999 rezultate për

gattuso

"Pirlo? Një lojtar i madh nuk është medoemos trajner i madh. Gattuso e nisi nga poshtë" Massimiliano Mirabelli, ish-drejtori sportiv i Milanit, foli për Rino Gattuso në një fjalim për mikrofonat e Radio Kiss
Arrihet marrëveshja, Gattuso te Napoli deri në 2023 Drejtuesit e Napolit janë shumë të kënaqur me punën që po bën trajneri Gennaro Gattuso dhe janë gati t’i rinovojnë kontr
"Buzëqesh" Gattuso, dy lojtarë mposhtin koronavirusin Pas humbjes zhgënjyese në Europa League ndaj AZ Alkmar, trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso mund të ngushëllohet me fakt
Gattuso në ankth për sfidën me Alkmar, i friksohet një historie si ajo me Genoan Napoli do të përballet ditën e nesërme në kuadër të Ligës së Europës, ku do të presë në shtëpi holandezët e AZ Alkmar.
Napoli në ankth, kundërshtari i Europa League ka 9 lojtarë me Covid-19 Makthi i COVID-19 vazhdon të përndjekë Napolin. Fillimisht me pozitivitetin e lojtarëve të tillë si Zielinski dhe Elmas,
Prestigjozja italiane zbulon vendimin për ndeshjen Juventus - Napoli Sipas mediave Italiane, ndeshja midis Juventusit dhe Napolit do të zhvillohet në një datë tjetër, por skuadra e Gattusos
Juventus - Napoli mbetet në pikëpyetje, skuadra e Gattusos nuk udhëton as sot drejt Torinos Juventus-Napoli është shndërruar në një çështje shtetërore në Itali, me napolitanët nuk kanë udhëtuar drejt Torinos për
Napoli refuzon ofertën e Spartakut për Hysajn, Gattuso e do në skuadër Ivan Gennaro Gattuso vë veton për Elseid Hysajn. Trajneri i Napolit ka kërkuar me ngulm që shqiptari të mos shitet te Sp
Napoli mposhti 6-0 Genoan, Gattuso: Duhet të përmirësohemi Gennaru Gattuso nuk është i akoma mjaftueshëm i kënaqur me skuadrën e tij. Napoli ka shënuar një fitore spektakolare
Gattuso me fjalë të mëdha për blerjen më të shtrenjtë të Napolit Victor Osimhen u bë blerja më e shtrenjtë në historinë e Napolit me transferimin e tij te të kaltrit për 70 milionë euro
Napoli mposht Parmën në ndeshjen e parë të sezonit (VIDEO) Napoli e ka nisur sezonin e ri me fitore. Skuadra e drejtuar nga Gennaro Gattuso ka mposhtur Parman në udhëtim me rez
Gattuso i prerë për kalimin e Koulibaly te Man.City: Të paguajnë çmimin që dëshiron Napoli Manchester City vazhdojnë të jenë në kërkim të Kalidou Koulibaly. Koulibaly është në mesin e mbrojtësve me formën më
Mos e humbisni: Tërbohet keq Gattuso, shikoni çfarë bën në stërvitjen e Napolit (VIDEO) Gennaro Gattuso nuk mund të heqë dorë kurrë nga grinta dhe loja e ashpër. Edhe pse ka disa vite që është larguar nga
Biseda me De Laurentis, asgjë rreth rinovimit të Gattusos Te Napoli nuk kanë aspak nxitim për rinovimin me Gattuson dhe sipas mediave pranë klubit, takimi i djeshëm mes teknikut
Gattuso pranë rinovimit me Napolin Gennaro Gattuso duket se ka gjetur marrëveshje me Napolin. Napoli dhe Gennaro Gattuso kanë gjetur marrëveshje për zgj
Inter - Napoli, formacionet zyrtare: Skuadra e Gattusos synon Evropën Interi dhe Napoli takohen në ndeshjen e xhiros së parafundit të Serie A. Dy skuadrat tashmë nuk kanë ndonjë objektiv
Plotësohet dëshira e Gattusos, Napoli bën blerjen më të shtrenjtë në histori Sulmuesi nigerian Victor Osimhen është blerja e parë e verës për skuadrën e Napolit dhe njëkohësisht më e shtrenjta në h
Ndryshojnë planet e Napolit për Elseid Hysajn Në futboll, planet mund të ndryshojnë papritur, në varësi të situatave të krijuara. Kështu po i ndodh edhe mbrojtësit
Gattuso kërkon trofeun e parë në finale të Kupës së Italisë Gennaro Gattuso do të tentojë të fitojë trofeun e parë në karrierën si trajner dhe të dëshmojë se sjellë më shumë në ban
Tension te Napoli një ditë para finales, Gattuso përzë nga stërvitja Lozanon Hirving Lozano ishte blerja më e bujshme e Napolit verën e kaluar, por pas thuajse një sezoni në kampionatin italian, du