999 rezultate për

janarit

Rama flet për herë të parë për gardistin e "Grupit të Zjarrit" (FOTO LAJM) Një pjesë e ndjekësve e kanë kritikuar Ramën për listat e deputetëve duke i përmendur edhe ish-gardistin e "21 Janarit"
U akuzua për vrasjet e 21 Janarit, PS e kandidon për deputet në Dibër Publikimi i listave nga ana e partive politike pozitare ka nxjerrë në pah, largimet dhe emrat e rinj tek secila parti po
Ademi-VMRO-së: Mos i ofendoni shqiptarët! Deputeti i BDI-së, Xhevat Ademi,ka kërkuar nga Antonio Milloshoski dhe deputetët tjerë të VMRO-së, në mbledhjen konstitu
Aubameyang ndryshon mendje, pendohet për deklaratën e janarit Aubameyang nuk flet më për largimin e mundshëm nga Borussia Dortmund në verën e ardhshme. Sulmuesi nga Gaboni nuk kërkon
Rama transmeton live protestën e opozitës dhe u kujton viktimat e 21 Janarit (VIDEO) Opozita me të gjitha subjektet e saj dhe mbështetësit janë mbledhur sot në Tiranë për të protestuar për zgjedhje të lira
EMRI/ Ekstradohet nga Italia skafisti i tragjedisë së 9 janarit në Otranto Është ekstraduar në Shqipëri një nga skafistët e tragjedisë së 9 janarit në Otranto. Mësohet se ai quhet Elton Tafil
10 transferimet më të shtrenjta të merkatos së janarit (FOTO LAJM) Dje është mbyllur zyrtarisht merkatoja e dimrit ku shumë skuadra kanë kryer përforcimet e fundit për pjesën e mbetur të
5 kampionatet që kanë shpenzuar më shumë merkaton e janarit (FOTO) Merkato e dimrit këtë sezon ka qenë një sfidë mes Premier League dhe kampinatit kinez. Gjithsesi një ndër kampionatet më
10 blerjet më të mira të merkatos së janarit për këtë sezon (FOTO LAJM) Dje në mbrëmje është mbyllur merkato e janarit për këtë sezon, e cila në fakt nuk është shoqëruar me ndonjë goditje të b
Flet truproja: Çfarë ndodhi me Tritan Shehun në Lushnje më 1997 (FOTO LAJM) Selaudin Bejaj, ish-oficeri i Gardës së Republikës, hedh dritë mbi mbrëmjen e vështirë të 24 janarit, nga ku nisi edhe
Shilegov përsëri në heshtje për platformën: Do të prononcohemi pas 29 janarit Partitë shqiptare dhe VMRO-DPMNE kanë bërë publike qëndrimet e tyre, ndërsa nga LSDM kanë vendosur të heshtin deri më ta
Veliaj për 21 janarin: Reforma në gjykata, shpresë e re Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj përmes një statusi në rrjetet sociale ka reaguar për ngjarjet e 21 janarit
Djali i viktimës së 21 janarit: Po ngushtohet rrethi për Berishën Renato Myrtaj, djali i njërit prej viktimave të 21 janarit të 2011-ës, Faik Myrtaj, ka deklaruar se nga takimi i sotëm m
Xhaxhai i Aleks Nikës: Prova të reja, shpresë për zgjidhjen e çështjes Sot në përvjetorin e 6 të “21 janarit” u zhvilluan në heshtje homazhet në Bulevardin Dëshmorët e Kombit për 4 viktimat.
Rama për 21 janarin: Drejtësia shqiptare fajtore për mos ndëshkimin e vrasësve (VIDEO) Sot në 6 vjetorin e 21 janarit të vitit 2011, qeveria ka nisur homazhet në nder të viktimave. Kryeministri Rama po m
Publikohet sms-ja e Ramës, ja kërkesa e tij për 21 janarin Sot në vitin e 6 të 21 Janarit pritet që qeveria në drejtimin e Ramës të zhvillojë homazhe përkujtimore për 6 vjetorin e
Rrëfehet gruaja e Ziver Veizit, viktimës së 21 janarit: Ime bijë do kërkojë drejtësi për humbjen e babait të saj Alma Veizi, bashkëshortja e të ndjerit Ziver Veizi, i vrarë në bulevard para godinës së Kryeministrisë, më 21 janar 2011
Tahiri: Fajtorët e “21 janarit" nuk janë dënuar akoma Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka deklaruar se “Drejtësia për 12 janarin” nuk është vendosur akoma. Tahiri u shp
Vendimi i gjykatës: Një viktimë e pestë u vra prej "21 janarit" (FOTO LAJM) Gjykata Administrative e Tiranës ka njohur si viktimë të pestë lidhur me demonstratën e 21 janarit 2011 edhe Bardhosh My
Qeveria akordon 1.6 miliard lekë për viktimat e 21 Janarit Qeveria ka akorduar një fond shtesë për Ministrinë e Brendshme që kap vlerën e 1.6 miliard lekëve të vjetra, të cilat do