E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

jakup

Leonora Jakupi: Nuk e mendoj ndarjen Leonora Jakupi nuk pranon të flasë për jetën private, e nëse ka ndonjë lidhje dashurie, por gjithsesi nuk do të donte të
Letër e hapur Ramush Haradinajt, Fatmir Limajt dhe Jakup Krasniqit Historia po përseritet! Sabri Maxhuni (Novosella) - O Ramush, Jakup e Fatmir, a jeni të vetëdijshëm se çka po bëni?!
Leonora Jakupi do të sjellë "Pushkë e çifteli" Këngëtarja Leonora Jakupi, e cila u bë tejet e famshme dhe popullore me këngën "A vritet pafajësia" në kohën e luftës së
Komandant Çakalla rrëfen tmerrin e burgjeve në Maqedoni (VIDEO) Avdyl Jakupi, i njohur gjatë luftës së UÇK-së si Komandant Çakalla, tani duhet të qëndrojë edhe 3 vite të tjera në burg
Kur Adem Grabovci ishte "truproje" i Jakup Krasniqit (VIDEO) Në një video të publikuar nga “Associated Press” shihet ish-kryeparlamentari Jakup Krasniqi, i cili ishte pjesë e delega
Një xhiro me "Chevrolet" me vajzën bukuroshe të Jakup Krasniqit (FOTO LAJM) Gresa Krasniqin tashmë të gjithë e njohim si vajzën e ish kryetarit të Kuvendit, Jakup Krasniqi. Ajo paraqitet në rrjete
Përse lotoi Jakup Krasniqi? Tashmë liderëve opozitarë i’u janë bashkangjitur edhe përfaqësuesit e NISMA-s, Fatmir Limaj dhe Jakup Krasniqi. Megji
Albanian who stabbed wife sentenced to 7 years in prison The court has sentenced to 7 year in prison an Albanian living in Italy, whom a year ago stabbed his wife in the chest a
Vizita e John Kerry-t në optikën e Jakup Krasniqit Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovën, Jakup Kransiqi, ka thënë se Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerr
Leonora uron Komandantin: Urime ditëlindja, Urime 28 Nëntori (FOTO-VIDEO) Këngëtarja Leonora Jakupi ka postuar ne Instagram një foto ku gjendet prane lapidarit të komandantit legjendar Adem Jash
Qëlloi mbi policinë maqedonase, 6 vjet burg për Lirim Jakupin Dje një trup gjykues i Gjykatës Themelore në Gjilan, në përbërje nga dy gjyqtarë të EULEX-it dhe një vendor, me Aktgjyki
Jakup Krasniqi letër publike Kadri Veselit Ish-kryetari i Kuvendit, Jakup Krasniqi, i është drejtuar me një letër publike kryetarit aktual të Kuvendit, Kadri Vesel
Letra e hapur e Jakup Krasniqit: E nderuara zonja Lunacek... Fillimisht dëshiroj që t’ju falënderoj, për bashkëpunimin që kemi pasur gjatë kohës sa isha Kryetar i Kuvendit të Kosovë
Krasniqi: Zgjedhje të parakohshme nëse Mustafa nuk tërhiqet Ish-Kryetari i Parlamentit, Jakup Krasniqi e ka gjetur fajtorin kryesor për bllokadën politikë në Kosovë. Ai është Hashi
Mesud Jakupi, shef shtabi i BDI-së në Studeniçan Mesud Jakupi është zgjedhur shef i shtabit zgjedhor të BDI-së në Komunën e Studeniçanit. Ai do të udhëheqë të gjitha akt
Jakup Krasniqi: Pse Isa Mustafa duhet të dorëzojë mandatin Nga Jakup Krasniqi - Ka arsye me vagonë, të cilat janë lehtë të verifikueshme se përse Kryeministri i Kosovës, Isa Musta
Sot Krasniqi tha dy herë "Ah!" Ish kryetari i Kuvendit të Kosovës Jakup Krasniqi shkruan se ndjehet i dëshpëruar me situatën në vend, por në pamundësi
Suhbi Jakupi: Ja pse shqiptarët kanë humbur 5 deputetë Zëvendëskryetari i KSHZ-së, Subhi Jakupi, duke përkrahur idenë e rregullimit të trupit votues mund të bëhet nga Njësia 6
Ja super-çika e Jakup Krasniqit (FOTO LAJM) I ati duket burrë i urtë e shumë i matur, por nuk është e thënë që edhe vajza të jetë e tillë. Gresa Krasniqi, vajza
Hoxha që i mungon shqiptarëve të Maqedonisë (VIDEO) "Barku kërkon ushqim, zemra kërkon besim, mendja kërkon dituri, vatani don burra" (Jakup Asipi) Në Maqedoni sigurisht