999 rezultate për

golden

Një nga të veshurat më bukur në Golden Globes, u vesh nga një shqiptar Vshjet e vipave dhe aktorëve ishin gjëja që u diskutua më shumë dhe mediat në gjithë botën kanë bërë dhe renditjen e tyr
Shkëlqyen në tapetin e kuq, çfarë veshën VIP-at në Golden Globes (FOTO LAJM) Padyshim është një nga momentet që ritet me shumë entuziazëm në të gjithë botën. Ndarja e çmimeve në Golden Globes me
"Golden Boy” flet pas triumfit: Nuk më besohet Matthijs De Ligt është “Golden Boy” i 16-të i “Tuttosport” dhe i historisë së futbollit. 19-vjeçari i Ajax dhe i kombëta
E kërkon gjysma e Europës, shpallet "Golden Boy" i vitit 2018 Ylli i Ajax, Matthijs de Ligt, është kurorëzuar “Golden Boy” i vitit 2018, si lojtari më premtues U-21 në Europë. I lidh
Mbappe favorit për të fituar çmimin “Golden Boy” Sulmuesi i Francës dhe Paris Saint-Germain është rrugës për të marrë përsëri çmimin si talenti më i mirë i ri për vitin
Nxënësit e "Jahja Kemal" kthehen me sukese nga olimpiada "Golden Climate Olympiad" në Kenia Shkolla private fillore dhe mesme "Jahja Kemal" nuk ka të ndalur në arritjen e sukeseve. Ajo krahës që ofron kushte dhe
Kendall nuk e vë ujin në zjarr, pas kritikave në “Golden Globes” Gjatë parakalimit në tapetin e kuq të “Golden Globes” modelja e famshme mori kritika të ashpra për aknet në fytyrë dhe f
Nicole Kidman “harron” fëmijët Ceremonia e së dielës e Golden Globes nuk ka kaluar pa kritika për disa nga aktorët të cilët morën çmime. Përveç aktores
Çfarë bën Kendall në Golden Globes?! Është ndoshta ndër të paktat herë kur prezenca e një prej anëtarëve të klanit Kardashian-Jenner acaron kaq shumë rrjetin
Oprah merr gjithë vëmendjen në Golden Globes Oprah Winfrey ka rrëmbyer gjithë vëmendjen në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, Golden Globes, që u zhvillua të dielën m
Golden Globes 2018: Ja kush trimfoi Golden Globes organizohen nga Shoqata e Shtypit të Jashtëm të Hollivudit dhe shihen si një tregues i filmave që vlejnë m
Pse të famshmit do të vishen me të zeza në “Golden Globes” Shumë yje të filmave u veshën me të zeza në ndarjen e çmimeve Golden Globes, në shenjë proteste ndaj ngacmimeve seksuale
Të gjithë me të zeza në Golden Globes, protestë kundër ngacmimeve seksuale Tapeti i kuq do të mbushet me veshje të zeza këtë vit në Golden Globes. Burime konfirmojnë për People se shumë aktorë të
Ronaldo dhe Messi mposhten nga Casillas për çmimin individual Iker Casillas ka fituar çmimin “Golden Foot 2017”, që i jepet futbollistëve mbi 29 vjeç që kanë pasur një karrierë të su
Mbappe fituesi i "Golden Boy", mposhtë Dembelen dhe Rashford Kylian Mbappe është fitues i çmimit “Golden Boy” për vitin 2017, E përditshmja italiane, “Tuttosport” ka njoftuar so
Çmimi "Golden Boy" ja kush e përbëjnë treshen Kylian Mbappe, Gabriel Jesus dhe Ousmane Dembele janë tre finalistët për çmimin “Golgen Boy”, siç njihet ndryshe çmimi q
L'Equipe zgjedh lojtarin " Golden Boy" Në mes xhevahirëve L'Equipe ka vendosur për talentin më të mirë në botë. Sipas të përditshmes franceze në listën ku m
Zbuloni listën e 25 talenteve në garë për Golden Boy E përditshmja italiane Tuttosport ka publikuar listën e 25-të lojtarëve që janë në garë për çmimin ‘Golden Boy’ që ka pë
Sot nis konkursi për çmimin "Golden Boy", lista e konkurentëve Topi i Artë për talentin i vitit fillon të marrë jëtë. Çmimi këtë vit cakto npër të 15 herë talentin e vitit. Në 15
Nicole Kidman shkon tap në "Golden Globes" Në një shkrim të publikuar nga revista "Woman’s Day", këtë javë, aktorja hollivudiane Nicole Kidman përflitet se e ka te