999 rezultate për

griezmann

Simeone ngre në "qiell" lojtarin e tij, është më i miri në botë Pas fitores 2-0 ndaj Celta Vigo, trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone ka folur ndër të tjera specifikisht për dy pr
Griezmann bëhet sërish baba, vjen në jetë Amaro (FOTO LAJM) Ka festë në shtëpinë e Griezmann. Sulmuesi i Atletico Madrid dje u bë baba përsëri. Lajmi është bërë i ditur nga vetë
Costa dhe Greizmann drejt largimit, Atletico piketon sulmuesin e Seria A Atletico Madrid po përgatitet të bëjë disa ndërhyrje në merkaton e verës, duke parë nevojën për rinovim të skuadrës, paq
Griezmann zgjedh 11 lojtarët më të mirë, përjashton Ronaldon Antoinne Griezmann ka publikuar një foto në Instagram, ku ka përzgjedhur formacionin më të mirë sipas tij, të cilin e ka
Griezmann te Barcelona? Reagon presidenti i Atleticos Antonie Greiezman është përfolur në media ditët e fundit se kërkon ti bashlkohet Barcelonës. Por në lidhje me largimi
Griezmann pranë Barcelonës, francezi takohet me Abidalin Rrugët që kanë ndjekur Antoine Grizmann dhe Barcelona mund të kryqëzohen pikërisht në merkaton e verës, edhe pse më pak
Diego Forlan zbulon dicka fantastike rreth Interit Ish lojtari i Interit, Diego Forlan, pretendon se drejtuesit Nerazzurrë i kanë thënë se ata do të nënshkruajnë me Antoin
Griezmann do Barcelonën, gati të sakrifikojë pagën Antoine Griezmann do vetëm Barcelonën. Është ky artikulli i prestigjozes Mundo Deportivo e cila bën me dije se francezi
Griezmann: Jam i lodhur me mediat që nxjerrin lajme të pavërteta Antonie Griezmann u përfol ne media për një transfrim të mundshëm te Barcelona në fund të sezonit, shrkuan Albeu.com.
Griezmann tek Barcelona? Reagon motra e francezit Motra e Antoine Griezmannit ka mohuar aludimet e vëllai i saj është në kontakt me drejtuesit e Barcelonës. Eleminmi
Barcelona sakrifikon Coutinho-n për yllin e Atleticos Antonie Griezmann është i dëshpëruar nga eleminimi i Atleticos në Ligën e Kampioneve,shkruan Albeu.com. Francezi po
PSG mer masat në rast largimi të Neymar Në rast se Neymar do të largohet nga skuadra e PSG-së, atëherë kampionët e Francës do të sjellin në Paris kampionin e bo
Barcelona nuk i ndahet yllit të Atleticos Eliminimi i Atlético Madrid nga Champions League do të ketë konseguenca dhe madje mund të ndikojë edhe tek ylli më i mad
Juventus kërkon përmbysjen ndaj Atleticos, Dybala e nis nga stoli Sot në 21:00 në "Alianz Stadium" do të luhet kati i dytë në Ligën e Kampioneve Juventus-Aletico Madrid, shkruan Albeu.co
Griezmann tregon se cili lojtar është më i mirë në historinë e futbollit Antonio Griezmann ka refuzuar të zgjedh mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit si më të mirin në histori. Ylli i At
Formacionet zyrtare: Atletico Madrid - Juventus Atletico Madrid dhe Juventus do të luajnë me njëra-tjetrën sonte në "Wanda Metropolitano", ndeshje e vlefshme për UEFA C
Supersfida Atletico Madrid-Juventus, Griezmann sfidon Ronaldon Sot në mbrëmje në Wanda Metropolitano do të luhet supersfida e shumë pritur nga tifozët mes Atletico Madridit dhe Juvent
Griezmann: Jam një lider te Atletico Madrid Antoine Griezmann është një nga lojtarët që duhet parë me vëmendje në ndeshjet Atleticoo-Juventus. Është lojtari më vend
Griezmann: Nuk kemi frikë ndaj Juventusit Të mërkurën në mbrëmje Juventusi do të luajë kundër Atletico Madrid dhe Ronaldo do të rikthehet të luajë kundër një skua
Griezmann kalon në avantazh Atleticon (VIDEO) Antonie Griezman ka kaluar në epërsi Atl Madrid në sfidën që po zhvillohet në transfertë ndaj Rayo Vallecianos. Franc