999 rezultate për

joshua

Joshua nuk trembet: Nëse Klitschko kërkon të ndeshet sërish jam gati (VIDEO) Anthony Joshua është kampioni i ri i botës në IBO dhe WBA pas një fitoreje me knock out teknik në raundin e 11-të në për
Joshua si Muhammad Ali, kjo foto epike po bën xhiron e botës (FOTO) Anthony Joshua është kampion i botës i peshave të rënda në boks në versionet WBA, IBF, dhe IBO. Britaniku mposhti dje në
Amerikani sfidon keq Joshua pas fitores: Jam gati për një duel të madh Boksieri Deontay Wilder kërkon një super përballje ndaj Anthony Joshua. Ky i fundit mposhti mbrëmë me Ko teknik ukrainas
Joshua e thirri "ku je zemër", Tyson Fury ia kthen përgjigjen në Twitter Anthony Joshua i befasoi të gjithë madje dhe rivalin e tij Klitschko, teksa pas ndeshjes i përmendi Tyson Fury. Boksieri
Legjenda Wladimir Klitschko kërkon revanshin ndaj Joshua Wladimir Klitschko nuk mundi që të përballonte mbrëmë Anthony Joshua, i cili e hodhi 2 herë KO në raundin e 11-të, duke
Kampioni Joshua fiton zemrat e miliona tifozëve me këtë gjest (FOTO LAJM) Ai është kampion por kjo nuk e ka bërë aspak arrogant, përkundrazi. Anthony Joshua fitoi zemrat e miliona tifozëve anemb
Shikoni si është katandisur fytyra e Klitschko nga grushtet e kampionit të ri (FOTO LAJM) Fotot e para të shpërndara pas ndeshjes për kampionin e botës tregojnë se si është katandisur fytyra e Vladimir Klitschk
Përfundon epoka Klitschko, Anthony Joshua kampion bote (VIDEO) Pas një lufte jashtëzakonisht interesante, britaniku Anthony Joshua ka arritur ta mposhtë njërin ndër boksierët më të mi
Historia prekëse e "djalit të keq" Joshua, sonte sfidon Klitschkon në ring Boksieri britanik, Anthony Joshua do të mbrojë sonte titullin e tij kundër Wladimir Klitschkos para 90,000 tifozëve në S
Bileta deri në 20 mijë euro për duelin Joshua-Klitschko, boksierët fitojnë ... Sonte në mbrëmje “Wembley” nuk do të mirëpresë një finale Championsi, por super duelin e vitit në boks mes Anthony Joshu
Shpenzon 300 euro në javë për ushqim, ja super dieta e kampionit Joshua (FOTO LAJM) Sonte në mbrëmje britaniku Anthony Joshua do të përballet em Klitschon për peshat e rënda. Por suksesi pas kampionit të
Joshua fiton sfidën e parë me Klitschkon, 4.5 kg më i rëndë (VIDEO) Sonte në mbrëmje boksi rezervon një super përballje mes Wladimir Klitschko dhe kampionit të botës në fuqi Anthony Joshua
Aktorja e njohur bëhet nënë Aktorja e mirënjohur Katherine Heigl ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë biologjik dhe është një djalë. Në 20 dhjeto
Joshua Tree, pema më e dashur e shkretëtirës (FOTO LAJM) Kjo është një ndër bimët më të rralla në botë. Në SHBA njihet si Joshua Tree, por emri i saj shkencor është Yucca brevif
Tronditet United (VIDEO) Manchester United ka pësuar humbje përballë Borunemouth me rezultatin 2:1. Humbja vjen vetëm pak ditë pasi United u s
Goldshtein: Krimea ka ngjashmëri me Kosovën Joshua Goldshtein, profesor në “American University” në Uashington DC, i cili është autor i librit “International Relati
Talenti 11-vjeçar zgjedh Realin, jo Barçën (VIDEO) Real Madrid mposht Barcelonën në merkato. Por tani nuk bëhet fjalë për emra të mëdhenj dhe të njohur por për një talent
Përdor vajzat e vogla për bërë foto horror (FOTO-LAJM) Subjekti i fotografive të amerikanit Joshua Hoffine është frika që kanë fëmijët ndaj errësirës. Për të realizuar një set
Djali i Pele te Santos Lidhja mes familjes Pele dhe klubit të Santos duket se është në gjak. Sipas asaj që ka publikuar në profilin e tij zyrta
Fëmija vdes për 40 minuta, doktori e kthen në jetë Një djalë i vogël, zemra e të cilit ndaloi rrahjet për 40 minuta, u rikthye mrekullisht pasi një doktor i hapi gjoksin d