999 rezultate për

interin

Ronaldo zbulon pse braktisi Barcelonën për Interin (VIDEO) Ronaldo brazilian dikur ishte futbollisti më i mirë në botë, por lëndimet e gjurit e ndaluan atë të linte gjurmë edhe më
Spinazzola "mallkon" Interin për trajtimin që i kanë bërë Lojtari i Romës ka disa komente negative për skuadrën e Inter. Leonardo Spinazzola ka thënë se nuk i kupton kërkesat
Lajm pozitiv për Interin, Cagliari gati të blejë kartonin e Nainggolan! Lajme të mira për drejtuesit e Interit përsa u përket futbollistëve që kanë dhënë në huazim verën e kaluar dhe nga të ci
Merkato e verës, City gati të bëjë "pazar" me Interin Pep Guardiola po mendon për përforcimin e skuadrës për sezonin e ardhshëm. Dhe tekniku spanjoll ia ka vënë syrin tre
Spalletti rikthehet në "radarët" e Milanit, projektohet si pasuesi i Piolit! Me Ralf Ragnick që duket gjithnjë e më larg Milanit, kuqezinjtë për stolin e kanë hedhur vështirimin nga një dëshirë e v
Lazio akuzon Juventusin dhe Interin: Duan që të mbyllet kampionati Lazio ka “ndezur” një debat në distancë me klubet e veriut të Italisë, në lidhje me ndërprerjen e kampionatit për shkak
Barcelona ia del të arrijë marrëveshje me Martinez, tashmë duhet të negociojë me Interin Pas shumë insistimeve Barcelona ka arritur marrëveshje me yllin argjentinas të Interit, Lautaro Martinez. Tuttosport
Papërgjegjshmëria e Ruganit, shikoni çfarë bëri para ndeshjes me Interin dhe rrezikoi të gjithë Daniele Rugani ishte lojtari i parë në Serie A i infektuar me koronavirus i cili në 11 mars deklaroi se ishte pozitiv.
Juventus iu bën gjëmën tifozëve, nuk ju kthen lekët e biletave që paguan për derbin me Interin Tifozët e Juventusit janë të zhgënjyer me klubin e tyre, sepse “Zonja e Vjetër “ka vendosur të mos rimbursojë biletat e
Inzaghi: E dinim se do fitonim ndaj Interit, nuk kemi presion Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi, ka këmbëngulur se ai dhe lojtarët e dinin që do ta mposhtnin Interin në javën e 24 të
Olimpico në festë, Lazio përmbys Interin (VIDEO) Ka shpërthyer festa në Olimpico. Lazio ka përmbsur në 2-1 shifrat ndaj Interi. Është Milinkovic Savic i cili reali
Lazio befason Interin, e nis pjesën e dytë me gol (VIDEO) Lazio e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Interit duke barazuar shifrat në 1-1. Është Imobile i cili dërgoi top
Reali synon të arrijë marrëveshje me Interin për shkëmbimin Modric - Skriniar Real Madridi është shumë i interesuar ta arrijë një marrëveshje shkëmbimi me Interin, duke e ofruar Luka Modricin për Mi
Gattuso i kënaqur me skuadrën: Duhet ta respektojmë çdo kundërshtar si Interin Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso është shprehur i kënaqur me skudrën pas fitores minimale në San Siro përballë Interi
Suning hap thesin, zbulohet bonusi i majm për Interin Fitorja kundër Milanit edhe në derbin e kthimit dhe gjysmëfinalja e vajtjes në Kupën e Italisë vlejnë një tjetër fetë bo
Kalendari penalizon Interin, buzëqesh Juve (FOTO LAJM) Me vetëm dy pikë që ndajnë tri vendet e para, Seria A rrezikon të ketë një ecuri të denjë për një film triller. Juven
Ibrahimovic flet pas humbjes me Interin: Vështirë ta shpjegosh se çfarë ndodhi Milani është mposhtur nga Interi me rezultat 4-2 në derbin e Serie A. Zlatan Ibrahimovic, pas ndeshjes ka thënë që pa
Befason Berlusconi: Kam kritikuar lojtarët e Milanit kur kanë mundur 6-0 Interin Monza e Berluconit fitoi me rezultatin e thellë 4-0 ndaj Lekos në Serie-C, duke hedhur kështu hapa të sigurt në rikthimi
Conte: Eriksen kishte shumë mundësi, por zgjodhi Interin Interi ka marrë tre barazime në tre ndeshjet e fundit te Serie A duke e komplikuar disi situatën edhe pse janë vetëm 3 p
Kumbulla zgjedh Interin para Napolit Marash Kumbulla refuzon kalimin te Napoli. Është ky lajmi që vjen nga "La Gazzetta dello Sport", që zbulon se mbrojtësi