999 rezultate për

janet

Zyrtare: 23 uruguajanët e "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Pas Spanjës dhe Hollandës edhe Uruguaji ka zyrtarizuar listën e 23 lojtarëve që do të jenë në Kupën e Botës "Brazil 2014
Janet Yellen, në krye të Rezervës Federale Presidenti Barack Obama do të emërojë zonjën Janet Yellen në postin e kreut të Rezervës Federale. Nëse konfirmohet nga S
Janet i dallon nga ngjyra e gishtave katërnjakët e saj (FOTO-LAJM) Nëna Janet nga Lispia ka katërnjak dhe janë që të katërt identik. Ngjasojnë aq shumë me njeri-tjetrin saqë edhe nëna e t
Demaçi: Më keqkuptuat për llapjanët Kur ka deklaruar se llapjanët nuk e donin luftën, e kishte fjalën për ata llapjanë që sabotuan luftën e UÇK-së dhe nuk m
Janet Jackson konvertohet në myslimane (FOTO LAJM) Janet Jackson heq dorë nga muzika dhe konvertohet në muslimane pas martesës me biznesmenin miliarder Uisam al Mana.
Janet Jackson qënka martuar por mediave u paska shpëtuar Janet Jackson dhe Wissam Al Mana janë martuar vitin e kaluar pa lënë gjurmë për mediat. Lajmi është bërë i ditur nga
Janet Jackson fejohet me miliarderin nga Katari Janet Jackson, motra e Michael Jackson është fejuar me miliarderin nga Katari, Wissam Al Mana, me të cilin është lidhur
Dasma e Janet Jackson pritet të kushtojë 20 milion dollarë Martesa e këngëtares 40-vjeçare, Janet Jackson me biznesmenin me prejardhje arabe, Wissam al Mana, e planifikuar për v
Sherr për pasurinë e Michael Jackson, Janet qëllon mbesën (VIDEO) Ndarja e pasurisë së mbretit të popit, Michael Jackson duket se është bërë shkak për një zënkë mes Janet dhe mbesës së s
Janet Jackson këshillon mbesën: Kujdes me famën anet Jackson, motra e vogël e Michael Jackson, ka këshilluar mbesën e saj Paris që të mendohet mirë para se të futet në
Lezhjanet serish ne proteste kunder homoseksualizmit Rreth 400 banorë të qytetit të Lezhës kanë dalë sërish në protestë kund&eum
Janet: Dr Murray pergjegjes per vdekjen e Majkellit Motra e mbretit të popit Michael Jackon Janet ka akuzuar mjekun personal te tij si përgjegjësin kryesor p
Matjanet ne protesta ndaj akuzave te Del Pontes Qindra matjanë kanë vendosur të mblidhen e të protestojnë publikisht ndaj akuzave të hedhu