999 rezultate për

grabisin

Tre hajdutë grabisin me armë ar në vlerën 4 mln dollarë Autoritetet amerikane njoftojnë se tre hajdutë të armatosur kanë vjedhur ar në vlerë 4 milionë dollarë nga një kamion që
Dy persona tentojnë të grabisin makinën e postës në Durrës Dy persona të armatosur, me motor kanë tentuar të vjedhin automjetin e Postës në qytetin e Durrësit, ku mendohet se maki
Tre persona të maskuar grabisin një shtetas në Lezhë Lezhë tre persona me maska dhe të armatosur kanë grabitur një shtetas në hyrje të banesës së tij. Ngjarja ka ndodhur
Dy persona të armatosur grabisin një market në Kamëz Mbrëmjen e së enjtes, dy persona kanë grabitur një market në qëndër të Kamzës. Dy grabitësit ende të paidentifikuar, kan
2 persona grabisin xhiron ditore të një firme në autostradë Dy persona ende të paidentifikuar, nën kërcënimin e mjeteve të forta, sot kanë grabitur xhrion ditore të firmës "Neranxi
Maskat grabisin me armë bankën në Tiranë (FOTO LAJM) Update - Persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur në mesditë një bankë të nivelit të dytë në afërsi të
Maskat grabisin një pikë karburanti në Fier Policia e Fierit ka nisur hetimet lidhur me një grabitje të një karburanti ndodhur gjatë natës së lënë pas, ku dy person
Maskat në Bulqizë tentojnë ti grabisin, kinezët mbrohen me karate Tre tregtarë kinezë i kanë shpëtuar sot grabitjes nga persona të armatosur dhe me maska në Bulqizë falë karatesë. Në
Dy të armatosur dhe me maska grabisin kazinonë në Korçë Dy persona të armatosur dhe me maska, rreth orës 02:30 të mëngjesit të sotëm kanë grabitur një kazino në Korçë. Sapo kan
Maskat grabisin një banesë në Lezhë Tre persona të maskuar kanë grabitur një banesë në Lezhë që në orët e para të mëngjesit dhe më pas janë larguar në drejt
75 vjeçarja denoncon në polici pasi e dhunojnë dhe grabisin Një 75 vjeçare është dhunuar nga dy të rinj dhe më pas i kanë grabitur floririn që kishte. E moshuara i ka denoncuar në
Maskat tentojnë të grabisin bankën në Vlorë, policia prish planin Ka rezultuar e dështuar tentativa e një grabitje në Vlorë, ndërsa policia ka ndërhyrë në kohë reale. Persona të maskuar
Persona të armatosur grabisin magazinën në Laç Persona të armatosur kanë grabitur një magazinë ushqimore në qytetin e Laçit. Sapo janë sinjalizuar për këtë grabitje, u
Maskat grabisin me armë pikën e skrapit Maskat grabisin një pikë skrapi në rrugën dytësore Marikaj-Vorë. Sipas policisë persona të maskuar dhe të armatosur kanë
Berisha: Rama dhe Kokëdhima po grabisin pasuritë e qytetarëve Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi sot kryeministrin Edi Rama dhe deputetin Koço Kokëdhima se po mbushin bashkarisht x
I grabisin makinën takstit, arrestohet njëri prej autorëve Një 24-vjeçar u arrestua sot nga policia pasi mori peng dhe grabiti një taksist mbrëmjen e shkuar në zonën e plazhit në
Dy “policët” grabisin argjendarinë me armë Dy persona të armatosur dhe të maskuar me uniformë policie dhe me maska, kanë grabitur këtë të mërkurë argjendarinë “Ça
Maskat i grabisin policit armën dhe paratë Maskat kërcënojnë dhe më pas grabisin një polic në qytetin e Shkodrës. Punonjësi i policisë po udhëtonte me mjetin e tij
Dy persona të armatosur grabisin një argjendari në Tiranë, policia nis hetimet Dy persona të armatosur kanë grabitur një argjendari dhe më pas janë larguar në drejtim të paditur. Policia e Tiranës bë
Grabisin vilën dhe vrasin pronarin, në kërkim banda e shqiptarëve Dy shqiptarë të cilësuar përgjegjës të grabitjes së një vile në Pontoglio (Breshia), mbrëmjen e 7 dhe 8 korrikut janë ar