999 rezultate për

futbollisteve

Grabitën banesat e futbollistëve në La Liga, kapen 3 shqiptarë Një bandë me 3 shtetas shqiptarë dhe një spanjoll kanë rënë në pranga pas një operacioni të suksesshëm të Gardës Spanjol
Franca me mungesa ndaj Shqipërisë, lista e plotë (FOTO LAJM) Trajneri i Francës, Didier Deschamps ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet e radhës atë kundër
Drogohet dhe hidhet nga pallati modelja, dëshmoi në sherrin e futbollistëve (FOTO LAJM) Modelja Ekaterina ‘Katya’ Bobkova kaloi në koma dhe luftoi me vdekjen, pasi ra nga ballkoni i katit të tretë i një ndërt
Modelet e flokëve më qesharake të futbollistëve (FOTO LAJM) Sportistët janë të vetëdijshëm që ndiqen nga mijëra sy kur ndodhen në fushën e lojës. Por kjo nuk ju mjafton për të t
Erion Braçe i kundërpërgjigjet Andi Lilës: Zotni, unë mendoj dhe bëj siç dua! S’më thua dot ti si të flas Andi Lila, kryetari i Sindikatës së Futbollistëve, ka reaguar për postimin e djeshëm të Erion Braçes, rreth favoreve fis
Andi Lila shpërthen ndaj Erion Braçes: Ndaje mendjen, flet si politikan apo si tifoz Andi Lila, kryetari i Sindikatës, së fundmi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar ndaj Zv/kryeministrit, E
FIFA zbulon 10 kandidatët për lojtarin e vitit Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Virgil Van Dijk, janë në mesin e 10 futbollistëve të nominuar për çmimin Lojtari më
Tifozët e Manchester United kërkojnë largimin e 3 futbollistëve Manchester United kaloi një sezon të vështirë, ku përveç se ndryshoi trajnerin nuk arriti të siguroj një vend për në Lig
Greqi, arrestohet banda shqiptare e cila grabiste shtëpitë e futbollistëve (FOTO LAJM) Athinë / Me urdhër të prokurorisë janë publikuar emrat dhe fotot e pesë anëtarëve të bandës që vidhnin shtëpitë e futbo
Grabisnin shtëpitë e futbollistëve, arrestohet çifti shqiptar për 33 vjedhje Më shumë se 33 vjedhje të kryera kryesisht ndaj shtëpive në periferinë jugore të Atikës, përfshirë edhe të futbollistëve
Pochettino bën publike listën e futbollistëve për ndeshjen me Liverpool Mauricio Pochettino, trajneri i Tottenham, ka publikuar listën e lojtarëve me të cilët do të udhëtojë në Madrid, për fin
Lista zyrtare e futbollistëve shqiptarë për ndeshjet me Moldavinë dhe Islandën (FOTO LAJM) Trajneri Edi Reja ka shpallur listën zyrtare të futbollistëve që do luajnë në ndeshjet e EURO 2020. Ndeshja Islandë-S
Dëshmoi kundër 2 futbollistëve të njohur, modelja bie nga ballkoni (FOTO LAJM) Modelja e njohur ruse, Ekaterina "Katja" Bobkova, e cila ishte dëshmitare shumë e rëndësishme në gjyqin e 2 futbollistëv
ZYRTARE/ Van Dijk, futbollisti i vitit në Premierligë Virgil van Dijk është shpallur Futbollisti i Vitit 2019 nga Shoqata e Futbollistëve Profesionistë, duke e mposhtur sulmu
Virgil van Dijk lojtari i vitit në Premier League Virgil van Dijk është shpallur Futbollisti i Vitit 2019 nga Shoqata e Futbollistëve Profesionistë, duke e mposhtur sulmu
Strategji e rrallë e Tottenham, miliona euro për agjentët Totenhemi ishte klubi i vetëm në merkaton e verës në Angli që nuk bleu asnjë lojtar. E njëjta gjë ndodhi me "gjelat" edh
E pabesueshme, trajneri u ndalonn Wi-Fi lojtarëve Interneti sot është një pjesë shumë e rëndësishme e futbollistëve dhe kudo që ata ndodhen, kanë akses në rrjtet e tyre s
Probleme me pagat, te Flamurtari lojtarët bëhen gati për bojkot te klubi i Flamurtarit, ku nuk ka ende zgjidhje për çështjen e pagesave të futbollistëve dhe detyrimeve të prapambetura
Plas në Danimarkë, ekipi i dy futbollistëve shqiptarë akuzohet për trukime (VIDEO) Skuadra e Vejles ku aktivizohen 2 futbollistët shqiptarë, Ylber Ramadani dhe Arbnor Muçolli është duke kaluar një moment
Kastrioti reagon për dhunën ndaj futbollistëve të Skënderbeut (FOTO LAJM) Pas dhunës së ushtruar futbollistëve të Skënderbeut, ka reaguar edhe klubi Kastriotit në rrjetet sociale. Në reagimin