999 rezultate për

istrefi

Nora Istrefi reagon për herë të parë për ndarjen nga Roberti Kanë kaluar të paktën dy muaj që kur Roberti deklaroi publikisht ndarjen nga këngëtarja Nora Istrefi. Por ishte Nora
Nami në Instagram, VIP-at që kryesojnë në showbizin shqiptar (FOTO LAJM) Instagrami është rrjeti social më i përdorur i momentit. Të gjithë ata që kanë një profil në këtë media sociale janë
Era Istrefi ndryshon sërish look dhe duket wow! (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë që Era Istrefit i pëlqen shumë të eksperimentojë me paraqitjen dhe të ndryshojë shpesh look, thuajse në
Harrojeni Billie Eilish! Një tjetër yll botëror pëlqen Era Istrefin (FOTO LAJM) Pas këngëtares amerikanë të muzikës pop, Billie Eilish, Era Istrefi pëlqehet nga një tjetër yll i njohur i muzikës latin
"Nuk e keni idenë çfarë ju pret", Era Istrefi dhe Julian Perreta paraljmërojnë surprizën (FOTO LAJM) Era Istrefi dhe partneri i saj i përfolur, Julian Perreta po kalojnë disa ditë fantastike pranë njëri-tjetrit. Ata nd
Epo tani është beqare, Nora Istrefi bën namin në mes të Prishtinës (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, pas ndarjes nga Robert Berisha që bëri një bujë të madhe në media, ka vazhduar me jetë
Zemra mal! Era Istrefi këndon shqip në super bashkëpunimin me Yellow Claw dhe Offset (VIDEO) Vetëm pak minuta më parë është publikuar bashkëpunimi më i ri i këngëtares shqiptare Era Istrefi me artistët e huaj Yell
Ah Robert ç’ke humbur! Nora Istrefi publikon foton me bikini pas ndarjes dhe pa fjalë (FOTO LAJM) Nora Istrefi ka publikuar sot foton e parë në Instagram pas ndarjes nga bashkëshorti Robert Berisha me të cilin ka edhe
Nora Istrefi lë pas ndarjen, me kë po i kalon pushimet në Turqi (FOTO LAJM) Pas një sezoni të ngjeshur me koncerte, por njëkohësisht edhe me zhvillime në jetën private, Nora Istrefi i ka dedikuar
Reagimi i parë i Nora Istrefit, këngëtarja merr vendimin e papritur pas ndarjes (FOTO LAJM) Prej ditësh ka bërë bujë lajmi i ndarjes së çiftit Nora dhe Robert. Nga dita në ditë dalin detaje të reja lidhur me a
Kishte lidhje jashtëmartesore me një modele nga Prishtina, Nora Istrefi padit Robert Berishën Nora dorëzon kërkesën për divorc dhe ngreh padi për Robertin. Nora ka dorëzuar një padi në gjykatë për Robertin, duke
Nora Istrefi ka folur për çdo etap të ndarjes, ju kanë shpëtuar detajet (FOTO LAJM) Sigurisht që ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës ishte lajmi më i bujshëm i ditëve të fundit për mediat rozë. Kis
Në heshtje, Nora Istrefi bën veprimin e papritur për Robertin (FOTO LAJM) Pasi bëri publik lajmin për ndarjen në Instagram, nuk kaloj shumë dhe Roberti e kthehu Intagramin thjesht në mjet pune d
Si ka ndryshuar në mënyrë drastike Era Istrefi, disa fotografi ndër vite (FOTO LAJM) Era Istrefi sot është në kulmi e karrierës por kanë dalë disa foto të saj të vjetra. Këngëtarja e njohur shqiptare, E
Zbulohet gjithçka! Ja arsyeja e vërtetë e ndarjes së Nora Istrefit dhe Robert Berishës (FOTO LAJM) Dy ditë më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kishin dhënë fund martesës së tyre.
Pendohet Robert Berisha: Ja ç’bën pasi dha lajmin e ndarjes nga Nora Istrefi (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar bëri xhiron e rrjetit foto e Robert Berishës, i cili në profilin e tij në Instagram njoftonte zyrtaris
Robert Berisha 2 muaj më parë dha lajmin për ndarjen nga Nora Istrefi Po bëhen thuajse dy muaj prej se kur këngëtari, Robert Berisha pati paralajmëruar ndarjen nga gruaja e tij, Nora Istrefi
Ishin bashkë prej 2006, mer fund martesa e Robert Berishës me Nora Istrefin (FOTO LAJM) Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Këtë e ka bërë të ditur vet Roberti përmes një po
Motrat Istrefi korrin sukses, këngëtarja serbe i kopjon këngën (VIDEO) Jemi mësuar shpesh të zbulohet se këngë shqiptare janë vjedhur nga ato ballkanike.Mirëpo me zhvillimin e muzikës shqipta
Një mama seksi si Nora Istrefi, i "vë flakën" teksa kërcen 'twerk' (VIDEO) Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të dashura dhe më të pëlqyera në showbizin shqiptar. Këngëtarja, nën