999 rezultate për

ibrahim

U trembët shumë, por Ibrahimoviç vjen me lajme të mira Fansat e Milanit dhe të Zlatan Ibrahimoviçit kanë marrë një lajm shpresëdhënës në mëngjes. Pas lëndimit që ylli suede
"Trembet" Milani, Ibrahimovic rrezikon mungesë afatgjate për shkak dëmtimi Ylli suedez i futbollit është bashkuar me skuadrën e Milan për stërvitjet në grup, por jo gjithçka ka shkuar sipas plane
Ylli i Manchester United krahason Ibrahimovic me Michael Jordan Seriali ‘The Last Dance’ ka zbuluar detaje që mund të mos i kemi ditur lidhur me Michael Jordan, duke shpërfaqur madhësh
Ibrahim Lici refuzon OFL, i ati: Djali nuk është subjekt i ligjit Ibrahim Lici refuzon kërkesën e OFL-së për vetëdeklarim të pasurisë. Ka qenë babai i tij Mustafa Lici që në emër të djal
OFL mësyn në "bombën me sahat" të Shqipërisë, kush janë të fortët e Shkodrës që iu sekuestruan pasuritë sot Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar operacionin në Shkodër duke i dërguar formularin e deklarimit të pasurisë përsonazhe
Ibrahimovic zbarkon në Milano, karantinohet pë 14 ditë Milani rigjen Zlatan Ibrahimovicin. Gjiganti suedez zbarkoi në Malpensa rreth orës 19:35 dhe u nis menjëherë për në qend
Zlatan Ibrahimovic zbarkon të hënën në Milano Skuadra e Milan u ka bërë thirrje të gjithë lojtarëve që të kthehen në qytet, pasi seancat stërvitore individuale tashmë
Dëshirat e "special one" shpesh herë janë befasuese, kërkon Ibrahimovicin te Tottenham Synimet e Mourinhos në lidhje me transferimet siç duket janë të ndryshme nga trajnerët e tjerë. Kësaj radhe trajneri
Si e "mashtroi" dhe e bëri për vete Ibrahimovic gruan e tij, që është 11 vjet më e vjetër? (FOTO LAJM) Helena Seger, gruaja e sulmuesit të famshëm Zlatan Ibrahimoviç, dallon shumë nga bashkëshortet tjerat të futbollistëve.
Ibrahimovic vendos të kthehet në Itali, e pret karantina sh reprezentuesi suedez fillimisht ka kërkuar një datë të saktë për rifillimin e Serie A, para se të vendos për rikthim
Rama u bëri thirrje të denoncojnë pronarët, 12 punëtorë i përgjigjen 12 punëtorë i janë përgjigjur thirrjes së kryeministrit Rama dhe kanë denoncuar pronarët e tyre të cilët i mbajnë në pun
Milani nuk ka ndërmend të heqë dorë lehtë nga Ibra, kështu kërkon ta bindë Milani këmbngul për të mbajtur në skuadër Zlatan Ibrahimovic. Në janar gjigandi suedez firmosi me Milanin një kontratë 6
Dy ish-lojtarët e Partizanit tallen live në "Instagram" me ish-trajnerin Lerda (VIDEO) Periudha e karantinës ka detyruar shumë persona mes tyre edhe të famshëm të diskutojnë me njëri-tjetrin nepërmjet telefo
Pioli shprehet se ka ndërruar skemën për Ibrahimovicin Afrimi i Zlatan Ibrahimovic në merkaton e dimrit te Milani, i ndryshoi fytyrën por edhe skemën skuadrës kuqezi. Milan
Capello: Ibrahimovic luante sikur të ishte në cirk te Juve, Cassano më rrëshqiti nga duart Ibrahimoviç u bashkua me Capellon te Juve në 2004 nga Ajax, por traineri legjendar italian shpjegoi se në atë kohë sulmu
Ibrahimovic do të vendosë për të ardhmen te Milani, pasi të mësojë emrin e trajnerit të ri Ibrahimovic siç duket nëse do të vazhdojë karrierën e tij te Milani e ka bazuar në atë se kush do të jetë trajneri i rad
Milani e fton të kthehet në Itali , Ibra refuzon për këtë arsye Klubi i Milanit pak ditë më parë ftoi të gjithë futbollistët e huaj që ndodhen jashtë Italisë, se duhet të kthehen në Mi
"Do iu vras, kam 300 milionë në llogarinë bankare:, biseda e Ibrahimovic me shokët e skuadrës të LA Zlatan Ibrahimovic njihet për personalitetin e fortë që ka, teksa gjithmonë kërkon të marrë maksimumin nga ajo që bën, a
Ndajnë të njëjtin repart te Milani, Leao: Ibrahimovic është arrogant Sulmuesi i Milanit, Rafael Leao, nuk e kishte menduar kurrë se do të luante te Milani në një moshë kaq të re e aq më pak
Ibrahimovic mund të rinovojë me Milanin vetëm me një kusht Zlatan Ibrahimovic mund ta vijojë aventurën e tij tek Milani në qoftë se drejtuesit i plotësojnë kushtin e vënë. Sued