999 rezultate për

hapni

Klube hapni sytë! United nis spastrimin (FOTO LAJM) David Moyes, në merkaton e verës, do të tentojë të ndryshojë rrënjësisht Manchester United. Sipas portalit britanik "Cau
Basha apel mazhorancës: Hapni rrugë komisionit hetimor Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha i bëri sot apel mazhorancës të pranojë kërkesën e opozitës për ngritjen e komisi
Fjalët e fundit të Zylyftarit: Mos hapni zjarr pa ju dhënë unë urdhër Vullnet Zylyftari, vëllai i ish-kreut të policisë se Shkodrës, Arben Zylyftari i cili u vra në 2 gusht të vitit 2000 moh
I zë korenti, dy persona transportohen në spital në gjendje të rëndë Dy persona janë zënë sot nga korenti teksa hapnin një pus në banesën e tyre në Durrës. Ngjarja e rëndë ndodhi në zonën e
Si të rrisni e qetë një fëmijë Nënat e reja e ndjejnë veten të lodhur dhe të stresuar para rritjes së një fëmije. Megjithatë nëse nëna do të ketë paras
Përhapnin panik për "fundin e botës", 500 të arrestuar në Kine Më shumë se 500 persona, anëtarë të një sekti fetarë janë arrestuar në krahina të ndryshme të Kinës, për përhapje paniku
Nëse nuk i bëni ballë sfidave, hapni rrugën "Qeveria nëse nuk është e aftë të gjejë zgjidhjen për problemet, më mirë është të tërhiqet, ka kush t’i zgjidhë ato". Kj
Hapni sytë... do ndodhi supernova (VIDEO) Kjo ngjarje ndodh njëherë në jetë pasi e ardhshmja mund të ndodh pas 100 viteve. Këto ditë pritet që jeta e ylli PTF-11k
Mos e hapni kufirin të parët! Bashkim Osmani, pronar i kompanisë “Laberion” nga Podujeva, ende nuk mund ta shfrytëzojë territorin e Serbisë si transit
Me Chrome tashmë hapni edhe dosjet PDF Bashkëpunimi mes Google dhe Adobe jep edhe frutat e para. Që sot, dosjet PDF mund të hapen nga shfletuesi juaj Chrome pa
"Cmendet" Rama: Hapni kutite, ndryshe perdorim forcen (FOTO LAJM) Pas protesave në disa rrethe të vendit Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka kërkuar nga sheshi
Hapni dosjet, porosit Adem Demaci Le të hapen të gjitha dosjet, menjëherë. Atyre që sot janë në pozita vendimmarrë