999 rezultate për

garda

Garda e Policia: Procedim penal ndaj Palokës Ditën e sotme një incident ka ndodhur në Kuvend, ky Edi Paloka me anë të një shiringe ka hedhur bojë ndaj kryeministrit,
Aksidentohet eskorta e Ramës, Garda tregon çfarë ndodhi Kryeministri Rama është nisur ditën e sotme drejt qytetit të Beratit, ku gjatë udhëtimit, një prej makinave shoqëruese ë
Nën mëshirën e plumbave, stërvitja e vështirë e gardistëve shqiptarë (VIDEO) Shpeshherë stërvitja e gardistëve në botë na ka bërë përshtypje për shkallën e lartë të vështirësisë. Ama faqja zyrta
Përdoret edhe nga garda, ky është automatiku që vrau çiftin në Shkodër Të tjera detaje janë bërë të ditura rreth ngjarjes që tronditi ditën e djeshme qytetin e Shkodrës, pasi humbën jetën dy
Momente kaosi, shihni përpasjen mes Flamur Nokës e Veliajt në Kuvend (VIDEO) Ditën e sotme në ka pasur tensione e debate të ashpra në Komisionin e Medias, kjo për shkak se kryetari i Bashkisë Erion
E FUNDIT/ Plas në Kuvend, PD kërkon të nxjerrë me forcë Veliajn (VIDEO) Rinis mbledhja e komisionit te medias. Kryetarja e komisionit te medias i kerkon gardes te nxjerre jashte kryetarin e ba
Garda Kombëtare vendoset në kufi me Meksikën Guvernatori i Arizonës, Dag Dusi tha sot se 225 ushtarë të Gardës Kombëtare u nisën për në kufirin SHBA–Meksikë. Kjo
Garda i kthehet ashpër Berishës: Trego respekt! Ish-Kryeministri Berisha sot në Kuvend ka bërë disa deklarata se një numër gardistësh ruajnë kryeministrin Rama. Pikë
E FUNDIT/ Ruçi me dorë të hekurt: Garda të nxjerrë jashtë Spahon Kreu i Kuvendit Gramoz Ruç ka ndërmarrë vendimin për të larguar me të mirë apo me të keq demokratit Edmond Spaho nga Kuv
Çfarë po ndodh në Kuvend, garda kontrollon një më një demokratët Ka nisur me debate të ashpra edhe seanca e sotme parlamentare. Demokrati Edi Paloka është shprehur se ndaj deputetëve d
Garda mbron Ramën me çadër (FOTO LAJM) Në seancën plenarë është tensionuar situata mes disa deputetëve të PD-së dhe gardistëve, kjo pasi nuk u lejua që të flis
Luftë në Kuvend, opozita përplasje fizike me gardën (FOTO LAJM) Kuvendi ditën e sotme ka nisur me përplasje të ashpra mes demokratëve dhe socialistëve. Pas përplasjes së parë ku is
Plas sherri mes deputetëve në Kuvend, ndërhyn garda Mbledhja e Komisionit të Ekonomisë është mbylluar pak minuta më parë pas një sherri mes deputetit të PD-së Agron Shehaj
Qeveria vendos nga kush do të ruhen anëtarët e Vettingut Qeveria Shqiptare ka vendosur që tja ngarkojë sigurinë e anëtarëve të komisionit të Vettingut Gardës së republikës së S
Frikë për jetën? Si do t’i mbrojë Garda 27 njerëzit e Vetingut Garda e Republikës merr në mbrojtje anëtarët e tre organeve të Vetingut, të cilët do të vendosin për fatin e mbi 750 gjy
Garda Revolucionare e Iranit akuzon SHBA-të për sulme afër anijeve të saj Garda Revolucionare islamike e Iranit (IRGC), ka thënë se një aeroplanbajtëse amerikane, iu është afruar anijeve të saj
Garda Revolucionare e Iranit kërcënon Amerikën Një komandat i lartë i Gardës Revolucionare të Iranit e ka paralajmëruar Amerikën sot se nëse ajo e përcakton këtë gardë
Ministri Demiraj me një urdhër të ri, Policia dhe Garda ndalohen që të bëjnë ... Ndryshe nga pjesa tjetër e administratës publike, të cilët nuk pengohen të marrin pjesë në fushatën zgjedhore jashtë ora
Helmimi në mitingun e PD, ushtria e Garda nisin hetimet Për më shumë se 4 orë, një pjesë e bulevardit “Dëshmorët e Kombit” ishte një skenë krimi për policinë. Uniformat blu
Vrasës me pagesë për Lulzim Bashën? Reagon Garda e Republikës Ditët e fundit është vënë re një shtim i efektivëve të Gardës që merren me ruajtjen fizike të kreut të opozitës Lulzim B