999 rezultate për

fshehur

Deklarata e fortë e Berishës: Për Agron Xhafajn erdhi urdhër ekstradimi, por u fsheh Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka ndërmend ti ndalë akuzat në lidhje me dosjen e publikuar nga PD për vëllain e mini
Leopardi i fshehur sulmon lejlekun, i shpëton për pak milimetra (VIDEO) Një lejlek i ka shpëtuar sulmit të befasishëm të leopardit të uritur. Në videon që është realizuar në Tanzani, shihet
Dalin detajet, ku ishte fshehur makina e djegur në Fushë-Krujë Një makinë është djegur në Fushë-Krujë. Makina është gjetur në afërsi të Borizanës në Fushë-Krujë dhe sipas infomaci
Mori mbiemrin e gruas për t'i shpëtuar policisë, si u kap Arbër Çekaj Arbër Çekaj u arrestua nga policia gjermane, pas urdhër-arrestit të lëshuar nga autoritetet shqiptare. Ai është prona
Fustani skandaloz i Bleona Qeretit në "Oscar", e kishte një qëllim të fshehur Pas mbrëmjes së ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, Bleona Qereti, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fustanin e saj që i ekspoz
Besi tregon për herë të parë arsyen pse e mbajtën fshehur shtatzaninë Muajt të parë të shtatzanisë, Xhensila dhe Besi e mbajtën të fshehtë se prisnin një bebe. Arsyen pse Besi e ka zbulua
Çifti shqiptar rrëfen idenë gjeniale, pse e fshehëm te arushi drogën Një çift shqiptar në Ghent të Belgjikës u dënua me 42 muaj burgim për shitje të lëndëve narkotike. Ata kishin fshehur
Sekreti i dorës së fshehur! Përse Papa dhe liderët e botës e bëjnë këtë gjest Vërtet rrjedha e historisë është drejtuar nga një grup i vogël njerëzish me interesa të përbashkëta? Pikturat dhe fotot
U takua fshehurazi me biznesmenët kuksianë, zbulohet vendimi i Ramës Në heshtje të plotë mediatike dhe larg kamerave, Kryeministri Rama ka zhvilluar mbrëmjen e së enjtes një darkë pune me 2
Shqiptari habit policinë italiane, shihni ku e kishte fshehur drogën (VIDEO) Policia italiane ka vënë në pranga një 39-vjeçar për trafikim lëndësh narkotike. Mediat italiane shkruajnë se pa sinj
A mund ta gjeni ku është fshehur bleta në këtë skenë me lule? (FOTO LAJM) Diku në këtë foto pranverore me lule shumëngjyrëshe është një bletë që lëkundet për mjaltë, por vetëm personat me sy sh
Misteri i pashkëve, gjeni 10 vezët e fshehura me çokollatë (FOTO LAJM) Ndërsa festa e pashkëve po afrohet, shumë fëmijë po përgatiten të ngjyrosin vezët e Pashkëve. Një lojë e re në intern
Publikohet video, Kim Jong Un ka vizituar fshehurazi Kinën (VIDEO) Videoja e një treni special, që i përket familjes në pushtet të Kim Jong-un, ka nxitur thashethemet që diktatori ka udhë
Të pathënat e kokainës së Durrësit: Kush e porositi dhe donte t'a kalonte fshehurazi në port Ish-kryeministri Berisha ka hedhur sot në Facebook të dhëna, të cilat sipas tij zbardhin të vërtetën e kokainës së madhe
Eno Popi rrëfen pasionin e fshehur prej kohësh Duket se Eno Popi përvec televizionit, ka edhe një hobi tjetër që e gëzon herë pas here. Ai pëlqen udhëtimet.dhe për
Programi “spiun” që tregon çdo sekret të fshehur në Instagram Gjithmonë na vjen inat kur kemi dikë Follow në Instagram dhe ata na kanë bërë Unfollow pa e kuptuar. Por duket se ekz
Ngjarja që tronditi botën: Ku ishte fshehur helmi me të cilin u helmua ish-spiuni rus (VIDEO) Helmin me të cilin u helmua ish- spiuni rus ishte fshehur në valixhen e vajzës së vet para se ajo të udhëtonte nga Moska
Fshehur në një gropë, zbulohet rreth 1 ton drogë në Novoselë (VIDEO) Një sasi prej rreth 1 ton, është zbuluar në Novoselë të Vlorës. Sasia e madhe e drogës është gjetur prej 900 kg është
Zihet me burrin, për të fshehur dashnorin, pas vjen policia ndodh çudia Një gjermane 38-vjeçare ka qenë e vëmendshme për të mos zbuluar të dashurin e saj në kohën kur në banesë vjen burri i sa
Zbulohet plani për vrasjen e Mbretëreshës, policia e ka fshehur (FOTO LAJM) Në tetor të vitit 1981, Mbretëresha Elizabeth bëri një udhëtim në Zelandën e Re. Turneu i saj përfshinte një vizitë n