999 rezultate për

goditjet

Ja nga se shkaktohen goditjet në tru Një studim i ri tregon se sa më shpejt të trajtohet pacienti pas një goditjeje në tru, aq më të mëdha janë shanset e shë
Turqia dominon Kosovën, Ujkani shpëtimtar (VIDEO) Turqia duket se në minutat e para po dominon në takimin kundër Kosovës, por futbollsitët kosovarë po vazhdojnë të mbrohe
Memushaj sa i pafat! Ja dy pritjet fantastike të Donnarumës (VIDEO) Milani ka fituar ndaj Pescaras me rezultatin 1-0. Goli i vetëm në këtë takim erdhi nga Giancomo Bonaventura, por më i mi
Zbulohen 5 goditjet sekrete të Mourinhos me United (FOTO LAJM) Sezoni i ardhshëm mund të jetë më i bukuri në historinë e Premier League edhe sa i përket merkatos. Skuadrat e mëdha dës
Ja çfarë sjellë ndryshimi i orës Muaj mars tashmë ka hyrë dhe e diela e fundit e këtij muaji sjell dhe ndryshimin e orës, e cila do të shkojë 60 minuta p
Ja çfarë thotë Rama për goditjet me vezë Edi Rama ka komentuar faktin që disa deputetë demokratë e gjuajtën me vezë. Sipas Ramës, gjuajtja me vezë nga ana e d
10 lojtarët me goditjet më të fuqishme në historinë e futbollit (FOTO LAJM) Në futboll goli është gjëja më e rëndësishme, dhe të kesh një lojtar që godet fuqishëm përbën një avantazh të madh. Të g
Pjanic, mbreti i goditjeve standarde në Europë fakti që dikur ka luajtur s bashku me Juninhon e ka ndihmuar shumë që ai të jetë më i miri në goditjet e dënimit, madje
"Dridhet" Reali, rikthehet ylli i Barcelonës Nuk ka më ankth në shtëpinë e Barcelonës. Pothuajse tashmë është e sigurt prezenca e Lionel Messit në "Santiago Bernabeu
Arsyet pse nuk duhet të pimë pije energjitike Kemi lexuar studime të ndryshme që janë zhvilluar në lidhje me rëndësinë e pijeve të gazuara për shëndetin tonë. Tashmëd
Ja dy goditjet e fuqishme të Sokol Cikalleshit (VIDEO) Sokol CIkalleshi, sulmuesi që po aktivizohet në Turqi ka shkëlqyer në përballjen kundër Portugalisë. Edhe pse nuk arr
7 ekipe në luftë me kohën për goditjet e fundit (FOTO LAJM) Merkato në Itali edhe për pak orë përfundon, ndërkohë që disa prej skuadrave më të mëdha po nxitojnë për të bërë edhe l
10 goditjet e mëdha që priten në Premier League (FOTO LAJM) Merkato e verës deri më tani nuk ka mundur që të rezervojë shumë surpriza në Premier League. Disa nga skuadrat më të mëd
Milan bën gati dy goditjet në merkato Milan është shumë pranë blerjes së Jackson Martinez dhe Geoffrey Kondogbia. Sulmuesi i Portos dhe mesfushori i Monacos j
Balotelli sfidon "magjistarin" e goditjeve të dënimit (VIDEO) Njeriu i goditjeve të dënimit perfekte sfidon Mario Balotellin. Gjemani Bas Van Velzen është shndërruar në një kult në Y
Nga Cavani te Umtiti, Juve planifikon goditjet për Champions (FOTO LAJM) Titulli i katërt kampion rradhazi është shumë pranë, çka do të ishte edhe i pari në epokën Allegri, dhe Juventusi po men
Meha: Dëmtimi nga goditjet e dënimit Alban Meha sapo është rikthyer nga dëmtimi në gju dhe i është bashkuar rregullisht skuadrës së tij në stërvitje. Paderbo
Juventus, sfidë "horror" nga goditjet e dënimit (VIDEO) Vitin e shkuar Andrea Pirlo i trembi të gjithë teksa dha një intervistë me një maskë të frikshme, ndërsa këtë vit, me ra
Ancelotti kritikon mbrojtjen: Vuajmë goditjet e këndit Mbrojtja e Real Madrid është një çështje që meriton vëmendje, e pranoi këtë në konferencën e shtypit dhe Carlo Ancelotti
Djali i Simeones i dashuruar me CR7-ës, kopjon goditjet e dënimit (VIDEO) Cristiano Ronaldo është një model për shumë të rinj që duan të jenë pjesë e botës magjike të futbollit. Dashuria për yll