999 rezultate për

ish-presidenti

Stafi dhe lojtarët e Leicesterit kryejnë homazhet e fundit për ish-presidentit e tyre (FOTO LAJM) Ashtu dhe si ishte bërë me dije edhe më përpara lojtarët e Leisterit kanë udhëtuar për 19 mijë kilometra për të mbërritu
Ish-presidenti i UEFA-s: Varane duhet të fitojë Topin e Artë Ish-presidenti i UEFA-s, Michel Platini thotë se qendërmbrojtësi i Francës dhe Real Madridit, Raphael Varane, duhet të f
Ish-Presidenti: Dorëheqja e Xhafajt ishte e imponuar Ish-presidenti Bujar Nishani i ftuar në News 24 ka folur për dorëheqjen e Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Sipas
Panuçi gjen belanë me Nishanin, ky është reagimi i fundit i ish-presidentit Ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani ka reaguar pas lajmit se trajneri i kombëtares, Christian Panuçi i kishtë gje
Arrestohet presidenti i Federatës së Gjimnastikës Skandal seksual në Federatën Amerikane të Gjimnastikës. Ish-presidenti i kësaj federate që qenë i lidhur me skandalin e
“Më kanë bërë dy-tre herë të vdekur”, ish-presidenti tregon si e përjetoi familja Ish-presidenti Bujar Nishani ka folur për propozimin e ri të kryeministrit Edi Rama, paketën anti-shpifje. I ftuar në
Ish-presidenti dënohet me 15 vjet burg Ish-presidenti i Koresë së Jugut, Lee Myung-bak, është burgosur për 15 vjet për korrupsion. Lee u dënua të premten n
Habit ish-presidenti i Interit, refuzon postin e rëndësishëm Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti ka refuzuar ofertën që u bë nga presidentët e kluve të Serie A për të qenë Pre
Ish-Presidenti Bujar Nishani shpallet në kërkim Gjykata e Tiranës ka shpallur si person në kërkim, ish-Presidentin, Bujar Nishani, pasi ky i fundit ka ndërruar adresë.
Posti që mund të marrë ish-presidenti i Interit Mediat italiane kanë raportuar ditën e sotme se ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti mund tyë jetë presidenti i ard
Ish-presidenti Bush u dërgon një letër qytetarëve maqedonas Marrëveshja e Prespës është kompromis inkurajues dhe i drejtë që do ta vendosë Maqedoninë në rrugën drejt BE-së dhe NATO
Panucci padit Nishanin në gjykatë, gazeta amerikane i kushton vëmendje (FOTO LAJM) Lajmi i bujshëm i publikuar pak ditë më parë, se trajneri i Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci kishte paditur në gj
Panucci nuk i ndahet Nishanit, ngre padi të re Pak ditë më parë trajneri i Kombëtares, Cristian Panucci ngriti një padi kundër ish-presidentit shqiptar Bujar Nishani p
Gjykata ndalon ish-presidentin të kandidojë në zgjedhje Gjykata elektorale e Brazilit mori vendimin që ish presidenti Luiz Inacio Lula da Silva të mos lejohet të kandidojë në f
Ish-presidenti i UEFA-s "thumbon" Ronaldon Transferimi Ronaldos nga Real Madrid te Juventus edhe pse kanë kaluar disa javë, përsëri është temë e nxehtë diskutimi.
Telashe për ish-presidentin e Barcelonës, rrezikon 11 vite burg Ish-presidenti i Barcelonës Sandro Rosell, bashkëshortja e tij dhe katër persona të tjerë përfundojnë sërish në gjykatë
Akuzohet për pastrim parash dhe aktivitet kriminal, 11 vjet burg për ish-presidentin e Barcelonës 11 vjet burg dhe 59 milionë euro. Ky është dënimi që kërkon Porkuroria e Gjykatës Kombëtare të Spanjës. Ish-presiden
Ish-presidenti i Barcelonës: Jam në burg për punët e Barçës Ish presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell beson se ai është në burg vetëm për shkak të natyrës të punëve dhe pozitës së
Ish-presidenti i UEFA-s nuk lejohet në Moskë, por ja kë mbështet “Allez les Bleus”, ka qenë inkurajimi që Michel Platini i ka dhënë kombëtares së Francës, që do të luajë në finalen e Ku
Kryeministri më i suksesshëm i Shqipërisë? Përgjigjet ish-Presidenti Ish-Presidenti Alfred Moisiu ka treguar se për të Kryeministri më i mirë dhe i suksesshëm pas 90' i Shqipërisë është Ed