999 rezultate për

interviste

Si reagonte Rugova kur pyetej për vrasjen e familjes Jashari (VIDEO) Presidenti i parë i Kosovës së pasluftës, Ibrahim Rugova, në një intervistë të rrallë dhënë RTK-së, menjëherë pas luftës
"Kush fiton qeveris, kush humb rri...", Rama intervistë në Rai News Kryeministri Edi Rama ka përsëritur sërish se nuk ka ndërmend të japë dorëheqjen dhe ata që fitojnë do të qeverisin ndër
Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët shqiptarë Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka njoftuar me anë të një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar qytetarët
Shokohet gazetari, profesoresha i heq të gjitha gjatë intervistës (VIDEO) John Humphrys, gazetar i BBC Radio 4, ka përjetuar ndoshta momentin më të sikletshëm të karrierës së tij. Në studio ai k
"Ishe skandal", moderatorja shqiptare i kthehet këngëtares pas intervistës Siç dihet, këngëtarja Jonida Maliqi në muajin maj të këtij viti do të përfaqësojë Shqipërinë në ‘Eurovizion’ me këngën "
Jankullovskës nuk i intereson më Gruevski Ish-ministrja e punëve të brendshme e Maqedonisë, Gordana Jankullovska, ka deklaruar se nuk e ka parë intervistën e fund
Majko, kundër planit Thaçi-Vuçiç për ndarjen e Kosovës Ish-kryeministri Pandeli Majko, i cili ishte në detyrë gjatë luftës së Kosovës shprehet kundër planit Thaçi-Vuçiç për nd
Si Gjiko me Elitën, reperi shqiptar tregon si u fejua me gazetaren Rreth një vit më parë bëri bujë të madhe historia e dashurisë mes reperit Gjiko dhe gazetares Elita Rudi, lidhja e të ci
Befason modelja, kam kryer mardhënie me lojtarë te Realit dhe Barcelonës (FOTO LAJM) Modelja e njohur botërore, Belena Roka, ka dhënë një deklaratë bombastike, e cila zakonisht njihet për deklarata të till
Gazetari tregon prapaskenat e intervistës me Balilin: U bllokuan valët e telefonit Gazetari Artan Hoxha deklaroi ditën e sotme se ka mundur të bëjë një intervistë me Balilin. Në Opinion, ai ka rrëfyer
E intervistoi para arrestimit, gazetari tregon si u realizua dorëzimi i Balilit I shumëkërkuari Klement Balili pak orë para dorëzimit në Policinë e Shtetit ka dhënë një intervistë ekskluzive për gazet
Ndërpritet gjatë intervistës, shikoni klasin e vërtetë të Pogbas (VIDEO) Paul Pogba ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes jo vetëm për shkak të formës së tij, por shumicën e rasteve nga dekl
Haradinaj: Nuk e lexova intervistën por e dua Thaçin Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, nuk ka pranuar të komentojë deklarimet e bëra nga presidenti Tha
U vra sot në krye të detyrës, intervistë me Izetin në kohën kur ishte në UÇK (VIDEO) Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Izet Demaj i vrarë sot në Istog ishte pjesëtar i UÇK-së në Koshare gjatë luftës së fund
Specialja nuk ndalet, edhe një ushtar i UÇK-së kërkohet për intervistë Sabahajdin Cena, ish-luftëtar i UÇK-së në Zonën e Pashtrikut, është ftuar për datën14 janar 2019 që të intervistohet nga
Artisti habit qytetarët në rrugët e Prishtinës, flet pastër shqip (VIDEO) Cliqme ka bërë një intervistë interesante në emisionin 'Tour de cool'. Në një intervistë në rrugët e Prishtinës, arti
Iniesta zhvishet nudo për të dhënë intervistë (FOTO LAJM) Programi televiziv spanjoll “Planeta Kaleja” e ka hapur sezonin e ri me futbollistin spanjoll Andres Iniesta. Ish-lo
Artan Hoxha: Si u lidha me Safet Bajrin, ndërrova tre makina deri në Shkodër (VIDEO) Artan Hoxha, gazetari investigativë, para disa muajsh arriti të realizojë një intervistë ekskluzive me Safet Bajri, njër
"Artan Hoxha mori 40 mijë euro për intervistën e Bajrit", vjen përgjigja e gazetarit Pas daljes në mediat belge të lajmit për Safet Bajrin, ky i fundit për disa ditë me radhë u komentua gjatë edhe në media
Prindërit e Stresit në intervistë LIVE, e fejuara e tij dërgon mesazhin e rëndësishëm Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u prezantua si e dashura e reperit Stresi. Kulmi i marrëdhnëies së tyr