin e kaërt ndaj Beneventos në "Stadio Ciro Vigorito". Ai që ka realizuar është brazilian
Aktorja e njohur humbet fëmijën në muajin e katërt të shtatzënisë (FOTO LAJM) Begüm Kütük është prezantuar për publikun shqiptar me rolin e saj si Neriman në serialin "Lovebird-Trumcaku". Për ak
Spalletti beson se skuadra mund të arrijë në vendin e katërt Trajneri i Interit, Luciano Spalletti beson skuadra mund të arrijë në vendin e katërt, dhe mbështet Mauro Icardi për një
Ky është deputeti që hodhi gazin për herë të katërt Lëvizja Vetëvendosjes ka hedhur për herë të katër gazin lotsjellës në Kuvend, duke bërë kështu që të mos lejohet vazhdim
Nuk ndalet gazi në Kosovë, hidhet për herë të katërt Pas largimit me forcë dhe arrestimit të deputetëve të Vetëvendosjes që hodhën gaz lotsjellës u duk ë situata u normalizu
Zgjedhjet në Rusi, exit-pollet e para i japin "fronin" Putinit Vladimir Putin ka fituar zgjedhjet presidenciale ruse, sipas exit polleve të para. Ndërsa zyrtarët kanë raportuar një pj
Nisin votimet në Rusi, Putin pritet të fitojë mandatin e katërt Qytetarët me të drejtë vote në Rusi janë duke votuar në zgjedhjet presidenciale, ku pritet që presidenti aktual, Vladimi
Salah breshëri golash Watfordit (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e pestë ndaj Watfordit në "Anfield Road". Është po ai, Mohamed Salah që nuk po ndalo
Kim Kardashian rrëfen se fëmija i katërt do të jetë i fundit dhe ka një arsye të fortë Yll televiziv Kim Kardashian është bërë nënë për herë të tretë në janar nga një nënë surrogate. Ajo ka edhe një vajzë, N
Angela Markel zgjidhet kancelare e Gjermanisë për herë të katërt Angela Merkel mori sot mandatin e katërt nga Bungestagu, Dhoma e Ulët e parlamentit gjerman, për të qenë në krye të qeve
Maldini motivon Milanin: Duhet të besoni tek vendi i katërt Paolo Maldini motivon skuadrën e Milanit duke thënë se ata duhet të besojnë në arritjen e vendit të katërt që i dërgon n
Super Immobile, i shënon gol me thembër Cagliarit (VIDEO) Skuadra e Lazios ku momentalisht luan edhe portier i talentuar i Kombëtares Shqiptare, Tomas Strakosha, është ndalur në
Kosovarët të katërtit në BE, të gatshëm të luftojnë për shtetin e tyre Një sondazh i ri i kryer nga “Gallup” ka radhitur qytetarët e Kosovës në vendin e katërt si të gatshëm për të luftuar pë
Tragjedi në Durrës, bie nga kati i katërt 80-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës ku një burrë ka rënë nga kati i katërt i ndërtesës duke humbur jetën. Gjatë
28 vjeçarja shqiptare humb jetën tragjikisht, bie nga kati i katërt Një vajzë 28 vjecare me origjinë shqiptare ka humbur jetën në Itali pasi ka rënë nga kati i katërt i një ndërtese. 28
U dëmtuar arbitri kryesor, Tottenham e kërkoi tek tifozët zëvendësusin dhe e gjeti Gjyqtari Mike Jones u lëndua rëndë para ndeshjes mes Tottenhamit dhe Huddersfieldit e vlefshme për javën e 29-të të Ligë
Nuk ka të ndalur, Roma i shënon edhe golin e katërt Napolit (VIDEO) Roma po turpëron Naolin në "San Paolo" duke i shënuar edhe golin e katërt. Ai që ka shënuar është Diego Perotti në m