999 rezultate për

jahti

Lamborghini dhe jahti luksoz që duken njësoj shiten së bashku për 2 milionë euro (FOTO LAJM) Lamborghini dhe jahti lukzoz janë vënë në shitje për dy milionë euro. Jahti më një gajtësi 16 metra mund të lëvizë m
Super jahti nga Porsche që do të kushtojë dhjetë milionë euro (FOTO LAJM) Prodhuesi gjerman Porsche, është duke e ndërtuar një jaht me bord të gjatë 35 metra, tërësisht nga alumini. Lundra lu
Del në shitje Aston Martin i ri që imiton jahtin e shpejtë (FOTO LAJM) Ky Aston Martin në shikim të parë duket si çdo Vanquish Volante, mirëpo është i vetmi që u bazua në barkën me shpejtësi
Arkitekti italian projekton jahtin e së ardhmes (FOTO LAJM) Arkitekti italian Gabriele Teruzzi ka krijuar një koncept të ri për super jahtet e së ardhmes. Super-jahti italian pë
Shpend Ahmeti flet për jahtin, ja ku ndodhet ai (FOTO LAJM) Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, i cili është bërë subjekt bisedash lidhur me jahtin miliona dollarësh, ai ka sqarua
Sa milionë dollarë kushton “Jahti i Shpendit”?! (FOTO LAJM) Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka qenë sonte në qendër të vëmendjes pasi që është kapur në një jaht milionësh në B
Ndërtohet super-jahti Bugatti i frymëzuar nga makina Chiron (FOTO LAJM) Ndërtohet jahti që frymëzon mitiken Chiron, nënshkruar nga Bugatti dhe Palmer Johnson. Për kompaninë e prodhimit të
Jahti që ngjan me anijet fluturuese të e UFO-ve (FOTO LAJM) Një jaht ka marrë emrin UFO sepse ka formën e një disku fluturues, njësoj si anija e alienëve. Në fakt është një proj
Shaddai, jahti marramendës 152 metra i gjatë (FOTO LAJM) Shaddai është jahti më fantastik në botë dhe i aftë të tërhqë vëmëndjen e çdo njeriu në botë falë luksit që të ofron.
Tragjedi në Itali / Jahti shpërthen në flakë, humbin jetën 3 turistë (FOTO LAJM) Tre turistë kanë humbur jetën mëngjesin e sotëm si pasoje e një aksidenti në provincën e Savoneses në Itali. Mediet
Jahti më i bukur dhe më i shtrenjtë në botë Super jahti më i madh në botë është krijuar nga Andy Waugh, një dizenjues jahtesh nga Londra. Jahti përmban një pishi
Mercedes prezanton super- jahtin me vlerë 1.7 milion dollarë Të mërkurën, prodhuesi gjerman Mercedes-Benz i njohur për makinat luksoze, ka debutuar me jahtin super luksoz , çmimi
Ramës, vizitorë me jahtin super-luksoz në Dhërmi Një jaht super-luksoz është ankoruar ditën e sotme në ujërat pranë vilës qeveritare në Dhërmi, ku po kalon pushimet krye
Jahti luksoz 300 mln $ ankorohet në Sarandë (FOTO LAJM) Mëngjesin e ditës së enjte është ankoruar në portin e Sarandës për një vizitë një ditore një prej superjahteve gjigante.
Jahti me katër turistë digjet pranë Himarës Update- U raportua për një skaf, ndërsa burimet bëjnë me dije se ka qënë një jaht me katër turistë të huaj në bord që ës
Jahti më i madh në botë (FOTO LAJM) Një dizajnues italian ka krijuar një koncept, duke bërë të mundur që të ndërtojë një nga super jahtet më të mëdhenj në b
Aventurieri gjerman gjendet i mumifikuar brenda jahtit të tij (FOTO LAJM) Një aventurier gjerman është gjetur i mumifikuar në jahtin e tij të braktisur këtë fundjavë në brigjet e Filipineve jugo
Urdhër nga bashkëshortja, Depp shet jahtin që bleu për ish partneren Ka mjaftuar vetëm një kërkesë e bashkëshortes që Johnny Depp të shiste jahtin që kishte blerë për ishin e tij. Aktori ka
Jahti më i madh në botë (FOTO LAJM) Në foto do të shikoni Jahtin më të madh të të gjithë kohërave. Ai është investim i një miliarderi rus Andrey Igorevich M
Digjet jahti i presidentit të Napolit, shpëtohet nga helikopteri (VIDEO) Presidenti i Napolit Aurelio De Laurentiss ka shpëtuar mrekullisht pas një incidenti të tmerrshëm të dielën, ku ai dhe f