999 rezultate për

juve

Marchisio kritikon Juventusin: Pagoi më shumë sesa duhet për Chiesan Claudio Marchisio ka kritikuar paraqitjet e Federico Chiesa. Chiesa kaloi te Juventus duke bërë bujë të madhe, por Cl
Pirlo komenton situatën e Ronaldos: Nuk do të startojë ndaj Spezias Cristiano Ronaldo nuk do të jetë startues në ndeshjen kundër Spezia. Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka dhënë disa
Ekipi i vetëm në Serie A që nuk është mposhtur nga Juventusi, Spezia e Ismajlit duhet të ruajë rekordin Juventus do të kërkojë të reagojë në kampionat, teksa do të bëjë gjithçka për të lënë pas krahëve dy barazimet në Serie
Prezantohet Chiesa, fjalët e para si lojtar i Juventusit Federiko Kieza, për arsye të ndryshme, kryesisht prej COVID dhe grumbullimit me kombëtaren, nuk ishte prezantuar ende si
Juventusi largon Pirlon nga stoli? Del emri i njohur në skenë Juve po humb durimin, Pirlo është gati të pushohet nga puna. Juventus e nisi keq sezonin e ri, kështu që mediet itali
Del Piero analizon humbjen e Juves: Është alarmues Ish-kapiteni i Juventusit, Alesandro del Piero, ka analizuar humbjen e bardhezinjve ndaj Barcelonës, nga studiot e rrjet
Sarri "rregullohet" me Juventusi, gati për stolin e Fiorentinës Maurizio Sarri është shumë pranë zgjidhjes së kontratës me Juventusin. Sipas asaj që raporton Tuttomercatoweb trajner
Zidane dëshiron shërbimet e Dybala, Reali i ofron dy yje Juventusit Sulmuesi i Juventus Paulo Dybala është në listën e transferimeve të Real Madrid, raportojnë mediet italiane. Argjenti
Befason Capello: Juventusi mund të pësonte deri në tetë gola kundër Barcës Juventusi u mposht nga Barcelona mbrëmë në Ligën e Kampionëve me rezultat 0-2. Për këtë humbje Zonja e Vjetër është k
Barcelona "provokon" Juventusin, nuk vonon përgjigja e torinezëve Barcelona shënoi një fitore të rëndësishme në Torino ndaj Juventusit, në Ligën e Kampionëve. Golat e Ousmane Dembele
Koeman flet pas fitores ndaj Juventusit Ronald Koeman ishte shumë i kënaqur me përgjigjen e lojtarëve të tij pas disfatës në El Clasico të shtunën e kaluar, duk
Ndihet sërish mungesa e CR7, Barcelona mposht Juventusin (VIDEO) Barcelona ka arritur të mposhtë 0-2 Juventusin. Ishin golat e Dembele dhe Messit me 11 metërsh që i dhanë 3 pikët spa
Formacionet zyrtare, Juventus-Barcelona Juventus dhe Barcelona do të luajnë në Alianz Stadium ndeshjen e dytë të fazës së grupeve. Të dy trajnerët si Pirlo d
Formacioni i kombinuar me lojtarët e Juventusit dhe Barcelonës (FOTO LAJM) Juventus – Barcelona është kryendeshja e ditës së sotme në Ligën e Kampionëve. Juventus nuk do të mund të llogarisë n
"Hajde djema! Të gjithë së bashku deri në fund", nuk përmbahet CR7, ja si e motivon Juven për sfidën ndaj Barcelonës (VIDEO) "Hajde djema! Të gjithë së bashku deri në fund", ësht ky postimi më i fundit i CR7 në Instagram ku motivon shokët e ekip
Starte sezonale shumë negative për Juven e Barçën Juventus-Barcelona në dy precedentët e fundit ishte edhe sfida e dy skuadrave kampione të padiskutueshme në kampionatet
CHAMPIONS/ Juventus - Barcelona, formacionet e mundshme dhe mungesat (FOTO LAJM) Sonte pritet të luhet një finale e parakohshme në Champions edhe pse të dyja skuadrat nuk po gëzojnë një formë të mirë.
Juventusi 3 ndeshje pa fitore në Serie A, drejtori sportiv kërcënon gjyqtarët në dhomat e zhveshjes Juventus nuk fiton prej tre javësh në kampionatin italian, teksa pas dy barazimeve në transfertë, erdhi edhe një i tretë
LISTA/ Barcelona vetëm me dy qendërmbrojtësa ndaj Juventusit Ditën e mërkurë zhvillohet super ndeshja mes Juventusit dhe Barcelonës e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagu
Juventus-Barcelona në "luftë" për talentin e Ajax-it Juventi dhe Barcelona janë të gatshëm të sfidohen jo vetëm në fushë (nesër përplasen në Champions League në "Allianz Sta