999 rezultate për

ish-deputeti

Procedohen 30 persona, 4 të arrestuar përfshirë dhe ish-deputetin e PD Policia e Tiranës ka njoftuar ditën e sotme se janë proceduar 30 persona në polici për aktet e dhunës ditën e djeshme t
Basha reagon për arrestimin e ish-deputetit Klevis Balliu Kreu demokrat Lulzim Basha ka reaguar me tone të ashpra pas arrestimit të ish-deputetit Klevis Balliu. Basha tha se “
Lihet në qeli ish-deputeti Balliu Ish-deputeti demokrat Klevis Balliu do të vazhdojë të qëndrojë në qelitë e burgut. Atij i është komunikuar masa e siguri
Arrestohet ish-deputeti Klevis Balliu Policia ka arrestuar ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Kjo erdhi pas përplasjes së madhe të ndodhur sot te Unaza
"Na çau dërrasat...", ish-deputeti i LSI shpërthen ndaj Ramës Ish-deputeti i LSI-se, Petrit Vasili me anë të një reagimi në rrjetet sociale ka hedhur akuza ndaj Ramës ku thotë se ai
Ish-deputeti i PD-së, regjistrohet "fshehurazi" për zgjedhjet lokale të 30 Qershorit Pas protestës së 16 shkurtit opozita e bashkuar vendosi të djegë mandatet e deputetëve, në shenjë proteste kundër mazhor
"Sekreti qëndron te kyçi i dorës", ish-deputeti kaubojs na mëson si të pijmë kafen (VIDEO) Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video ku ish-deputeti socialist Eduard Ndocaj jep këshilla sesi pihet kafe
Arrestime në Kosovë, përfundojnë në burg ish-deputeti dhe ish-kryetari i bashkisë (FOTO LAJM) Ish-kryetari i Drenasit Nexhat Demaku si dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës Fadil Demaku, janë dërguar të premtën pë
Ish-deputeti i PS: Bashkia e Tiranës një bandë gjobvënësish Ish-deputeti i PS, Arben Malaj me anë të një postimi në profilin e tij të Facebook-ut ka bërë një denoncim ku shprehet s
Terrorizoi lagjen në Tiranë me pistoletë, i arrestuari është vëllai i ish-deputetit socialist Policia e Tiranës arrestoi sot një 48 vjeçar, i cili u raportua nga qytetarët që po qëllonte me armë nga një makinë gjat
Ndërron jetë ish-deputeti i PD-së, reagon Basha Sot është ndarë nga jeta njëri nga themeluesit e PD si dhe ish-deputet i Vlorës prof.Abedin Elmazi. Ai është gjithash
Ish-deputeti nxjerr disa mesazhe sekrete ku flitet për Linda Ramën (FOTO LAJM) Ish-deputeti Bardh Spahia, ka denoncuar në profilin e tij në facebook vendosjen e shkollës në përdorim të pushtetit.
E akuzojnë për të infiltruar, plas grushti në protestën e opozitës (VIDEO) Një situatë kaotike është krijuar brenda protestuesve, të cilët kanë sulmuar me grushta një person duke e akuzuar si per
"Më kërcënuan me jetë", ish-deputeti tregon çfarë ndodhi në Polici Ish-deputeti i Partisë Demokratike Luçiano Boçi është shoqëruar nga Policia ditën e sotme në fshatin Linas të Cërrikut.
Policia ndalon Luçiano Boçin , PD: Sjellje barbare, figura më e keqe e një shteti demokratik (VIDEO) Partia Demokratike ka shpërndarë një video, e cila sipas saj tregon se si ish-deputeti Luçiano Boçi është shoqëruar në m
Shoqërohet në polici dhe kërcënohet me jetë ish-deputeti i PD-së Pasi tentoi t’i bllokonte rrugën gjatë ditës së sotme kryeministrit Rama, i cili ishte në një takim ditën e sotme në fsh
Olta Boka pranon fejesën me djalin e ish-deputetit (FOTO LAJM) Olta Boka ka thënë gjithmonë që është në një lidhje dhe është e lumtur, por vetëm kaq dhe nuk ka treguar asgjë më shumë.
Ky është polici që dhunoi djalin e ish-deputetit demokrat (VIDEO) Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa me anë të një statusi në Facebook ka publikuar pamjet e konfliktit mes polici
Rrëfimi ish-deputetit socialist: Si më përgjonte SHIK-u në fushatë Flet pas 23 vitesh deputeti i anatemuar socialist. Ish-deputeti socialist, mjeku pediatër Sali Rexhepi, tregon se përse
Ish-deputeti i PD-së: Më 16 mars do ta shporrim Ramën si Gadafin Edhe ditën e sotme banorët e Astirit kanë dalë në protestë duke kërkuar anulimin e projektit për zgjerimin e "Unazës së