999 rezultate për

istrefi

Nora Istrefi na la me gojë hapur, por kush ia bëri dhuratën super luksoze (FOTO LAJM) Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Së fundmi në profilin e saj këngëtarja ka
Edhe makina luksoze bën të vetën, Nora Istrefi shfaqet super seksi në daljen e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi se po arrin të jetë tejet aktive në mbrëmje e në koncerte. Ato janë të pan
Bjonde apo brune, Nora Istrefi bën ndryshim ne look dhe i ka qëlluar (VIDEO) Megjithëse ishim mësuar ta shihnim me flokë në ngjyrë t errët, këngëtarja Nora Istrefi ka vendosur që të ndryshojë pamje
Nora Istrefi thyen akullin mes kunatash, zgjodhi Tunën (FOTO LAJM) Si gjithnjë marrëdhënia me kunatën e saj ngjall interes ndaj Nora Istrefi na befasoi sot me intervistën që dha për “Mira
Erën apo Robertin, Nora Istrefi zgjodhi vetëm njërin (FOTO LAJM) Nora Istrefi ishte protagonistja e radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”. Këngëtarja kishte për detyrë
Mos vallë këngëtari i famshëm sapo pranoi që Era Istrefi është e dashura e tij (FOTO LAJM) Sa më shumë ditë kalojnë, aq më shumë flitet se ata janë bashkë dhe jo rrallë herë i kemi parë në shoqërinë e njëri-tjet
Cigare, alkool dhe këngët e saj në sfond, Era Istrefi shijon pushimet në Mykonos (VIDEO) Era istefi është këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila ndiqet dhe kometohet shumë në rrjet sociale. Edhe Era
Era Istrefi për pushime në Mykonos me yllin botëror (FOTO LAJM) Era Istrefi është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila na ka bërë krenarë me sukseset që ka arritu
Nga Era Istrefi te Luana Vjollca, vipat që i "vodhën" suksesin motrave të veta (FOTO LAJM) Nuk është e lehtë në ditët e sotme të bëhesh i famshëm dhe njëkohësisht të jesh i dashur për publikun. Në botën e art
Nora Istrefi ka gati hitin e radhës, bashkëpunon me artistin që po bën namin (FOTO LAJM) Nora Istrefi ka gati bashkëpunimin e radhës dhe duket se edhe këtë herë do të godasë më zgjedhjen e saj. “Prive.al” b
Era Istrefi rrëmben vendin e parë në renditjen e Billboard me këtë bashkëpunim (FOTO LAJM) 'Selfish' ishte bashkëpunimi i suksesshëm i Era Istrefit me dy dj grekë, Dimitri Vegas dhe Like Mike. Së fundmi bahs
Komenti i Noizyt për Era Istrefin, për çfarë e ka fjalën reperi (FOTO LAJM) Era Istrefi njihet për këngët dhe karrierën e suksesshme që prej kohësh ka kaluar përtej kufijve shqipfolës. Ajo është p
Nga Rama tek Era Istrefi, vip-at shqiptar që festojnë sot ditëlindjen (FOTO LAJM) Ditën e sotme SHBA feston ditëlindjen por bashkë me të festojnë edhe shumë vipa shqiptar e të huaj. Ja vip-at që fes
Na çuditi kunati, Robert Berisha nuk do të bëjë kurrë bashkëpunim me Era istrefin (FOTO LAJM) Disa ditë më parë Robert Berisha bëri zhurmë duke përmendur 4 emra nga tregu i muzikës shqiptare, me të cilat nuk do të
U përfolën për ndarje, Nora tregon për raportin me Robertin (FOTO LAJM) Ka disa javë që Nora Istrefi dhe Robert Berisha përfliten në media për ndarje mes tyre. Por së fundmi ka qenë vet kën
Era Istrefi kthehet fuqishëm, gati projekti i rradhës (FOTO LAJM) Era Istrefi është një prej këngëtareve me origjinë shqiptare e cila po kor një sukses të madh në mbarë botën. Këngëta
Mediat ruse shkruajnë për Era Istrefin, e quajnë yll Europian (VIDEO) Ditën e sotme u publikuar projekti më i ri "Sayonara Babe" e reperit rus Eëdëej në bashkëpunim Era Istrefin , shkruan Ga
Na pret verë e nxehtë, çfarë po "gatuajnë" Era Istrefi dhe Noizy (VIDEO) Tashmë është bërë zakon që verat në Shqipëri të kalohen duke kërcyer dhe kënduar hitet e reja të këngëtarëve tanë. Pr
Nora Istrefi "tradhëton" Robertin: Nuk pajtohem me të (FOTO LAJM) Nora Istrefi mbrëmjën e djeshme ka qenë ë ftuar në emisionin "Xing me Ermalin", ku përvecc të tjerash foli dhe për lidhj
Era Istrefi, në lidhje me këngëtarin britanik Këngëtrja Era Istrefi përflitet se është në një lidhje me këngëtarin britanik Julian Perretta. Thashethemet janë shtuar