999 rezultate për

gazetarja

Gazetarja e njohur shqiptare gjendet e pajetë në banesë Ditën e sotme është gjetur e vdekur në banesë gazetarja dhe kompozitorja e njohu në Kosovë Violeta Rexhepagiq. Prej vite
Gazetarja e njohur bëhet nënë Gazetarja e njohur Anila Basha është bërë nënë e një djali. Anila ka zgjedhur emrin Aristotel për birin e saj në kujt
Dhimbje dhe ethe, gazetarja e njohur del me Koronavirus (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur amerikane e "CNN", Brooke Baldwin ka rezultuar pozitive me Koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vet
Ku i kanë maskat e dorezat? Rama thyen rregullat "live" kur i afrohet gazetarja (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme Kryeministri Edi Rama ishte në një lidhje live me emisionin Opinion, ku foli rreth situatës së koronavi
"Në familje më kanë frikë", gazetarja tregon vështirësitë Gazetarja Sidorela Gjoni, ishte së fundmi e ftuar në "Pop Culture" me Dojna Memën. Ajo ka treguar si po e përjetojnë në
U prek nga Koronavirusi, gazetarja shpërthen në akuza ndaj Dybalas: Ka tampon për të por jo për njerëzit që po vdesin Çdo gjë që ka lidhje me Juventusin krijon polemikë në itali dhe kështu ka qenë edhe për lajmin se Paulo Dibala dhe e das
Mësuesi në shkollën e vajzës ishte infektuar me koronavirus, vetëkarantinohet gazetarja Gazetarja e cila kishte vajzën e saj në shkollën jopublike “Omiros” në Korçë ku një mësues kishte rezultuar i infektuar
Mësuesi i shkollës i infektuar me COVID 19, gazetarja përlotet në lidhje direkte: Kam vajzën aty (VIDEO) Ditën e sotme u raportua se një mësues nga shkolla private “Omiros” në Korçë ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Te
New York / Kafeneja mbushet plot me shqiptarë, shokohet gazetarja amerikane: S’ka virus që i ndalon (VIDEO) Shtetet e Bashkuara po marrin masa ekstreme për t’i bërë ballë situatës nga përhapja e virusit vdekjeprurës që ka gjunjë
Xhemilen 115 vjeç e deklarojnë të vdekur, por është gjallë dhe ka një kërkesë ndaj shtetit Xhemile Spahillari nga Korça, e cila është 115 vjeç, nuk ka marrë asnjëherë pension. 1Ajo ka punuar vetëm 3 vjet në k
Parandalimi i koronavirusit, rritet çmimi i maskave dhe dezinfektantëve (VIDEO) Frika nga koronavirusi ka bërë që qytetarë të shumtë të drejtohen farmacive për të siguruar maska apo dezifektantë por j
Fallxhorja që të bën deputet me kripë dhe sheqer: Komunikoj me Zotin Pranë redaksisë së Fiks Fare, mbërriti një denoncim se një grua e vetëquajtur “hoxhavicë” zgjidhte çdo lloj problemi kun
Ndodh në Shqipëri! Shkon të korrigjojë mbiemrin, i ndryshojnë edhe emrin Problematika e radhës e çon emisionin “Stop” në Kamëz. Muharrem Toçilla është drejtuar në “Stop”, pasi në vitin 2018
E pazakontë: Gazetarja përplaset me kreun e opozitës serbe për genocidin dhe liderët e Kosovës Lideri i opozitës serbe Borko Stefanoviç pati një intervistë të pazakontë me gazetaren e Abc News Linda Karadaku gjatë p
Ilda Bejleri bën deklaratë pas deklarate për aksidentin, por asnjëra nuk ngjan me tjetrën Gazetarja Ilda Bejleri ka reaguar sërish ë pas aksidentit të ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta”, në afërsi të Ures së
Pa rrugë, pa ujë, pa shëndetësi, fshati në Tiranë i harruar nga Veliaj Kamera e emisionit "BOOM" në RTV Ora ka udhëtuar në fshatin Kërçukje, aty ku e vetmja gjë pozitive është natyra, pasi in
Gazetarja ia thotë në sy Lleshajt: OFL më duket si një film aksion Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është i ftuar në Open përballë gazetarëve ku do të flasë për ngjarjet e fundit në v
E dhunuan në mes të fshatit, gruaja e ve: Personi është i lirë! Në datën 6 Qershor 2019, një qytetare u dhunua në mes të fshatit Rrotull në Manzë nga bashkëfshatari i saj, Shkëlqim Hox
Rrëqeth gazetarja në Sanremo: Nëna ime u përdhunua 2 herë dhe vrau veten (VIDEO) Gazetarja e njohur me origjinë arabo-izraelite, Rula Jebreal, ishte një ndër prezantueset e festivalit të njohur “Sanrem
Lala: 10 mijë përgjime në resortin Golden, video me ministra e deputetë Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion”, gazetarja Klodiana Lala ka nxjerrë fakte tronditëse. Ajo ka zbuluar se në reso