999 rezultate për

goja

Erë e keqe nga goja? Urgjent tek mjeku! Rrezikoheni nga këto sëmundje Nëse keni erë të keqe, atëherë mund të jeni duke vuajtur nga probleme të ndryshme shëndetësore. Studime të fundit kanë t
Shitja e Sadikut për 1.5 milionë euro, Elbasanit dhe Turbinës i bie "bingoja" Një futbollist mund të kthehet në një “minierë ari” nëse klubet shqiptare do të dinë të sillen si profesionistë. E tillë
Shpërthen Patozi: Lulzim, të ka ardhur goja o vulëhumbur! Astrit Patozi, me anë të një statusi në “Facebook”, ka shpërthyer me një sëra akuzash në drejtin të kreut të ngirë të PD
Embargoja detyron Katarin të importojë lopë me avionë Kopeja e parë e lopëve, e transportuar në rrugë ajrore, mbërriti në Katar jo vetëm për të prodhuar qumësht, por edhe për
Banorët nxjerrin dhinë nga goja e bollës (VIDEO) Një video është publikuar në internet, që shfaq momentin kur disa njerëz në Indi nxjerrin një dhi nga goja e një bolle t
E vrau me 7 plumba, kapet pas 26 vitesh vrasësi i Agron Marmullakut Pas 26 vjetësh në arrati, Pjetër Gojani, sot është kapur nga Policia e Kosovës. Gojani akuzohet se në korrik të vitit
Dreka që ndryshoi “historinë”, Xhani, pse nuk ike pa provuar çorbën! Kishte dy pasaporta, na u bënë dy De Biazë. Njëri që shpërthen dhe rebelon me akuza të forta për eprorët e tij, fill pas
Tronditet Puka, 24-vjeçari qëllon disa herë me automatik Një 24 vjeçar nga fshati Gojan i Madh në Pukë është arrestuar nga policia pasi ka qëlluar me armë zjarri në ajër. Pol
Pse na hapet goja në mënyrë të pavullnetshme, dhe pse është ngjitëse Të gjithë e pyesim veten pse na ndodh shpesh te na hapet goja. A është ky një mekanizëm i pavullnetshëm? Mjeku paris
Dhëmbët dhe goja fshehin rrezikun për zhvillimin e disa llojeve të kancerit Larja e dhëmbëve nuk parandalon vetëm prishjen e tyre, por mund të ulë gjithashtu rrezikun e zhvillimit të kancerit. Stu
E RENDE/ Njerëzve u del shkumë nga goja pas sulmit kimik në Siri (FOTO & VIDEO) Sulmi kimik dje në Siri, ka shkaktuar panik në të gjithë botën. Mediet kanë publikuar pamje të njerëzve të shokuar dhe d
Mihrije Braha "ndahet" nga i shoqi: Ja çfarë ndodhi (FOTO LAJM) Megjithëse ka kaluar shumë kohë, Naim dhe Mihrije Braha vendosën të tregonin se si qëndron e vërteta e lajmit që doli ng
Vjehrra: Nusja ishte shumë e ndyrë nga goja, na e rrihte djalin “Ajo ishte e egër. Që në fillim nuk isha dakord për lidhjen e tyre. Ajo shumë e ndyrë nga goja që për një femër mirditor
Sherri pas kamerave në Komision, deputeti “kërcënon” avokaten e shtetit: Të ishe burrë ta tregoja unë Komisioni Hetimor i drejtuar nga demokratët për hetimin e zgjidhjes me marrëveshje të konfliktit mes shtetit shqiptar dh
Juventus sheh nga e ardhmja, prezanton logon e re (FOTO) Juventus lë pas të shkuarën dhe humbjen ndaj Fiorentinës. Klubi bardhezi dje në mbrëmje ka prezantuar logon e re në një
Juventus ndryshon logon historike, nuk do ta besoni si duket tani (FOTO LAJM) Juventus pas shumë vitesh ka ndryshuar logon e saj historike, duke prezantuar së fundmi një logo të re, e cila duket kre
Rrëfimi i gazetares së njohur: Letrat që i dërgoja tim eti në burgun e Spaçit (FOTO LAJM) “Mendimet e hedhura në këtë vëllim, shkruar nga një gazetare veterane dhe tashmë një zë autoritar në një institucion pub
Shkrumbohet papafingoja tek "Rruga e Elbasanit", zjarri tek pallati i Gramoz Ruçit (VIDEO) Ndërtesa e cila u përfshi nga flakët gjatë mesditës së sotme ka marrë vëmendjen edhe për shkak të personave në të cilën
"Goja jote po shkatërron familjen", 3 minutat e ferrit të Liljana Rukos Detaje të tjera kanë dalë nga vrasja e Liljana Rukos në Fier. Gazetari i “TV Klan”, Dashamir Biçaku ka dhënë detaje në
Ja cila është arsyeja përse na hapet goja Mjeku francez Dr. Double, ka bërë me dije se hapja e gojës është e lidhur me rritjen e shpejtë të fëmijëve. Akoma ka dis