999 rezultate për

hasanbeg

Aksion anti-drogë në Hasanbeg Policia e Maqedonisë ka zhvilluar mbrëmë një aksion policor në Hasanbeg të Shkupit. Gjatë aksionit janë bastisur dhe
Policia vazhdon hetimin për vrasjen në Hasanbeg Policia vazhdon kërkimin e autorit të vrasjes së mbrëmshme të Xhelal Ajetit, pronarit të çajtores ‘Te Xhela’ në lagjen H
Vrasje në Hasanbeg, qëllohet për vdekje Xhelal Ajeti (FOTO LAJM) Vrasje në lagjen Hasanbeg të Shkupit. Policia ka njoftuar se vrasja ka ndodhur në çajtoren "Xhelo" kur një person i mask
Qëllohet me armë zv/drejtori i Agjencisë për Zbulim Policia është duke e kërkuar personin i cili dje vonë pasdite, nga një makinë në lëvizje, e ka gjuajtur makinën e zëvend
RDK në Kumanovë, Çair, Haraçinë dhe Hasanbeg Karvani zgjedhor i RDK-së i udhëhequr nga kryetari Rufi Osmani, të shtunën qëndroi në Shkup dhe Kumanovë ku u realizuan
Trafiku i drogës, 10 të arrestuar në Haraçinë dhe Hasanbeg Njësitet speciale policore të MPB-së që nga mëngjesi ndodhen në Hasanbeg dhe Haraçinë, bëhet fjalë për një aksion ndërk
Gjashtë shtëpi digjen në Hasanbeg të Shkupit Gjashtë shtëpiza janë djegur në lagjen Hasanbeg të Shkupi, deri tani nga arsye të panjohura nga policia. Zjarri fill