999 rezultate për

ftua

Milani del me komunikatë zyrtare për koronavirusin Skuadra e Milan ka dalë me komunikatë zyrtare lidhur me Coronavirusin. Virusi Covid-19 po përhapet me shpejtësi të ma
Kujdes! Këto janë këshillat e rreme për të luftuar koronavirusin BBC ka publikuar nje artikull te gjate per këshillat e rrema shendetësore po mashtrojnë qindra njerëz. Ja disa nga k
Alkooli bën të veten, David dhe Victoria marrin gjithë vëmendjen në ditëlindjen e të birit (FOTO LAJM) David dhe Victoria Beckham provuan para gjithë botës se marrëdhënia e tyre nuk është në krizë. Ata dëshmuan se ndjenj
"Të ftuar VIP dhe aheng", Rovena Stefa zbulon kur do të martohet (VIDEO) Rovena Stefa prej vitesh mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe shumë e kërkuar në dasma, por vetë ajo
"EL CLASICO"/ Zidane lë në shtëpi Jovic dhe James, fton Marianon Jemi shumë pranë "El Clasicos" dhe ditën e sotme trajnerët e Realit dhe Barcelonës kanë publikuar listën e lojtarevë ku
Më në fund një lajm i mirë Barcelonën, Alba gati për "El Clasicon" Quique Setién ka ftuar 18 futbollistë për ndeshjen e së dielës me Real Madridin në ‘Santiago Bernabéu’. Ndeshja që zh
Ndahet nga jeta njeriu i shtrenjtë për Valbona Memën (FOTO LAJM) Me anë të një fotoje në Instagram Valbona Mema ka bërë të ditur lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të motrës së saj, p
Tre çajrat më të mirë bimorë për të luftuar ftohjen dhe gripin Jemi në sezonin kur të gjithë, në punë, shkollë, shtëpi, duken të sëmurë. Nuk keni përse të përdorni antibiotikë sa
Babai i Ergi Dinit shpërthen në lot "live": Dua t`i them më fal, t`i them t`du Dashamir Dini, babai i këngëtarit të ndjerë Ergi Dini, ka qenë sot i ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon në Top Channel
7 viktima në Itali, BE në këmbë: Ofron 230 milion euro për të luftuar koronavirusin Koronavirusi është sëmundja që po frikëson botën, ku në Itali, shtetin fqinj, tashmë ka marrë 7 jetë. Bashkimi Evrop
I mori mbarë, pas hundës Aulona Musta zbulon operacionin e rradhës (VIDEO) Moderatorja e njohur Aulona Musta ishte këtë pasdite e ftuar në emisionin "Ftesë në 5" me Bieta Sulon. Para disa ditësh
Mourinho reagoi pas humbjes ndaj Leipzig: Luftuam me pistoletë pa plumba Tottenham është mposhtur nga Leipzig me rezultat 0-1 në ndeshjen e xhiros së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Jose Mourinh
Po Bora ç'pati, thumbon Arbana Osmanin në mes të emsionit (VIDEO) Këngëtari Robert Berisha ishte i ftuar në studio për të folur rreth jetës profesionale dhe asaj private dhe në një momen
Jankullovksa dëshmon për rastin "Monstra" Ish ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska ka dëshmuar për rastin “Monstra”. Ajo ka treguar se si ka qenë
Liverpool publikon listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Atletico Madridin Liverpool ka bërë publike listëm e lojtarëve që do të udhëtojnë në Spanjë për ndeshjen ndaj Atletico Madridin. Për kë
Arratiset një person nga burgu Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se të dielën pasdite një i burgosur ka ikur nga burgu i Dubravës. I burgo
Kush janë shqiptarët që luftuan me policinë greke, tre në pranga, dy ende në kërkim Polica greke ka shkatërruar një organizate kriminale, që merrej kryesisht me grabitje, pas një operacion të zhvilluar gj
Deklarata e të ftuarit i shkrin të gjithë së qeshuri në emision: Më llaston vjehrra (VIDEO) Pasditen e sotme në “Ftesë në 5”, tema kishte të bënte me çiftet dhe të ftuarit ishin Lorenc Jemini, Sofia Jemini, Xhens
Madhështore, zbulohet kur do e mbajnë dasmën Armina dhe Shkëlzeni (FOTO LAJM) Prej kohësh përflitej se Armina dhe Shkëlzeni do bënin dasmë këtë vit. Mirëpo Armina e ftuar në "Shiko kush luan" deklar
Në premierën e filmit të Ermalit, si u veshën të ftuarit VIP (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve u mbajt premiera e filmit të Ermal Mamaqit, "I Love Tropoja". Pallati i K