999 rezultate për

ibrahim

U kap duke kaluar drogë drejt Greqisë, shkarkohet doganieri trafikant Një doganier dhe një 23- vjeçare janë arrestuar në pikën kufitare të Qafë Botës pasi po tentonin të kalonin drogë drejt
Pas Ibrahimovic, Milani gati të rikthejë një tjetër veteran Rënia e Milanit nisi në verën e 2012-ës, kur skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri dështoi të fitojë titullin kamp
Kurti për herë të parë homazhe në varrin e Rugovës Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me kryeparlamentaren Vjosa Osmani kanë bërë homazhe dhe vënë kurora lulesh
Drejtori sportiv i Milanit flet për të ardhmen e Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic u transferua te Milani gjtë afatit kalimtar të janarit për ti dhënë Milanit eksperiencë dhe garanci.
Milan - Juventus, formacionet e mundshme: Ibrahimovic përballë Ronaldos (FOTO LAJM) Sot në orën 20:45 Milani do të presë në "San Siro" Juventusin në ndeshjen parë të vlefshme për çerekfinalen e Kupës së I
Albin Kurti shkarkon nga detyra djalin e Ibrahim Rugovës Pak ditë pasi mori zyrtarisht detyrën e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti vendosi uljen e pagave për kreun e ekzekut
Lukaku "thumbon" Ibrahimovicin, e pagëzon veten si "mbretin" e ri të Milanos Interi ja dola të mërrte jë rezultat fantastik ndaj Milanit ndaj të cilit luajti vetëm një pjesë lojë pasi 45 minutat e
Ibrahimovic flet pas humbjes me Interin: Vështirë ta shpjegosh se çfarë ndodhi Milani është mposhtur nga Interi me rezultat 4-2 në derbin e Serie A. Zlatan Ibrahimovic, pas ndeshjes ka thënë që pa
Inzaghi këshillon Milanin: Jepjani numrin "9" Ibrahimovic të largojë mallkimin Pipo Inzaghni është një sulmuesit "9" më të mirë që ka pasur historikisht Milani. Ai ka dhënë parashikimin për "derbin"
Piolit i kthehet "çerja", Ibrahimovic gati për "derbin" Zlatan Ibrahimovic sipas të gjitha gjasave do të jetë në fushë në derbin e të dielës në mbrëmje ndaj Interit. Suedezi nu
Shumë komplimenta për vajzën e Ibrahim Rugovës, ish-deputetja ndryshon totalisht pamje (FOTO LAJM) Ish-deputetja e LDK'së, Teuta Rugova prej kohësh nuk është aktive në politikë. Këtë kohë ajo duket se i ka kushtuar shum
Raiola i gjen Milanit zëvendësuesin e Ibrahimovic, kushton 25 milion euro Drejtuesit e Milanit janë vënë në kërkim të një sulmuesi, pasi Ibrahimovic nuk premton për gjatë, ndoshta fundi i sezoni
Një javë para derbit, Lukaku: Ibrahimovic është kampion Vetëm pak ditë para derbit, sulmuesi i Interit Romelo Lukaku ka zbuluar dashurinë e tij për sulmuesin e Milanit, Zlatan
Milani pa Ibrahimovic ndalet në barazim nga Verona (VIDEO) Milani është ndalur në barazim ndaj Veronës në ndeshjen e javës së 22 të Serie A. Verona kaluan të parët në epërsi me
​Ibrahimovic: "Zoti nuk ka fe" (VIDEO) Ardhja e Zlatan Ibrahimovicit i ka dhënë zemër Milant. Me rikthimin e tij Milani nuk ka pësuar humbje në pesë ndeshje
Pioli me "dhimbje koke", Ibra dhe Kjaer në dyshim për ndeshjen ndaj Veronës Me ardhjen e Ibrahimovic, Milani ka pasur një ecuri pozitive duke regjistruar pesë fitore në pesë ndeshjet e fundit.
Eliminoi policin dhe djalin e tij 8 vjeçar, kush është Engjëll Ibrahimi Policia ka publikuar sot një tjetër person të shpallur në kërkim për vrasje. Engjëll Brahimi rezulton i dënuari me bu
Galaxy gjen pasuesin e Ibrahimovic, firmos me bomberin e njohur (VIDEO) Los Angeles Galaxy nuk ka qëndruar duarkryq, teksa ka gjetur pasuesin e Zlatan Ibrahimovic. Klubi i MLS ka arritur ak
Ylli turk i Milanit: Jemi ringjallur, kishim nevojë për një lider si Ibrahimovic Hakan Çalhanoglu është habitur me thjeshtësinë e Ibrahimoviçit. Në një intervistë për "Bild", mesfushori i Milanit ka fo
Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë, postimi i radhës është thumbues Zlatan Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë... Shpesh deklaratat e tij janë epike ashtu si edhe reagimet. Një reagim i diku