999 rezultate për

gatshem

Immobile del negativ, por nuk është i gatshëm për Italinë Sulmuesi i Lazios, Ciro Immobile ka rezultuar negativ në testin e fundit të bërë për Covid-19. Edhe pse ka rezultuar
Marcelo me valixhet gati, Juventus dhe Inter nisin luftën për shërbimet e brazilianit “Juventus ose Inter në të ardhmen e afërt të Marcelos”. Ky është lajmi i bujshëm që raporton portali spanjoll “Todofi
Ronaldo "harron" kaviljen, gati ti bashkohet Portugalisë Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo pavarësisht që pësoi lëndim ndaj Lazios, pritet të jetë i gatshëm për Kombëtare
Të dashurit perfekt i përkasin këtyre shenjave të horoskopit Demi Shenja që nuk e humbet kurrë durimin në dashuri dhe i kushton vëmendje çdo detaje tek partneri. Bricjapi Q
Zidane dëshiron shërbimet e Dybala, Reali i ofron dy yje Juventusit Sulmuesi i Juventus Paulo Dybala është në listën e transferimeve të Real Madrid, raportojnë mediet italiane. Argjenti
"COVID-19 është gënjeshtër", njerëzit të gatshëm për të besuar teoritë konspirative Pretendimet se pandemia është një gënjeshtër apo se është nisur qëllimisht, po mbledhin miliona mbështetës në të gjithë
Real do Hakimin mbrapsht, ja shkëmbimi i mundshëm Achraf Hakimi, në pak ndeshje, është kthyer në një nga pikat e forta të Inter-it të Antonio Conte-s. Lojtari maroken
"Ndeshjet me të ishin speciale", Messi uron që CR7 të jetë i gatshëm për supersfidën Nesër është momenti i “klasikes” në Spanjë dhe Lionel Mesi, për mikrofonat e “DAZN”, flet për rivalitetin e përjetshëm m
A do të jetë i gatshëm Cristiano Ronaldo ndaj Barcelonës? Sot mësohet gjithçka Orët vendimtare janë të rëndësishme për Cristiano Ronaldon. Pyetja që të gjithë bëjnë në Torino është: a do të jetë i ga
Klopp "buzëqesh" para takimit me Evertonin, ka të gatshëm dy yjet e skuadrës Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp mori një lajm të shkëlqyeshëm sot para derbit me Everton. Gjegjësisht, Sadio Mane
Kosova jep lajmin zyrtar, Muriqi nuk do të jetë i gatshëm Federata e Futbollit të Kosovës ka konfirmuar se Vedat Muriqi nuk do të luajë në tre ndeshjet e ardhshme të Kosovës këtë
Zbulohet arsyeja pse Thiago nuk ishte e gatshëm për Liverpoolin ndaj Arsenalit Të gjithë e prisnin që sonte futbollisti i Liverpoolit, Thiago Alcantar ta niste ndeshjen nga fillimi ndaj Arsenalit, po
Kante i gatshëm për tu larguar nga Chelsea, Serie A destinacioni i mundshëm N’Golo Kante është i hapur për një aventurë të re në karrierën e tij. Mesfushori francez, N’Golo Kante, duket se ësht
"Spurs" janë të gatshëm të derdhin plot 50 milion euro në arkat e Interit për Skriniar Tottenham thuhet se kanë përgatitur një ofertë prej 50 milionë euro për mbrojtësin e Interit, Milan Skriniar. Drejtor
Liverpool i gatshëm të sigurojë shërbimet e "dështakut" të Barcelonës Liverpooli thuhet se është i interesuar për sulmuesin e Barcelonës, Ousmane Dembele. Raportet në Francë pretendojnë s
Suarez nuk lëviz nga Barcelona, mbërrin në stërvitje me Messin Luis Suarez ka shumë të ngjarë të qëndrojë në Barcelonë për të luajtur shanset e tij në sytë e trajnerit Ronald Koeman.
Koalicionet, OSBE-ODIHR i gatshëm për të dhënë rekomandime OSBE-ODIHR ka reaguar pas propozimit të Partisë Demokratike lidhur me koalicionet parazgjedhore për marrjen e një opinio
Realit mund ti largohet një tjetër veteran, dy gjigandët e Serie A interesohen për Marcelon Marcelo ka zgjuar interesimin e skuadrave të Serie A. Braziliani i Real Madrid, Marcelo, duket se gëzon pëlqimin e dy
Plaçkitet shtëpia e dëshmorit, familjarët të gatshëm t’i japin 3 mijë euro Është plaçkitur shtëpia e një dëshmori të UÇK-së. Informacionin e ka bërë të ditur Ridvan Tahiri, ish luftëtar, përmes n
Interi i cakton çmimin Brozovic, Bayerni ofron më pak Mesfushori i Kombëtares së Kroacisë, Marcelo Brozovic, është pranë largimit nga Inter. Sipas La Gazzetta Dello Sport,