999 rezultate për

igli

Milani bën ofertën për Igli Taren Milani vazhdon të punojë për profilin e duhur që do të mbulojë rolin e drejtorit sportiv. Sipas asaj që shkruan “Spor
Tare: Unë te Milani, jam në një klub të madh Igli Tare është një nga drejtorët sportivë më të lakuar në Itali për momentin. Në një intervistë të gjatë për Top Channe
Igli Tare po arrin majat si Drejtor Sportiv, Milani e sheh si zëvendësuesin e Leonardos Milani nuk ka ndërmend të bëjë një merkato lojtarësh këtë afat kalimtar, por në brodin drejtues të klubit ka gjasa. Pozi
Ofendoi gjyqtarin, vjen dënimi i rëndë për Igli Taren Në ndeshjen e Serisë A mes Milanit dhe Lazios e përfunduar 1-0 në favor të kuqezinjve pati shumë incidente dhe shumë p
Akuzoi VAR-in, Igli Tare dënohet më një gjobë të majme Drejtori sportiv i Lazios gli Tare,ka përfunduar në Komisionin e Disiplinës të Federatës Italiane të Futbollit, pas epis
Igli Tare parakalon Interin dhe Milanin për "Lewandowskin e ri" Igli Tare mposht dy ekipet milaneze në merkato. Sipas "laziopress.it", objektivi kryesor i skuadrës së Lazio në merkato
Sherri me Biglia-n, Kessie mendon largimin nga Milani Mosmarrëveshja me Biglia-n mund të detyrojë Kessie të largohet nga Milani, shkruan Albeu.com "Tuttosport" raporton se
ZYRTARE: Milani mer vendimin për Biglian dhe Kessie Milani përpos humbjes në derbi u përball edhe me një situatë aspak të zakonshme mes 2 lojtërave të skuadrës. Kessie
Sherri Biglia-Kessie, Leonardo shërtheu në dhomën e zhveshjes Sipas raporteve të "Corriere dello Sport", referuar ndeshjes Milan-Inter, Leonardo ishte i zemëruar sidomos për grindjen
U kacafytën në stol por Kessie dhe Biglia i kërkojnë falje njëri tjetrit (VIDEO) Mes 22-vjeçarit nga Bregu i Fildishtë, Kessie, dhe argjentinasit 33-vjeçar Biglia u desh të ndërhynin shokët e skuadrës,
Gattuso: Kjo është gjëja që më irritoi me shumë se sa humbjen Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso në një deklaratë për mediat menjëherë pas ndeshjes me Interin ka deklaruar se nuk ës
Lukas Biglia mer përsipër fajin në sherrin me Kessie Lukas Biglia është ai që merr fajin përsipër pas përplasjes me Frenk Kessie. Ajo që ndodhi pas zëvendësimit të lojtarit
Gattuso: Kessie-Biglia, humbja më e shëmtuar për mua Trajneri i Milan-it, Gennaro Gattuso, ka folur për "Sky Sport" në përfundim të ndeshjes së humbur kundër Inter-it. P
Zbulohet motivi i sherrit mes dy lojtarëve të Milanit (VIDEO) Zbulohet motivi i sherrit në pankinën e Milan gjatë derbit të humbur ndaj Inter. Ajo zënkë e nxehtë mes Lucas Biglia dhe
Biglia: Tani e ka radhën Interi Milani arriti të fitojë me rezultatin e ngushtë 1-2 ndeshjen përballë ekipit të fundit në tabelë Chievos falë goave të B
"Do blejmë zgjedhjet", gazetari tregon si Dako falenderon Avdylajt (VIDEO) ‘TG2’, pjesë e rrjetit italian ‘Rai’, ka shkaktur bujë të madhe me një kronikë të përgatitur për Shqipërinë. Në këtë
Lek droge për të blerë votat, RAI nxjerr të palarat e pushtetit në Shqipëri Televizioni shtetëror Rai2 në një investigim ka treguar hapur për biznesin e drogës mes Italisë dhe Shqipërisë. Gazet
Buzëqesh Gattuso, i rikthehet nga dëmtimi një titullar në mesfushë Një lajm i mirë vjen nga infermieria e Milanit. Lucas Biglia është rikthyer në stërvitje dhe do të jetë në dispozcio
Tare nuk ka të ndalur, i rrëmben Napolit mbrojtësin shqiptar Elseid Hysaj mund të bëhet futbollisti i katërt shqiptar i Lazios, ku drejtor sportiv është shqiptari Igli Tare. Drej
Igli Tare po përgatitet që të afrojë yllin e Barcelonës Malcom është një lojtarët më të kërkuar në merkato teksa hapsirat e pakta të tij tek Barcelona kanë bërë që shumë klube