999 rezultate për

kasap

Nga kasap te spiunë të Çausheskut, ja disa punë të lojtarëve Janë ose kanë qenë trajnerë ose futbollistë, por në të kaluarën çfarë pune bënin? Jo të gjithë futbollistët (apo traj
Kasapi korçar e pëson keq: Arrestohet pas kontrollit në dyqanin e tij Policia ka vënë në pranga Nazar Dvorani, 57 vjeç, nga Korça. Ai ka përfunduar në prangat e Policisë pasi në dyqanin e
E dashura tregon LIVE se është shtatzënë, Shpat Kasapi largohet nga studioja Shpat Kasapi dikur padyshim ishte një nga këngëtarët më të preferuar të vajzave, ndërkohë që është përfolur shumë edhe p
A do lidhej me Shpat Kasapin? Shoqja e Afërditës jep përgjigjen e prerë Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë një ndër këngëtaret/ modelet më të komentuara në median shqiptare. Pavarësisht karr
Ndau Shpat Kasapin, Afërdita rrëfen për herë të parë si ra në dashuri me çekun Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë një ndër këngëtaret/ modelet më të komentuara në median shqiptare. Pavarësisht karr
Ndau Shpat Kasapin, sot martohet Afërdita Dreshaj (FOTO LAJM) Ditën e sotme ish e dashura e Shpat Kasapit, Afërdita Ndreshaj po kurorëzon dashurinë e saj në martesë me hokeistit çek.
Mediat në Egjipt i bëjnë "namin" Ramos-it, e quajnë kasap Ndërhyrja që Sergi Ramos bëri ndaj Mohamed Salah vazhdon të debatohet shumë. Ajo tërheqje krahu nga ana e Ramos, duke
Modelja e njohur shqiptare lë me gishtë në gojë Shpat Kasapin Pak javë më parë bëri bujë në portale një koment i Shpat Kasapit në foton e postuar nga Ermal Mamaqi ku ftonte ndjekësit
Genta kapet mat me Shpat Kasapin (VIDEO) Gentjana Gjalpi, ose siç e njohim shkurt Genta, është padyshim një nga banoret më të përfolura të "Big Brother 5". V
Shiste drogë e blinte makina, "kasapi" shqiptar bie në burg në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një 33-vjeçar shqiptar në Itali pasi akuzohet për trafik droge. Mediat italiane s
Shpati thumboi Afërditën 5 vite pas ndarjes, modelja i përgjigjet prerë Kanë kaluar 5 vite që nga ndarja e Afërdita Dreshajt dhe Shpat Kasapit, por Shpati ka reaguar publikisht për fejesën e A
Afërdita drejt martesës, Shpat Kasapi thumbon publikisht ish të fejuarën Ndonëse kanë kaluar 5 vite që prej ndarjes së Shpat Kasapit dhe Afërdita Dreshajt dhe tanimë Afërdita është në prag të m
Shpat kasapi rrëfehet për vajzat: Vendi më i çuditshëm ku kam dhënë autograf Këngëtari Shpat Kasapi është shprehur edhe për “çmeduritë” gjatë karrierës së tij i ftuar në Pop Culture. Ai ka zbul
E vendos Shpat Kasapi, publikon foto me të dashurën (FOTO LAJM) Më në fund këngëtari Shpat Kasapi e bën publike të dashurën e re, të cilës ia zbulon fytyrën për herë të parë. Ai mbr
Tritol në banesë, ky është kasapi gjirokastrit që e duan të vdekur Mbrëmjen e kaluar në Gjirokastër një banesë është hedhur në erë me tritol. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije
Shpat Kasapin e çon e dashura në polici, arsyeja do ju lërë pa fjalë Këngëtari Shpat Kasapi vazhdon të jetë i vetëm, ndonëse kohë pas kohe përflitet për lidhje me femra të ndryshme. Por, me
Kasapët në alarm: Po ham mish me kancer Këto imazhe po bëjnë xhiron e rrjetit dhe kanë tronditur konsumatorët e mishit. Dy punëtorë me eksperiencë kanë pranu
Kasapi i Bosnjës dënohet me burgim të përjetshëm (FOTO LAJM) Ish kreu ushtarak serb boshnjak Ratko Mlladiç sot është dënuar për gjenocid dhe krime kundër njerëzimit, me burgim të pë
Ndiqeni live vendimin e Hagës për Kasapin e Bosnjës (VIDEO) Tribunali për krime të luftës i Kombeve të Bashkuara po shpall akgjykimin për ish-komandantin e forcave serbe të Bosnjës
U përfol se është lidhur me Shpat Kasapin, reagon Rovena Stefa (FOTO LAJM) Një fotografi që Rovena e hodhi në Instagram ka ngjallur dyshime për një lidhje të mundshme mes saj dhe këngëtarit Shpat