999 rezultate për

ftua

Edhe shkuan e luftuan për terroristët mizorë edhe ankohen se shteti nuk i ndihmon Në emisionin ”Drejtësia në Kosovë” u paraqitën dëshmi rreth rrethanave që shtynë Kosovarët që të shkojnë në Siri dhe Ira
"Do të t'i zhduk burimet", gazetarja tregon si e kërcënoi Xhafaj Gazetari Adi Krasta ka nisur sot rrugëtimin e tij më të ri pas kaq kohësh, emision të cilin e ka quajtur "A". E ftuar
Masakra e Urës Vajgurore, ku dukagjinasit dhe bandat politike luftuan dhe lanë 6 të vrarë Policia publikoi sot listën e personave më të kërkuar në Berat ku spikat Musa Protoduari, i cili është dënuar për krijim
Moderatori tregon manipulimin e "Burdushit": Më ofroi 10 000 euro që ta ftoja në emision Moderatori televiziv Fehmi Ferati ka zbuluar një detaj që interesant se si “mjeku” popullor Hysni Peçani – “Burdushi” i
U ftua në Xing, Arilenës i ndodh e papritura E ftuar këtë të shtunë në emisionin e humorit "Xing me Ermalin" është e ftuar këngëtarja e njohur e hitit "Nëntori", Ari
Arbana nuk mban dot lotët për Adelën: Jam duke luftuar! Koncerti i sotëm për kujtim dhe nder të Adelës ka bërë bashkë jo pak figura të botës së showbizit. Adelajda Xhamani u
Shpat Kasapi i habit të gjithë, tregon çfarë ndjeu kur dëgjoi për dasmën e Afërditës Mbrëmja e së shtunës me “Shiko kush luan” një nga të ftuarit ka qënë edhe këngëtari Shapt Kasapi. Përveçse luajnë, t
"Ke marrë kredi për t’u bërë këngëtare?", Çani vë në siklet të ftuarën Të ftuar në "Zonë e lirë" mbrëmjen e sotme janë Kastro Zizo dhe Suela, dyshja që kanë sjellë së fundmi projektin muzikor
Forcat Speciale, operacion blic në në Elbasan për "të fortët" Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH), trupa operacionale si edhe efektivë të tjerë të policisë janë duke kryer një sërë
6 orë në det duke luftuar me vdekjen, si u shpëtuan peshkatarët në Vlorë (VIDEO) Një peshkarexhë është mbytur në qytetin bregdetar të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Sazanit në orët e para të m
Përzuri vjehrrën me forcë nga shtëpia? Tuna i befason të gjithë me veprimin e fundit (FOTO LAJM) Këngëtraja Altuna Sejdiu së fundmi ka qënë e ftuar në emisionin Xing me Ermalin, ku aty ka bërë disadeklarat të bujshme,
Erdogani thërret Thaçin dhe Vuçiçin në Stamboll Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, me ftesë të Presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, sot udhëton për në St
Të shtunën përkeqësohet moti, Porti i Durrësit jep njoftimin e rëndësishëm Fundjava pritet të sjellë ndryshime të tjera në kushtet atmosferike. NWse ditën e sotme patëm një rritje nga 2 deri
Tentoi të kërcente në tubin e tendës së dasmës, e ftuara shkatërron gjithçka (VIDEO) Një ngjarje shumë qesharake është bërë virale këtë herë në rrjet. Bëhet fjalë për një dasmë ku e ftuara ka pirë pak m
Si je në shtrat? Kejvina djersit Bujar Qamilin në sytë e publikut (VIDEO) Kejvina mbahet jo vetëm si vajza më tërheqëse e "Xing me Ermalin", por edhe si ajo që bën pyetjen më pikante të ftuarve
U ftua te Çani, Rama merr dhuratë një palë zare I ftuar mbrëmjen e sotme në Zonë e Lirë, kryeministri ka marrë dhuratën e parë. Gazetari dhe moderatori i emisionit Z
Rrjeti reagon me tërbim ndaj fjalëve të bukuroshes nga Kosova mbi kombëtaren e Shqipërisë (FOTO LAJM) Gjatë një emisioni, gazetarja nga Kosova, Alba Merovci shprehu hapur qëndrimin e saj kundër kombëtares së Shqipërisë. Në
Uzuni: Jam i lumtur që jam ftuar në ekipin kombëtar të Shqipërisë Myrto Uzuni po kalon momentet më të mira në karrierën e tij me ftesën që siguroi nga trajneri Christian Panucci për t’u
Vetëvritet një person në Krushë të Madhe Në Krushën e Madhe sot një person i ka marrë jetën vetës duke u varë në litar. Policia e Kosovës ka njoftuar se sot n
Shkëlqeu në fejesë, por sa kushton fustani me lule i Armina Mevlanit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, kanë kurorëzuar me fejesë lidhjen e tyre. Ceremonia e fejesës