999 rezultate për

http

La Liga del bllof, zbulohet pika në kontratë që e lejon Messin të largohet falas Vazhdon saga mes Leo Mesit dhe Barcelonës. Sulmuesi kërkon të largohet si lojtar i lirë , ndërsa ekipi katalanas insisto
Shokon modelja joshëse: Kam shkuar me 7 basketbollistë të NBA brenda një nate (FOTO LAJM) Modelja superseksi me pseudonimi “Ayyejae” ka bërë një rrëfim shokues që po bën xhiron e internetit. Bukuroshja ka pranu
A po kërkon largimin nga Barça? Gruaja e Messit "vulos" gjithçka Lajmi se Messi ka kërkuar nga klubi katalanas largimin e menjëhershëm, mbas turpërimit 8-2 ndaj Bayern Munich, mori dhen
Friedkin Group është zyrtarisht pronar i ri i Romës Roma po fillon një epokë të re me pronar të ri – Friedkin Group. Kompania ka njoftuar zyrtarisht se kanë blerë shumic
LVV i kërkon bashkëpunim PDK-së për rrëzimin e qeverisë Hoti Drejtori i Zyrës për Komunikim në Partinë Demokratike të Kosovës, Bashmir Xhemaj, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje i ka
Pamje të fikshme: Shpërthim i fuqishëm në kryeqytetin e Libanit (VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ndodhi sot në kryeqytetin libanez, Bejrut duke dëmtuar ndërtesat dhe zyrat përreth qytetit.
Banega shkakton skandal duke festuar pa maskë në klub, në një vend ku ka shumë raste me COVID-19 (VIDEO) Mesfushori i Sevillas, Ever Banega, ka shkaktuar skandal vetëm pak ditë para ndeshjes së Ligës së Evropës kundër Romës.
ZYRTARE/ Zbulohet data e fillimit dhe mbarimit të Premier League për sezonin 2020/21 Premier League ka konfirmuar zyrtarisht datat për fillimin dhe mbarimin e sezonit të ri 2020/20. Drejtuesit e Premier
"Nuk ka Top të Artë", Barça mburret me Messin dhe "thumbon" Ronaldon: Të gjithë e dinë kush është më i miri (FOTO LAJM) Revista franceze “France Football” njoftoi pasditen e sotme se ka vendosur të mos japë çmimin prestigjoz “Topi i Artë” p
Tifozëve nuk u del inati me UEFA-n, mendojnë se Lewandowski është "plaçkitur" për Topin e Artë këtë vit Këtë të hënë është bërë me dije se për herë të parë që nga vitit 1956, Topi i Artë nuk do të ndahet për sezonin e ri 201
Formacionet zyrtare: Real Madrid-Deportivo Alaves Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Deportivo Alaves. "Los Blancos" duan titullin dhe shihe
Festa nuk ka mbaruar ende, brenda ditëlindjes luksose së Era Isrefit (VIDEO) Më 4 korrik këngëtarja e dashur Era Istrefi festoi 26 vjetorin, pasi.
Dani Alves me mesazh "të koduar" për Sergio Ramos pas incidentit me Raul Garcian Dani Alves nuk ka mundur të mos përfshihet në debatet kundërthënëse lidhur me ndeshjet e fundjavës në La Liga. Real M
Formacionet zyrtare: Real Madrid-Getafe, "Los Blancos" duan të mbajnë kreun Reali i Madridi do të luajë në orën 22:00 në shtëpi ndaj Getafes. Los Blancos duan vetëm fitoren për të mbajtur kreun
"A jam si Cuadrado?", Ronaldo sfidon Columbianin Cristiano Ronaldo vazhdonte bëjë postime epike në rrjetet e tij sociale. Ylli portugez ndiqet nga më shumë se 300 milion
Momente gëzimi, vallëzimi tipik i Jurgen Klopp në festën e titullit të Liverpooli Jurgen Klopp pasi u shpall kampion, në deklaratën e tij të parë tha se ishte shumë i emocionuar. Ky ishte titulli i p
Kërcimi i çiftit dhe lotët e Ledionit, Sara publikon pamjet nga dasma madhështore (VIDEO) Duhet thënë se Sara Hoxha dhe Ledioni patën dasmën më intime të mundshme, dhe asnjë pamje nuk doli deri vonë. Por ish
Premier League rifillon me një gabim amatoresk, topi hyn në portë, por goli nuk pranohet (VIDEO) Kampionati anglez ka rifilluar pas tre muajsh pauzë. Ndeshja e parë pas rikthimit ishte ajo në mes të Aston Villës dh
Zbardhen pamjet, momenti kur policia sekuestron "thesin" me euro në Portin e Durrësit (VIDEO) Dalin pamjet e sekuestrimit të miliona eurove në Portin e Durrësit. Në video duket momenti kur policia nxjerr nga ura