999 rezultate për

fustani

Sekreti që fshihet pas fustanit të zi të Meghan Markle Meghan Markle dhe e gjithë pjesa tjetër e familjes mbretërore i kanë kaluar orët e para të mëngjesit në eventin e organi
Zbulohet çfarë fshihet pas fustanit të Meghan në homazhet për Princeshë Dianën Meghan Markle e ka marrë seriozisht “lojën” e saj me modën pas martesës me Harryn dhe hyrjen në shtëpinë mbretërore. Shu
Një dasmë të dytë? Alketa Vejsiu tregon fustanin e ëndrrave Moderatorja Alketa Vejsiu këtë herë si rrallëhrë ka treguar disa detaje për jetën e saj private. E pyetur për dasmën
Jeni kuriozë? Mësoni arsyen pse nuset vishen me të bardha Fustan i bardhë për dasmë? Të gjithë janë kuriozë se nga ka lindur kjo traditë. Sipas Daily Star ky ritual ka nisur q
Ajola Xoxa pranon shtatzaninë, komentuesit e thumbojnë për fustanin e gjyshes Ditën e sotme, në ditën më të bukur të fëmijëve, kryetari i Bashkisë Tiranë ka bërë publike një lajm po aq të veçantë.
Klea Huta vesh fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Pas rreth tre vitesh nga dalja prej një lidhje të gjatë, u raportua se Elgiti ka nisur një romancë me këngëtaren dhe pre
Victoria Beckham tregon mendimin për fustanin e Meghan Ndoshta nuk do e dëgjojmë kurrë ç’mendon Mbretëresha për ceremoninë apo për fustanin e Dukesës së Sussex, por të paktën
Big Mama vesh fustanin e para 2 viteve dhe ndryshimin shikojeni vetë Që prej paraqitjeve të para pas operacionit në lukth, këngëtarja Big Mama ka lënë pa fjalë me ndryshimin drastik pas hum
Mësoni arsyen misterioze pse nuset vishen me të bardha Fustan i bardhë për dasmë? Të gjithë janë kuriozë se nga ka lindur kjo traditë. Sipas Daily Star ky ritual ka nisur q
Si në përralla, zbulohet fustani që do të veshë Meghan në dasmën mbretërore (FOTO & VIDEO) Princ Harry dhe Meghan do të kurorëzohen më datë 19 maj, ndërsa sëfundmi është zbuluar edhe fustani që ajo do të veshë n
Fustani skandaloz i Bleona Qeretit në "Oscar", e kishte një qëllim të fshehur Pas mbrëmjes së ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, Bleona Qereti, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fustanin e saj që i ekspoz
Kjo është femra që prania e Ledrit i ngre fustanin (FOTO) Ledri Vula së fundmi është duke qëndruar në Amerikë për të xhiruar klipin e tij të përbashkët me reperin Buta. Ledri
Të gjithë po e presin, si do të jetë fustani mbretëror Dasma mbretërore po afron dhe mediat po hamendësojnë se i do të duket fustani që do të veshë Meghan Markle në dasmë. Der
Tërbim ndaj fustanit të Ivanka Trump (FOTO LAJM) Teksa në Shtetet e Bashkuara kanë shpërthyer protestat kundër urdhrit të Donald Trump për bllokimin e emigrantëve në SHB
Harrojeni fustanin e kuq, Kejvina çmend publikun duke kërcyer me mbathje (VIDEO) Ju kujtohet dalja e parë e Kejvinës me fustanin e kuq tek Xing Me Ermalin? E si mund të harrohet, ajo është ndër dalj
Harrojeni fustanin e kuq, Kejvina ndez sallën duke kërcyer me të brendshme E bukur, seksi, provokuese, Kejvina Kthella i çmendi të gjithë me daljen e saj të parë në "Xing me Ermalin". Velina
Gjithçka që duhet të dini rreth fustanit të dasmës së Meghan Markle Meghan Markle dhe Princ Harry do të martohen më 19 maj dhe qendra e vëmendjes tashmë është bërë fustani që aktorja do të
Stërmbesa e Skënderbeut provokon me fustanin e nënës së saj Është e njohur pothuajse për gjithë publikun shqiptar. Sophie Castriota, stërmbesa e Skënderbeut ka habitur me një im
Zbulohet kujt ia kishte marrë fustanin e kuq Kejvina E bukur, seksi, provokuese, Kejvina Kthella i çmendi të gjithë me daljen e saj të parë në "Xing me Ermalin". Velina
Kejvina tregon kujt ja kishte marrë fustanin e parë me të cilin tronditi shqiptarët Velina e re e Xing u kthye shumë shpejt në vajzën më të komentuar në media, dhe fakti nëse kishte veshur apo jo të brend