999 rezultate për

gomez

Gomez me një urim special për ditëlindjen e Swift Nëse do të lexonim mesazhin “Jeta ime nuk ka kuptim pa ty...", do të mendonim se do ti dedikohej një mashkulli, por jo,
Selena Gomez e ka harruar Justin Bieber Selena Gomez është mjaft e lodhur teksa dëgjon thashethemet për një rilidhje sërish me Justin Bieber. Ajo kërkon një mas
Gomez thyen rekordin me shitjen e albumit 23 vjeçarja Selena Gomez duket se do të shijojë suksesin me renditjen e albumeve më të mirë, duke sjellë një tjetër triu
Një këngë bën bashkë Gomez me Bieber Një projekt muzikor ka bërë bashkë Justin Bieber dhe Selena Gomez. Ata kanë prezantuar këngën e tyre të re, ku sipas të
Justin Bieber i dashuruar pas Gomez Rikthim në adoleshencë për këngëtarin Justin Bieber, ku pjesë e kujtimeve ishte dhe ish e dashura Selena Gomez. I py
Gomez: I jam nënshtruar kemioterapisë (FOTO LAJM) Dy vite më parë, për Selena Gomez qarkulluan shumë thashetheme për shkak të ndonjë varësie, por ja që tashmë këngëtarja
Ja tatuazhi më i ri i Selena Gomez (FOTO LAJM) Aktorja e njëkohësisht këngëtarja Selena Gomez ka shfaqur tatuazhin e saj më të ri. Teksa është fotografuar në plazhin e
Gomez dhe Bieber, më shumë se miq? Një miqësi apo diçka më shumë, mbetet në pikëpyetje mes Selena Gomez dhe Justin Bieber. Në një intervistë të dhënë së fu
Gomez: Aktrimi më zhvilloi personalitetin Aktorja e mirënjohur Selena Gomez ka pranuar faktin se aktrimi e ka ndihmuar atë në çdo aspekt, madje duke i zhvilluar e
Beshiktashi, ja lojtarët që luajnë ndaj Skënderbeut Trajneri i Beshiktashit, Senol Gynesh bëri të ditur listën e futbollistëve që do të grumbullojë për takimin e së enjtes
Gomez e hapur për një bashkëpunim me Malik Këngëtarja e suksesshme Selena Gomez ka shprehur dëshirën për një bashkëpunim me Zayn Malik. 23 vjeçarja gjatë një i
Selena Gomez me projekte të reja? Pak ditë më parë, Selena Gomez është fotografuar teksa ishte në shoqërinë e një mashkulli ku pretendohej se kishte lindu
Selena Gomez në një romancë të re? (FOTO LAJM) Ende asgjë nuk ka konfirmuar Selena Gomez, por ajo është fotografuar teksa i qëndron pranë një partner i ri. Këngëtarja
Sonte luhen gjysmëfinalet e dyta në Europa League Sonte në mbrëmje do të zhvillohen dy gjysmëfinalet e Europa League. Napoli dhe Fiorentina do të tentojnë mundësitë e fun
Ancelotti e mbyll këtu La Ligan, pezullohet Nuk kanë fund telashet për Realin e Madridit. Përpara ndeshjes ndaj Juventusit, trajneri i "galaktikëve" ka marrë një la
Justin Bieber ende i marrosur pas Selena Gomez? Dikur ato ishin mikesha mjaft të mira, por një mashkull është kthyer në një moll sherri mes palëve. Tashmë është zbuluar
Bieber ende i dashuruar me Gomez Pak ditë më parë pranoi publikisht se nuk kishte ndërmend që ti dedikohej një marrëdhënie të re, e ndërsa tashmë Justin
Mario Gomez shkatërron Romën (VIDEO) Roma ka humbur 0-2 përballë Fiorentinës. Pjesa e parë është mbyllur në barazim pa gola. Në pjesën e dytë Fiorentin
Bieber nuk ndalet për ish të dashurën Pas tentativave për ti dhënë mesazhe nëpërmjet rrjetet sociale, Bieber po i jep fund problematikave për tu lidhur me 22
Bieber ende i marrosur pas Gomez, i dedikon këngë Bieber është ende i marrosur pas ish të dashurës Selena Gomez, aq sa ai ende po shkruan këngë për të. Pas shumë ndarjeve