999 rezultate për

gaxherri

Daci :Besa probleme me kujtesën, s'e bëra vetëm koalicionin Pas deklaratave të nënkryetares Besa Gaxherri ka reaguar kreu i LDD-së, Nexhat Daci, i cili ka thënë se nuk e ka marrë i
Pas koalicionit me AAK-në, LDD-ja në krizë Koalicioni mes LDD-së dhe AAK-së ka bërë që Lidhja Demokratike e Dardanisë të jetë në krizë. Nënkryetarja e saj, Besa Ga
Edhe Besa Gaxherri kalon nga LDD në AAK Përveç nga LDK-ja, Lidhja Demokratike e Dardanisë, e udhëhequr nga Nexhat Daci, është “sulmuar” edhe nga Aleanca për Ard