999 rezultate për

kamioni

Shkenca më e re e botës së autove, prodhohet kamioni elektrik Një kamion i ri elektrik është zbuluar. Për versionet e kamionëve elektrikë që ecin 300 dhe 500 km do të kushtojnë re
E mori rrjedha e ujit në Greqi, 36-vjeçari: Mama po mbytemi Giorgos Makarounas është një prej viktimave nga përmbytjet e pazakonta në Mandra të Greqisë. 36-vjeçari, baba i një
Kamioni plot me dyshekë e lavatriçe, shpallen në kërkim dy doganierë Policia ka goditur një tjetër rast kontrabante në Qafë-Botë, Sarandë ku janë sekuestruar mallrat kontrabandë si dhe janë
Mermeri shtyp për vdekje 23-vjeçaren, 3 familjarët në gjendje kritike Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i rëndë sot në Lushnje ku një copë e madhe mermeri ka rënë nga kamioni mbi nj
Policia zbardh detajet, si kamioni shtypi për vdekje 60-vjeçarin në Tiranë Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Tiranë. Një 60-vjeçar është përplasur për vdekje nga
Aksident i tmerrshëm në Tiranë, këmbësori përfundon nën gomat e kamionit Një aksident i frikshëm ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Brrylit
Kamioni përplas për vdekje këmbësorin mes Tiranës Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Brrylit ku ka humb
S'bëhet fjalë për kamionist, "Saimiri" që përmendin Habilajt është Saimir Tahiri Gjatë një lidhje telefonike për ‘News24’, gazetari i ‘Meridionews’ Dario De Luca që publikoi dosjen e përgjimeve të grup
Gazetari përmbys gjithçka: Saimiri i përmendur në përgjimet e Habilajve ishte një kamionist Top Channel transmetoi i pari më datë 17 tetor detajet e dosjes së Habilajve. Prej orës 15:00 të asaj dite e deri më tan
Si ndodhi sulmi me kamion nê Manhattan Shtatë persona janë vrarë dhe rreth 15 të tjerë kanë mbetur të plagosur kur shoferi i një kamioni i ka përplasur. Sh
Pamje nga sulmi me kamion në Nju Jork (FOTO LAJM) Gjashtë të vdekur dhe rreth 15 të plagosur është bilanci si pasojë e një sulmi me kamion në Nju Jork. 6 persona kanë
Tmerr në SHBA, kamioni vret 3 fëmijë dhe plagos 6 të tjerë Një aksident i tmerrshëm në SHBA u ka marrë jetën tre fëmijëve dhe ka plagosur gjashtë të tjerë. Një kamion u përpla
Arrestohet personi që goditi për vdekje punëtorin e Bechtel Enka Policia e Kosovës për rajonin e Ferizajt ka njoftuar sot se rreth orës 8:30 në mëngjes ngasësi nga pakujdesia, me rrota
Ky është punëtori që vdiq sot duke punuar në autostradë (FOTO LAJM) Në mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë edhe një punëtor tjetër i Bechtel-Enkas, i cili ishte duke punuar në autostradën,
Transportonte shtetas iranianë për në Turqi, bllokohet kamioni në Kapshticë Policia kufitare në Kapshticë ka bllokuar një kamion që dyshohej se po transportonte shtetas klandestinë. Mësohet se
Dalin pamjet, ky është kamioni me 10 tonë drogë të kapur në Vlorë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar në Babicë të Vlorës u kapën jo pak por 10 tonë drogë në një banesë. Ky aksion u krye nga Prokurori
Aksidentohet rëndë kamioni, rruga mbushet me patate Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin Librazhd-­Elbasan, në fshatin Labinot ­Fushë. Një kamion që transportont
Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, një i plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në afërsi të qytetit të Librazhdit. Nga aksidenti i ndodhur në aksin Elbasan-Lib
Shpërthen kamioni bombë, mbi 230 të vdekur Numri i të vdekurve në sulmin me bombë që ndodhi këtë të shtunë në kryeqytetin e Somalisë, Mogadishu ka shkuar në 231 p
1.5 ton drogë në kamion, arrestohet shqiptari në Itali Policia ka ndaluar një 32-vjeçar shqiptar në Leçe të Italisë pasi u kap duke trafikuar drogë. Policia bën me dije se