999 rezultate për

interesant

Eksperti: Visho Ajazi kishte lidhje me Olgën, agjenten e shërbimit sekret rus Gjergj Thanasi, një ekspert i çështjeve të sigurisë, i trajnuar nga agjenci italiane dhe angleze, bën përgjegjës ish-kre
Fotografi të pazakonta që duhet t'i shihni dy herë! (FOTO LAJM) Ne ju sjellim disa nga fotot më të bezdisshme por interesante që ju bëjnë t'i shihni dy herë dhe të mendoheni gjatë.
Thaçi zbulon detaje interesante të bisedës me Papën për njohjen e Kosovës "Njerëzit në Vatikan janë të familjarizuar me kauzën e Kosovës. Edhe vet Papa Francesku është i mishëruar me kauzën tonë
Momente interesante, kur kafshët ua prishin fotografitë (FOTO LAJM) Pothuajse të gjithë prej nesh kemi përjetuar momentin, kur shkrepet aparati dhe të ndodh diçka e pazakontë që na e prish
A do të ketë sukses rregulli unikal që po përdor Wolfsburg: Lani dhëmbët Ecuria e Wolfsburgut në këtë fillim sezoni nuk ka qenë pozitive me “ujqërit” që në 4 javët e fundit kanë regjistruar 4 b
Foto të pabesueshme, të paprekura nga fotoshopi (FOTO LAJM) Në tokë ekzistojnë vende të mrekullueshme që të "lenë pa frymë". Për fat të mirë, në sajë të përpjekjeve të fotografë
10 gjëra interesante që nuk dini për planetin tonë (FOTO LAJM) Ne mendojmë se dimë gjithçka rreth planetit tonë, por edhe mund të gabojmë. Shkencëtarët kanë zbuluar shumë për Unive
Brenda dasmës mbretërore serbe, mysafirët ndajnë pamje interesante nga ceremonia (FOTO LAJM) Princi Filipi dhe gruaja e tij Danica Marinkoviç lidhën kurorë në një ceremoni të shkëlqyer në Beograd të shtunën. Nd
10 fakte interesante rreth trupit të njeriut që zakonisht kalojnë pa u vënë re (FOTO LAJM) Një qenie njerëzore është një nga mrekullitë më të mëdha të natyrës. Pavarësisht nga fakti se organet tona janë duke
10 fotografi interesante që tregojnë se si kohët kanë ndryshuar (FOTO LAJM) Koha ndryshon, ne ndryshojmë, edhe mjedisi përreth po ashtu ndryshon. Këto kemi gjetur një album të fotografive të nd
Policia në Ohio përdor një metodë interesante për të gjurmuar makinat (VIDEO) Policia në kontenë Lucas në Ohio të SHBA-ve, ka përdorur një metodë interesante për të gjurmuar veturën e një krimineli.
Një metodë interesante për të mbajtur trupin në formë (FOTO LAJM) Një instruktor palestre nga Çekia ka zgjedhur një mënyrë shumë interesante për tu stërvitur dhe mbajtur në formë trupin
Gotze: Me Realin do të jetë një përballje interesante Mesfushori i Borussia Dortmund, Mario Gotze, në konferencën për media para ndeshjes ndaj Real Madridit ka thënë se beson
Erion Veliaj "hap zemrën" dhe zbulon disa të vërteta interesante (VIDEO) Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka qenë i ftuar i radhës në televizionin ‘In tv’ ku ka folur mbi projektet e
Pas Albanos, arrestohen të gjithë aktorët e 2XL (VIDEO) Një promo mjaft interesante kanë zgjedhur të bëjnë aktorët e “Apartamenti 2 XL” për nisjen e sezonit të ri të programit
Macet me gëzof të pazakontë (FOTO LAJM) Të gjithë i njohin macet si kafshë të shkathëta, madje edhe të bukura për t’i parë. Një listë e përpiluar nga BoredPa
E mbani mend "Ezel", gjashtë vite pas përfundimit shikuesit zbulojnë një gabim interesant Telenovela turke "Ezel" ka thyer rekorde shikueshmërie në mbarë vendet ku është shfaqur përfshirë edhe Shqipërinë. "E
10 fakte interesante që nuk i keni ditur për trupin E dinit që njerëzit prodhojnë qeliza të reja të gjakut? Ndoshta edhe mund ta dinit. Por ka disa fakte te tjera të cilat
10 fakte interesante që nuk i keni ditur për trupin tuaj E dinit që njerëzit prodhojnë qeliza të reja të gjakut? Ndoshta edhe mund ta dinit. Por ka disa fakte te tjera të cilat
Kjo metodë interesante ruan shtëpinë tuaj nga hajdutët (VIDEO) Shpesh herë mundohemi ta ruajmë dhe sigurojmë shtëpinë tonë nga hajdutët, duke përdorur metoda dhe mënyra që askujt nuk