999 rezultate për

hajredin

Kjo është familja e Hajredin Kuçit (FOTO LAJM) Ministri i Drejtësisë Hajredin Kuçi, është një avokat i mirë për të drejtat e grave, por ai del shumë rrall, për të mos
Qeveria dënon sulmin ndaj Hajredin Kuçit Qeveria e Republikës së Kosovës, përmes një deklarate për media e dënon ashpër sulmin ndaj ministrit të Drejtësisë, Hajr
Vezë kokës ministrit të Drejtësisë (VIDEO) Aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje para pak çastesh e kanë gjuajtur më vezë ministrin e Drejtësisë, Hajredin Kuçin. Në v
Kuçi: Marrëveshja për drejtësinë nuk e cënon Kushtetutën e Kosovës Ministri i Drejtësisë Hajredin Kuçi ka thënë se marrëveshja për drejtësinë me Serbinë nuk e cënon Kushtetutën dhe ligjet
Hashim Thaçi e Hajredin Kuçi kur ishin të rinj Në rrjete sociale po qarkullon një fotografi e Hashim Thaçit dhe e Hajredin Kuçit kur ata kanë qenë të rinj. Në këtë
Kreu i veteranëve të UÇPMB: Politikanët po pasurohen duke përdorur simbolet kombëtare Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës (OVL-UÇK), Nazmi Hajredini ka lëshuar kritika të ashpra kundër politikanë
Kuçi për kryeparlamentar? Blloku ka deklaruar publikisht se nuk do të kandidojë askënd për kryetar të Kuvendit dhe se këtë ia ka lënë në dorë Part
Po shkojmë në zgjedhje të jashtëzakonshme, kush fiton ia paftë hajrin Nënkryetari i Partisë Demokratiuke të Kosovës, Hajredin Kuçi ka theksuar se Kosova po shkon në zgjedhje të jashtëzakonsh
Hajredin Kuçi në dosjet e EULEX-it Prokurorja e EULEX-it, Maria Bamieh ka implikuar në shkelje të ligjit ministrin e Drejtësisë, Hajredin Kuçi. Kuçi imp
Lirohet biznesmeni i ndërtimit Hajredin Fratari Policia lë të lirë Hajredin Fratarin, biznesmenin e ndërtimit i cili u arrestua dy ditë më parë për akuzën e ndërtimit t
Arsim Bajrami, sërish kandidati i PDK-së Më datë 2 tetor do të jetë sërish Arsim Bajrami i nominuar nga PDK-ja për kryetar Kuvendi. Lajmin e ka konfirmuar për
Kuçi, kandidat për kryeparalamentar Hajredin Kuçi është i kandidati i PDK-së për postin e kryeparlamentarit. Burime nga PDK-ja kanë thënë për Blic se partia
Kuqi: Kulmi i patriotizmit shqiptar është në PDK Nënkryetari i PDK-së, Hajredin Kuqi është shprehur se kulmi i patriotizmit shqiptar gjendet në Partinë Demokratike. Një
Kuçi: FAK të mos lidhet me veprime politike, partiake apo etnike Minoritetet në Kosovë po kërkojnë që me hapjen e Kushtetutës për shndërrimin e FSK-së në Forca të Armatosura të Kosovës,
Prishtinë-Beograd ende nuk kanë diskutuar për të pagjeturit Kosova dhe Serbia kanë nisur të dialogun në mars të vitit 2011. Megjithatë tema e fatit të mbi 1800 personave të zhdukur
Kuçi ëndërron për një traktat paqeje me Serbinë Ideja e zëvendëskryeministrit, Hajredin Kuçi, që bisedimet Kosovë – Serbi të përfundojnë pas disa vitesh me një traktat
Këngëtari Hajredin Kuçi dhe ndihmësi Baton Haxhiu (VIDEO) Gazeta "Express" publikon një video nga një festë familjare në familjen Devolli. Mes shumë burrave, mund të shihet edhe
Rugova me shtatore në Prishtinë (FOTO-LAJM) Sot në Prishtinë është inaguruar shtatorja e ish presidentit të Republikës së Kosovës Ibrahim Rugova. Shtatorja e themel
Limaj e Thaçi sërish bashkë, “mësit” Hajredin Kuçi Nga burime të gazetës Lajm brenda PDK-së, me ndërmjetësimin e Hajredin Kuçit, jashtë ambienteve publike, janë duke u bër
Kuçi sot në Shkup Zv/kryeministri i Kosovës Hajredin Kuçi ditën e sotme do të qëndrojë në Maqedoni, për të diskutuar tejkalimin e krizës m