999 rezultate për

ibrahim

Eliminoi policin dhe djalin e tij 8 vjeçar, kush është Engjëll Ibrahimi Policia ka publikuar sot një tjetër person të shpallur në kërkim për vrasje. Engjëll Brahimi rezulton i dënuari me bu
Galaxy gjen pasuesin e Ibrahimovic, firmos me bomberin e njohur (VIDEO) Los Angeles Galaxy nuk ka qëndruar duarkryq, teksa ka gjetur pasuesin e Zlatan Ibrahimovic. Klubi i MLS ka arritur ak
Ylli turk i Milanit: Jemi ringjallur, kishim nevojë për një lider si Ibrahimovic Hakan Çalhanoglu është habitur me thjeshtësinë e Ibrahimoviçit. Në një intervistë për "Bild", mesfushori i Milanit ka fo
Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë, postimi i radhës është thumbues Zlatan Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë... Shpesh deklaratat e tij janë epike ashtu si edhe reagimet. Një reagim i diku
Ibrahimovic vendosi rekord të ri në Serie A Zlatan Ibrahimovic e ka bërë startin e tij të parë që kur u rikthye te Milani. Edhe pse 38-vjeçari nuk arriti të sh
Ibrahimovic thyen rekord në Serie A (FOTO LAJM) Ibrahimovic sot e ka zhvilluar ndeshjen e 222 në Serie A. Ish-sulmuesi i Suedisë, në sfidën kundër Udineses shënoi fi
Milan - Udinese, formacionet zyrtare: Ibrahimovic në majën e sulmit (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milanit dhe Udineses. Sot do të zhvillohen disa ndeshje në Serie A,
Cilët faktorë po i çojnë kosovarët drejt vetëvrasjes? Psikologia Fjolla Ibrahimi, në një prononcim për “Zërin” ka theksuar disa nga faktorët e simptomat që shtyjnë drejt vetë
Ibrahimovic shkëlqen, Milani siguron fitoren e parë këtë vit (VIDEO) AC Milan ka arritur një fitore të rëndësishme në kuadër të xhiros së 19 të Serie A në Itali. E në këtë fitore një rol të
Milani në festë, Ibrahimovic dyfishon rezultatin (VIDEO) Efekti i Zlatan Ibrahimovic po fillon të ndjehet te Milani. Suedezi ka arritur të gjejë golin e parë personal dhe të
Ibra nuk e shmang dëshirën për të shënuar: Doja të shënoja dhe të festoja si zot Zlatan Ibrahimovici e zbuloi dëshirën e tij për të shënuar dhe për të festuar me tifozët e Milanit, pasi klubi italian u
Pas Ibrahimovic, një tjetër statujë e futbollistit të njohur dëmtohet (FOTO LAJM) Dëmtohet statuja e Alexis Sanchez që ndodhet në qytetin e tij të lindjes, Tocopilla të Kilit. Statuja e tij është dëm
Zbulohet formacioni i Milanit për ndeshjen me Sampdorian, ky është vendimi për Ibrahimovic (FOTO LAJM) Milani do të luaj kundër Sampdorias në San Siro në ndeshjen e xhiros së 20-të të Serie A. Pioli ka publikuar formacio
Pasi siguroi shërbimet e Ibrahimovic, Milani synon mbrojtësin e Atalantës Pasi siguroi Ibrahimovicin për repartin e sulmit, Milani vazhdon punën për të përforcuar edhe repartin e mbrojtjes. D
Milani luan sot ndaj Sampdorias, lajm jo i mirë për Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic pret paraqitjen e tij të parë pas rikthimit në Milan, gjatë këtij afati kalimtar të janarit. Ylli
Ibrahimovic: Nesër dua 70 mijë tifozë në stadium, ndryshe nuk luaj Zlatan Ibrahimovic vazhdon me deklarata qesharake edhe te Milani. Sulmuesi suedez që kaloi te skuadra italiane para p
Statuja e Zlatan Ibrahimovic shembet në tokë, huliganët i sulmojnë dhe shtëpinë Zemërimi ndaj sulmuesit të ri të Milanit, Zlatan Ibrahimovic ka kapur kulmin. Statuja e 38-vjeçarit, ndërtuar në Mamo
Transferimi i Ibrahimovic, Pioli: Eshtë një dhuratë e madhe nga Milani Ibrahimovic ka nënshkruar kontratë për gjashtë muaj me skuadrën ‘Rosoneri’, për t’i ndihmuar ata për pjesën e mbetur të
Ibrahimovic fillon me kushtet: Nesër dua 70 mijë tifozë, ndryshe nuk luaj Milano-Sampdoria mund të jetë sfida e Zlatan Ibrahimovic. Suedezi ka të ngjarë të luajë që nga fillimi, pavarësisht se k
"Mllefi" i tifozëve të Malmo nuk ka kufij, shkatërrojnë plotësisht statujën e Ibrahimovic (VIDEO) Statuja e Zlatan Ibrahimoviçit e ngritur në qytetin e tij të lindjes (Malmo) është sulmuar përsëri nga vandalët. Në o