999 rezultate për

kanal

Papa rrëfehet për kohën kur shkonte tek psikologu Përfaqëson Zotin në Tokë për të krishterët, por në moshën 42 vjeçare Ati i Shenjtë i është drejtuar psikanalistit. P
A e dini pse Lamborghini nuk reklamohet në televizione Zakonisht gjërat e mira e të shtrenjta reklamohen nëpër kanale të ndryshme televizive, për t’i njohur publikun e gjerë r
Mbappe kryen vizitat mjeksore për tek PSG Kylian Mbappe thuhet se ka kaluar vizitat e tij mjeksore për tek Paris Saint-Germain. Ai do të lëvizë në formë huazim
E FRIKSHME/ Makina ndahet më dysh, shoferi përfundon në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Peqin-Rrogozhinë, ku një makinë Fiat është ndarë më dysh pas përpla
Kastro Zizo: Qëndroni te kanali i fshatit kur nuk keni lek Për Klevis Begën vera është stina e arratisë nga realiteti, për ta çuar trurin në nivelin zero, duke qenë se ai në të vë
Vëllai iu mbyt në kanal, 18-vjeçari s’përballon dot dhimbjen e tenton vetëvrasjen Një tragjedi e madhe është parandaluar në kohë në Shkodër. Pas humbjes së jetën në mënyrë tragjike të Valentin Çarka
Stuhia e frikshme përmbyt Stambollin, rrëzon pemët dhe dëmton avionët Një stuhi e tmerrshme ka goditur Stambollin duke shkaktuar përmbytje dhe viktima. Fotografitë tronditëse nga qyteti i
Ministria e Ekologjisë ndan 43 milionë denarë për komunat rurale në Maqedoni Ministria e Ekologjisë nënshkroi marrëveshje me 12 komuna kryesisht rurale të cilat kanë aplikuar me projekte për përmir
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina bie në kanal (FOTO LAJM) Një makinë që po udhëtonte në autostradën Tiranë-Durrës ka devijuar dhe ka rënë në kanal. Dëshmitarë në vendngjarje s
Dua Lipa do të sjellë një klip të ri (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare më famë ndërkombtare Dua Lipa ka paralajmëruar për të gjithë fansat e saj se së shpejti d
E rëndë, gjendet i mbytur në kanal një 66-vjeçar në Himarë Një person është gjetur i mbytur në një kanal në Himarë. Policia bën me dije se viktima është një 66 vjeçarë por pa dhën
57-vjeçari u gjet i mbytur në një kanal, ja dyshimet e Policisë Një shtetas është mbytur në një kanal. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:30 te dites se sotme, në Novoselë, ku në një kan
Bashkia e Tiranës nis ndërtimin e rrjetit të ri të ujësjellës-kanalizimeve në Njësinë 4 Problemet e furnizimit me ujë të pijshëm për 10 mijë banorët e Njësisë nr. 4 në Tiranë do të marrin fund shumë shpejt. K
Zetori me tre fëmijë përmbyset në kanal, humb jetën 10-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në Grykë Zezë të Lezhës ku tre fëmijë të moshave 10 dhe 11 vjeç j
Aksident në Itali, shqiptari humb kontrollin e kamionit e bie në kanal Rruga e Ravenës është e njohur si rruga ku kanë ndodhur shumë aksidentë ndër të cilat shumë prej tyre kanë përfunduar me
Nis ndërtimi i kolektorit dhe rrjetit të ri të kanalizimeve në rrugën “Xhavit Shyqyri Demneri” Shumë shpejt, problemi i një mijë banorëve në rrugën “Xhavit Shyqyri Demneri”, në Njësinë Administrative Nr. 2 në Tiranë
Aksident i rëndë në Lezhë, 32-vjeçari humb jetën pasi bie me makin në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lezhë ku ka humbur jetën një 32-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në
Shoferi i dehur hedh makinën në kanal, mbytet 2-vjeçarja në Lushnje Një ngjarje e rëndë ndodhi dje në Lushnje ku një 2-vjeçare humbi jetën duke u mbytur në një kanal vaditës pasi makina me
Dy anijet ushtarake të Putinit ngrenë në alarm Anglinë (FOTO & VIDEO) Luftanijet ruse do të shoqërohen sonte nëpër Kanalin Anglez nga Marina Mbretërore për herë të tretë radhazi në gjashtë m
Aksident në Levan, dy makina përfundojnë në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Levan ku mësohet se janë përplasur dy makina. Burime zyrtare nga