999 rezultate për

irina

Irina: Ronaldo më tradhtonte me vajza të tjera Cristiano Ronaldo së fundmi është vendosur në qendër të të gjitha mediave për shkak të akuzave që po bëhen në drejtim të
Po puthte një vajzë në fotografinë e fëmijërisë, djali e gjen dhe dashurohet Dashuria ndonjëherë vjen tek ne në format më të cuditshme të mundshme. Kështu dy të rinj janë dashuruar me njëri-tjet
Aspirina, e rrezikshme apo e nevojshme për të moshuarit? Të moshuarit në gjendje të mirë shëndetësore nuk duhet të marrin aspirinë çdo ditë. Në këtë përfundim ka arritur një stu
Magjia që bën aspirina në flokët tuaj Aspirina i bën flokët të butë, të shkëlqyeshëm dhe të bujshme, ndërkaq shumica e femrave kanë përvojë pozitive me elimin
Irina Shayk tifozja më e "nxehtë" e Rusisë, foto provokuese me flamur Rusia u eliminua nga Kroacia mbrëmjen e djeshme vetëm me anë të pënalltive. Kombëtarja ruse do të mbahet mend për ar
Shpëtoni nga aknet me këtë maskë të përgatitur në shtëpi Edhe përse periudha e adoleshencës përfundon, aknet nuk vendosin te largohen. Fatkqësisht për femrat një ndër shkaqet k
Aspirina fantastike kundër rrudhave Aspirina përveçse qetëson dhimbjet e kokës, ndihmon shumë edhe të sheshojmë rrudhat, madje edhe të zvogëlojmë poret për
Leverkusen ngushton diferencën ndaj Bayernit (VIDEO) Bayer Leverkusen ka ngushtuar duferencën ndaj Bayern Munich në "BayArena". Ai që ka shënuar për Aspirinat është Lars
Irina Shayk në superformë (FOTO LAJM) Një vit pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë, Irina Shayk nuk ka patu aspak problem që të rikthehet në formën më të
Irina dhe Bradley bëjnë plazh me vajzën e tyre Çifti i famshëm, Bradley Cooper dhe Irina Shayk janë parë në plazh së bashku me vajzën e tyre dhjetë muajshe. Ata u p
Milan për merkato në Gjermani, gjen të parin Milani hedh sytë nga Bundesliga për përforcimin e radhës. Sipas mediave italiane, drejtori sportiv i kuqezinjve, Mirabel
Studiuesit zbulojë se aspirina parandalon kancerin dhe diabetin Dy studimet e bëra së fundimi, kanë zbuluar se aspira, është një tip droge që ndihmon në parandalimin e kancerit.
Të bëfshin mirë Irina Shayk! Irina Shayk për herë të parë zë vendin kryesor në kopertinën e Vogue Italia. Revista e modës publikoi foto të tjera gazm
Fuqia mrekullibërëse e aspirinës, duhen vetëm 3 tableta dhe pak ujë Aspirinën, përpos përdorimit si antiinfamator, mund ta përdorim dhe si maskë.Për këtë mjaftojnë tre aspirina dhe pak ujë
Çfarë ndodh kur shtoni 5 kokrra aspirina në lavatriçe Ju ka ndodhur të vini re që bluza apo këmisha juaj e preferuar nuk është më aq e bardhë si në fillim? Ndoshta keni m
Politikania e njohur ndërron jetë në sy të vajzës së mitur Një prej politikaneve më aktive në Evropë ka ndërruar jetë ditën e sotme, pas një aksidenti tragjik. Lajmi për vdekje
Aspirina rrit shanset për mbijetesë tek pacientët me kancer Përdormi i aspirinës, mund të ndihmojë 1 në 5 të sëmurë me kancer, t’i mbijetojnë sëmundjes. Ky është rezultati i një
Modelja e njohur pozon nudo vetëm 4 muaj pas lindjes (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm katër muaj që kur modelja e famshme ruse Irina Shayk solli në jetë vajzën e saj dhe njekohësisht fëmi
Irina Shayk prezanton vajzën dhe nxjerr në pah linjat pas lindjes (FOTO LAJM) Modelja e njohur Irina Shayk ka prezantuar vajzën e saj dhe të partnerit Bradley Cooper, gjatë një shëtitjeje në Los Ang
Aspirina mund të përdoret edhe në këtë mënyrë A keni menduar ndonjëherë nëse aspirina mund të përdoret për ndonjë gjë tjetër përveç për të lehtësuar dhimbjet? E pr