999 rezultate për

insigne

Ancelotti sfidon Insigne, por ai i tregon se ç'di të bëj (VIDEO) Në faqen e Napoli-t në Instagram është publikuar një video ku sulmuesi i “axurrëve”, Insgine, sfidohet të godasë travers
Formacionet zyrtare: Itali - Holand Italia dhe Holanda do të luajnë sonte miqësoren e luksit që do të zhvillohet në stadiumin e Juventusit, "Allianz Stadium
Insigne ironizon keq me Juventusin kur tha se ndeshja me Napolin është si finale Napoli pas fitores me Juventusit me rezultat 0-1 në Serie A, ka ringjallur dhe një herë tjetër emocionet e Serisë A.
Nuk është hera e parë, ja përse Insignes i vjen pranë gjithmonë më shtatlarti? Lorenzo Insigne dikur mendonte seriozisht të linte futbollin pasi vazhdimit i ishte thënë se është shumë i vogël për t’u
Hysaj tallet sërish me Insignen, këtë herë e quan "xhuxh" (FOTO LAJM) Miqësia mes Elseid Hsyajt dhe Lorenco Insinjes është e njohur në Itali. Qoftë edhe për mediat, apo opinionin sportiv rre
Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Napoli - Roma (VIDEO) Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen që po luhet në "San Paolo" mes Napolit dhe Romës. Të parët që shënonin i
Super ndeshja Napoli - Roma, formacionet zyrtare Napoli do të luajë sonte ndaj Romës së Di Francescos, për ndeshjen e vlefshme të javës 27-të në Seria A. Të kaltrit e
Insigne krenar për fitoren: Kampionati është në dorën tonë Sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne, është i lumtur me fitoren e ekipit 0-5 kundër Calgiarit dhe pas ndeshjes ai motivon
Napoli shënon edhe golin e dytë ndaj Leipzigut (VIDEO) Napoli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Leipzigut në "Red Bull Arena". Autori i golit është anësori italian, Lorenz
Lorenzo Insigne nuk grumbullohet me Napolin për sfidën kundër Feynordit Lorenzo Insigne është lënë jashtë ndeshjen e rëndësishme të Napolit për në Ligën e Kampionëve me Feyenoord, pasi ai pëso
Insigne bënë tatuazh në trupin e tij (FOTO LAJM) Ylli i Napolit, Lorenzo Insigne ka bërë një tatuazh gjigantë në shpinën e tij. Insigne ka vizatuar në tatuazhin e tij
Napoli kalon në epërsi kundër Milanit (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh kundër Milanit në "San Paolo" Goli është shënuar nga Lorenzo Insigne që ka marrë një to
Insigne falenderon De Rossin për gjestin që bëri ndaj tij Lorenzo Insigne ka falënderuar Danele de Rossin për gjestin që kishte bërë në ndeshjen ndaj Suedisë. Mesfushori Danie
Insigne falenderon Rossin për gjestin madhështor Insigne ka falënderuar Daniele De Rossin për komentet që i ka bërë gjatë ndeshjes ku kërkoi që Insigne të hyjë në lojë.
Mediat italiane zbulojnë arsyen pse Insigne nuk u përfshi në formacion ndaj Suedisë Të gjithë e prisnin titullar në “San Siro”, por vendimin për të mos e hedhur në fushë Lorenzo Insignen, Ventura e kishte
Insigne: Dua t’i kërkoj falje të gjithë publikut italian, që i lamë jashtë botërorit Mesfushori i Napolit, Lorenzo Insigne është munduar të shuajë polemikat mbi lënien jashtë të tij në ndeshjen ndaj Suedis
Insigne flet për herë të parë pas eliminimit të Italisë dhe lënjes së tij në stol Lorenzo Insigne ka menduar të shuajë polemikat mbi lënien jashtë të tij, nga ana e trajnerit Ventura, në sfidën e djeshm
Insigne i jep avantazhin Napolit (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh kundër Man City që në minutën e 21' Goli është shënuar nga Lorenzo Insigne pas në shtyll
Hysaj i derdh kafen pa qëllim Insignes, ndërsa italiani e ofendon (VIDEO) Elseid Hysaj dhe Lorenco Insinje kanë qënë pjesë e një skene humoristike që është duke bërë xhiron e internetit. Përp
Insigne bënë me "dhimbje kokke" Sarrin Lorenzo Insigne, ylli i Napolit, është në dyshim për ndeshjen me Interin, pas një dëmtimi që zhvilloi mbrëmë. Trajner