999 rezultate për

greve

Të dënuarit në regjimin 41bis në grevë urie, reagon Gjonaj Ministrja Etilda Gjonaj gjatë prezantimit të nismës për ndryshimet në Kodin Penal, ka folur edhe për të dënuarit që kanë
Dita e pestë në grevë, naftëtari përfundon me urgjencë në spital Naftëtarët e Ballshit kanë hyrë sot në ditën e pestë të grevës së urisë, teksa gjendja shëndetësore e njërit prej tyre ë
Dita e katërt e grevës, naftëtarëve nuk iu shkel askush për t'i parë Edhe pse një pjesë e tyre kanë shfaqur që ditën e djeshme probleme me shëndetin, naftëtarët e Ballshit kanë vazhduar sër
Dita e tretë e grevës, 10 naftëtarë shfaqin problemet e para shëndetësore Dita e sotme shënon ditën e tretë të grevës për naftëtarët e Ballshit. Këta të fundit mësohet se kanë shfaqur shenjat
Naftëtarët e Ballshit në grevë urie: Fëmijët duan të hanë! Naftëtarët e Ballshit janë ngritur sërish në protestë para Uzinës, pasi ende nuk dihet se çfarë do të bëhet me pagat e t
Naftëtarët paralajmërojnë grevë urie: Qeveria u tall me ne! Edhe këtë të hënë, naftëtarët e Ballshit janë ngritur sërish në protestë para Uzinës, pasi ende nuk dihet se çfarë do të
Naftëtarët i rikthehen sërish protestave, paralajmërojnë grevë urie Naftëtarët e Ballshit i janë rikthyer sërish protestave. Ata janë mbledhur për të disatën herë para dyerve të rafiner
Murrizi del i revoltuar nga mbledhja me Ramën e paralajmëron grevë urie në Kuvend? Deputeti Myslim Murrizi ka dalë i revoltuar nga mbledhja me kryeministrin Rama duke qënë edhe më i sigurt se nuk do t'a
33 epidemiologë në grevë: S'morëm as pagë lufte Rreth 33 punonjës të Qëndrës Shëndetësore Epidemiologjike kanë nisur grevën, pas pretendimit se nuk kanë marrë ende paga
PD letër qeverisë: Plotësoni këto katër kërkesa, që banorët të mos nisin grevën e urisë Pas një takimi me banorët e Thumanës, që kanë paralajmëruar grevë urie në kundërshtim të vendimit të qeverisë për lirimi
Banorët e Thumanës në grevë, refuzojnë bonusin e qirasë, me 3 janar duhet të lënë hotelet Të shtunën, banorët e Thumanës të strehuar në hotelet e Shëngjinit nisën grevën e urisë. Ata kundërshtuan bonusin e qira
Franca proteston për Krishtlindje Grevistët e Francës janë aq të zemëruar me planet e presidentit Macron, saqë kanë vendosur ta përdorin masivisht festën
Nëse keni rezervuar një fluturim drejt Italisë më datë 13 dhjetor, verifikojeni edhe njëherë! Nëse keni planifikuar fluturime me datë 13 dhjetor nga Shqipëria drejt Italisë dhe anasjelltas do të duhet që të bëjnë k
74-vjeçari në Serbi hyn në grevë urie, pasi e gjeti gruan 21-vjeçare me një tjetër 53 vite diferencë nuk i kanë ndaluar të martohen. 21-vjeçarja Milijana Bogdanoviç dhe 74-vjeçari Milojko Boziç, u bënë t
Prej orës 6 të mëngjesit Greqia është e paralizuar nga greva Greqia është paralizuar prej orës 6 të mëngjesit të së mërkurës nga greva e përgjithshme 24 orëshe që ka thirrur Konfede
Grevë në Paris, mbyllen metrotë: Francezët kundër reformës së pensioneve Kryeqyteti i Francës, Parisi, u bllokua pothuajse tërësisht të premten pasi shumica e punonjësve të transportit nisën gr
Greva bllokon aeroportin e Prishtinës Kjo grevë e punëtorëve që zgjati deri në orën 09:00 për një orë ka krijuar tollovi të madhe edhe tek qytetarët që po pri
Firma i mori truallin dhe ia shiti apartamentin, durrsaku futet në grevë urie dhe kërcënon me vetëflijim Shitja disa herë e një apartamenti nga kompanitë e ndërtimit është kthyer në një problem të mprehtë në vend duke shkaktu
Të paraburgosurit letër Metës e Ramës: Nuk kemi kushte as për ajrim, do të hyjmë në grevë Të paraburgosurit e IEVP 302 në Tiranë i kanë nisur sot një letër presidentit Meta, kryeministrit Rama, dhe përfaqësuesv
Kërkojnë kushte të mira, të paraburgosurit e burgut "302" në Tiranë hynë në grevë urie Të paraburgosurit e burgu "302" në Tiranë janë futur në grevë urie pasi kërkojnë kushte më të mira. "Kërkojmë kushte