E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

jurgen

Pas Pochetinos, Barcelona tenton edhe Jurgen Klopp-in Barcelona ka vendosur që të bëjë ankand për trajnerin e ardhshëm që do të zgjedhë në verë. Katalanasit kanë një listë të
Shkarkohet Jurgen Klinsmann Presidenti i Federatës së Shteteve të Bashkuara të Futbollit ka deklaruar ditën e hënë zyrtarisht se Jurgen Klinsmann ës
Klopp apo Guardiolën? Ja kë do të zgjidhte Gundogan Ilkay Gundogan është transferuar gjatë verës te skuadra e Manchester City-it, por sigurisht që ai nuk mund ta harrojë Ju
Ja çfarë thotë Granit Xhaka për Jurgen Kloppin Mesfushori kosovar i Arsenalit, Granit Xhaka, në një intervistë të gjatë për sajtin zyrtar të ‘Topçinjve’, e ka mohuar s
Krasniqi përshëndet tifozët në gjuhën shqipe (VIDEO) Haxhi Krasniqi nuk i ka harruar as këtë herë tifozët shqiptarë, të cilët e mbështetën mbrëmë në fitoren ndaj boksierit g
Biznesmenët e drogës, ja si u realizuan takimet e heroinës në Prizren Prizreni ka qenë vendi i takimit dhe shkëmbimit të drogës me paratë nga trafikantët e arrestuar pak ditë më parë, në ope
Partizani dorëzon listën për Champions, ja risitë Partizani ka dorëzuar në UEFA listën e lojtarëve për Ligën e Kampioneve, teksa në listë janë shtuar edhe afrimet e fundi
Jurgen Klopp "shopping" në Barcelonë Liverpool është në kërkim të një mbrojtësi krahu për sezonin e ri, dhe mesa duket e ka gjetur në Barcelonës. Bëhet fjalë
"Arrest shtëpie" për Jurgen Kurtin, daja mbetet në burg Update-Gjykata e Tiranës ka dhënë masën "arrest shtëpie" me mbikqyrje elektronike për 23 vjeçarin Jurgen Kurti, i dyshua
Dëshmitë e të arrestuarve/ “Babanë e lashë të plagosur, po dërgoja dajën në spital" Ende mbetet në pikëpyetje autorësia sa i takon krimit në familje lidhur me 50 vjeçarin i cili kishte edhe një lidhje me
Ja çfarë biznesi kishte Jurgen Kurti 23-vjeçari Jurgen Kurti i cili dyshohet se e ka vrarë babain në bashkëpunim me dajën i kishte hyrë biznesit që në moshë
Veprimi i fundit i Jurgen Kurtit përpara krimit Jurgen Kurti, i cili dyshohet se ka vrarë babanë mbrëmë duket se ka bërë një jetë tepër aktive. 23-vjeçari mesa duket
Ja sa do të paguhen trajnerët e 10 ekipeve më të mira në Angli (FOTO LAJM) Pep Guardiola do të jetë trajneri më i paguar në Premier League. Trajneri i ardhshëm i Manchester Cityt do të paguhet më
Bashkëthemeluesi i "Mossack Fonseca", djali i ish oficerit të SS dhe spiunit të CIA-s në Kubë Një prej bashkëthemeluesve të zyrën ligjore "Mossack Fonseca", e vënë së fundi në qendër të megaskandalit "Panama Papers
Detaje tronditëse nga krimi në familje/ Artur Kurti u vra nga kunati e jo nga djali Detaje të reja kanë dalë nga krimi në familje, ku u pretendua se djali vrau të atin. Nga të dhënat e përditësuara nga an
Vrau babain e tij, ja jeta luksoze e Jurgen Kurtit (FOTO) Jurgen Kurti, 23 vjeç, që theri për vdekje babain e tij, Artur Kurti, 50 vjeç, duket se bënte një jetë luksoze. Fotot
Itali, kapen shqiptarët me 1.1 kg kokainë Policia italiane ka arrestuar tre shqiptarë në Pescara pasi u kapën me 1.1 kg kokainë e destinuar për tu shpërndarë nëpë
Gladbahu mundi Bayernin me taktikat e Jurgen Klopp Bayern Munchen ka pësuar humbjen e parë në Bundesligë në fundjavë pasi u mposhtë nga Borusia Monchengladbach me rezultat
Talenti i Partizanit bashkohet me Shpresat Talenti 17-vjecar i Partizanit, Jurgen Bardhi po mahnit të gjithë pas ndeshjes ndaj Teutës. Djaloshi tregoi një tekni
Shpërthen Jurgen Gjasula në Gjermani Jurgen Gjasula ishte protagonisti absolut në triumfin që Grojter Furthi arriti në takimin e javës së shtatë të Bundeslig