999 rezultate për

ftua

"Do vdes duke luftuar për ty", Blero bën dedikimin e ndjerë për Afronës (FOTO LAJM) Në muajin shtator të këtij viti, këngëtari i njohur Blero Muharremi kurorëzoi me martesë dashurinë me partneren e tij, A
Vetëm dy foto i mjaftuan Sara Hoxhës për të treguar si shkoi viti 2019 për të (FOTO LAJM) Duket se vitit 2019 për trashëgimtaren e “Top Channel”, Sara Hoxhën, ka qenë viti i familjes. Sara është bërë nënë pë
Reali publikon listën e lojtarëve para Bilbaos, mungon Casemiro Reali pa Casemiron kundër Bilbaos, 19 futbollistët e ftuar Reali ka publikuar listën prej 19 futbollistëve të ftuar p
Rrëfimi Benatias për Ronaldon: Më çoi mesazh, mendova se nuk ishte normal Mehdi Benatia ka dy sezone që është larguar nga Juventusi, megjithatë mbrojtësi duket se ka mbetur i impresionuar nga Kr
Haradinaj "u ankua" se nuk është ftuar për takimin e Mini-Shengenit, reagon Rama Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj tditën e sotme tha para gazetarëve se Kosova nuk është ftuar për takimin e radhë
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Mc Kreshës (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mc Kresha kurorëzoi me martesë mbrëmjen e kaluar dashurinë e tij me partneren, Erzinën. Pamjet e dasm
Miqtë "tradhëtojnë" Kreshën, dalin video nga dasma (VIDEO) MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur. Ajo quhe
Urdhëroi të ftuarit të mos postojnë, del fotoja e nuses moderne të Kreshës MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur. Ajo quh
Një ndeshje para "El Clasiccos", Zidane nuk kursen asnjë Casemiro është ftuar për ndeshjen që Real Madridi do ta zhvillojë të dielën me Valencian Casemiro rrezikon të humbasë
Vazhdon pritja, Vetëvendosja dhe LDK-ja nga nesër takime të çdoditshme (VIDEO) As sonte nuk është nënshkruar marrëveshja për bashkëqeverisje mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe LDK-së. Anëtari i kryesis
Vajzat shqiptare që pranuan publikisht tradhtinë e partnerëve (FOTO LAJM) Këto personazhe publikë patën guximin të pranonin në publik se janë tradhëtuar nga partnerët e tyre: 1 .Albërije Hadë
Miku i pa ftuar "pushton" fushën dhe ndërpret takimin (VIDEO) Kriketi nuk është një sport i përhapur në gjithë botën, por kjo nuk e ka ndalur këtë gjarpër kureshtarë për të qënë pjes
U strehuan në Kosovë për shkak të tërmetit, Haradinaj: Sot kthehen 780 shqiptarë Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj ka njoftuar se do të kthehen 780 shqiptarë të cilat u vendosën në Kosovë për shk
Alketa Vejsiu: Këta artistë të huaj do të jenë të ftuarit specialë në "Festivalin e RTSH-së" (FOTO LAJM) Këtë vit, "Festivali i RTSH-së" do të jetë në drejtimin e dyshes së njohur të ekranit, Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës
Të ftuar specialë në emisionin e saj, Luana do të ketë 8 fëmijë të prekur nga tërmeti! (VIDEO) Këtë të shtunë, moderatorja Luana Vjollca do t’ia dedikojë emisionin e saj “Shiko Kush Luan” fëmijëve të prekur nga tërm
Mjaftuan 5 sekonda, kështu u shemb pallati në Durrës (VIDEO) Ashtu sikundër lerësuan dhe ekspertët, shembja e pallatit 6 katësh në Durrës u bë ekspertët me lëndë plasësse (tritol).
Joshua-kritikëve: Pas fitores të gjithë do ta keni nga një "f*** you" Anthony Joshua po planifikon të bërtas "F*** you" pasi të mposht Andy Ruizin në rimeçin që do të zhvillohet të shtunën.
Brenda pak orëve, 2 "gafat" që mjaftuan për dorëheqjen e Valbona Sakos (VIDEO) “E lënduar nga reagimi i madh negativ ndaj një prononcimi që bëra, nën një stres që i kalon fuqitë e mia, jap dorëheqjen
Alketa Vejsiu drejt Italisë, e ftuar në "Rai Uno" për solidaritetin pas tërmetit (FOTO LAJM) Ndihma të shumta kanë ardhur nga shtetet fqinje për qytetarët e prekur nga tërmetet e njëpasnjëshme që goditën Shqipërin
"M'u rrënqeth trupi", biznesmeni i njohur rrëfen për këngën që i dedikoi Flor Mumajesi (VIDEO) Para disa ditësh këmngëtari shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi, publikoi këngën e titulluar ‘Thjesht të du’. Kë