999 rezultate për

hetimet

Thesi plot dosje në makinë, Arta Marku nis hetimet për prokurorin Ndoj Pak ditë më parë në Durrës u tentua ekzekutimi i prokurorit Arjan Ndoj,i cili u lëndua bashkë me dy miqtë e tij me të ci
KLP shkresë Arta Markut: Nisni hetimet për prokurorin Ndoji Keshilli i Larte i Prokurorise i eshte drejtuar me nje leter kryeprokurores se pergjithshme te perkohshme, Arta Marku, k
Kërkonte biskota nëpër dyer për Halloween, qëllohet 7-vjeçarja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Chicago, SHBA. Gjatë mbrëmjes së Halloween, një vajzë 7 vjeçe ba
Alarmi për lëndë plasëse në ambasadën Çeke, nisin hetimet Nisin hetimet pas alarmit për bombë në afërsi të Ambasadës çeke në Tiranë, qe vuri në lëvizje Policinë, e cila nxitoi të
Morena Taraku me dosje në prokurori, vazhdojnë hetimet për zbardhjen e detajeve (FOTO LAJM) Mediat kosovare prej disa ditësh kanë transmetuar lajmin se këngëtarja Morena Taraku ka shmangur taksën doganore duke ma
Milionerët i paguajnë udhëtimet e shtrenjta? Dorina Mema e ka përgjigjen gati Dorina Mema sidomos viteve të fundit, ia ka dalë të tërheqë vëmendjen maksimale me jetën e shtrenjtë dhe udhëtimet në Ar
Trukimet në futbollin kosovar, Prokuroria nis hetimet Prokuroria e Shtetit i ka nisur hetimet rreth dyshimeve për kurdisje në futbollin kosovar. Lajmin e ka konfirmuar zëdhën
Thirrje raciste, United fillon hetimet kundër Liverpool Manchester Unitedi i ka filluar hetimet pasi një tifoz në tribunat e stadiumit "Old Trafford" u raportua se bëri thirrje
Shqiptari tërhiqet zvarrë nga makina në Itali Një shqiptar ka pasur një vdekje të tmerrshme mëngjesin e sotëm në Itali. Vitkima është identifikuar nga mefiat fqi
Lobimi rus, Prokuroria zgjat hetimet për Bashën dhe Ristanin Prokuroria ka marrë vendimin për zgjatjen me tre muaj të hetimeve për dyshimet mbi lobimin rus të Partisë Demokratike.
Çfarë do të ndodhë me zarfet se dyshohet që ishin me helm? Komisioni Qendror Zgjedhor pas rastit të kundërmimit dhe shfaqjes së alergjisë të nëntë zyrtarëve të saj duke verifikuar
Vdekja tragjike e shqiptarit në Itali, flet e shoqja Në orët e para të së premtes së kaluar, një aksident rrugor i mori jetën 35 vjeçarit shqiptar Redian Abllanica. I riu
Rama e akuzoi për lidhje me grupet kriminale, KLP nis hetimet për Arjan Ndojin Menjëherë pas denoncimit të Edi Ramës për prokurorin e Durrësit, Arjan Ndoj, KLP do të shqyrtojë nëse prokurori Arjan Nd
"Volvo 4", zgjaten hetimet për 17 nga të akuzuarit Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi pranimin e kërkesës për zgjatjen e afateve të hetimit me 3 muaj për 17 të akuzuarit t
U ndrroi jetë fëmija 2 vjeçar, gjykata kërkon të rihapen hetimet Një 2 vjeçar me iniciale V. B, humbi jetën në një aksident automobilistik tek dera e shtëpisë se tyre. Prokuroria e L
Zyrtare: Nisin hetimet për vëllanë e Xhafer Tahirit të LDK-së Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Mitrovicës – Shyqyri Syla, ka urdhëruar Njësinë Rajonale për Hetimin e Krimit E
Vidhet dy herë brenda muajit Ministria e Brendshme, nisin hetimet Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për vjedhjen që dyshohet se ka ndodhur në datë 2 tetor në parkun e ministrisë së B
Grushta kandidatit për deputet, nisin hetimet për burrin e ministres (VIDEO) Prokuroria e Kosovës ka nisur hetimin e kandidatit për deputet të koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj, burri i ministre
Dosja 339/ Mbyllën hetimet për 12 të dyshuarit, pjesë edhe nipi i ish-deputetit Pasi u menduan disa muaj me radhë gjyqtarët e Krimeve të Rënda miratuan mbylljen e hetimeve për 12 të dyshuarit e parë t
EMRI/ Gjendet i vdekur polici në Sarandë, nisin hetimet Policia e Sarandës ka nisur hetimt sot pasi një punonjës i saj u gjet i vdekur paradite. Sipas burimeve jozyrtare m