999 rezultate për

fshatin

Emrat dhe fytyrat: Kush janë të rinjtë që theren Florian Selimin (VIDEO) Zbardhen emrat e të arrestuarve për ngjarjen e rëndë që ndodhi disa ditë më parë në Fier, ku trupi i Florian Selimit, u
"Eja më ndihmo", Babai zbardh bisedën e fundit me djalin e tij para se ta vrisnin Zbardhet vrasja e të riut Florian Selimi nga Tropoja, i cili u gjet i pajetë në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”, në
Flakët shkrumbojnë sipërfaqe me kullota në Gjirokastër, rrezikohen banesat Temperaturat e larta që kanë përfshirë vendin tonë, janë bërë shkak edhe për vatra zjarri në zona të ndryshme përgjatë v
Arrestohen vrasësit e Florian Selimit Policia e Fierit ka arrëstuar dy persona si të dyshuar për vrasjen e 23 vjeçarit Florian Selimi mëngjesin e djeshëm në F
10 vende piktoreske në Tiranë që ndoshta nuk i njihni (FOTO LAJM) 1.Shkalla e Tujanit –në periferi të Tiranës, pas zonës së Tufinës në fshatin e Brarit; një grykë e formuar nga gëlqerorë
Po festonin daljen e shokut nga burgu, policia u prish festën dy vëllezërve Dy vëllezër të cilët konsiderohen me rrezikshmëri të lartë shoqërore janë arrestuar nga policia. Ata u kapën në orët
Qëlluan me armë për hakmarrje, arrestohen 2 vëllezër (VIDEO) Policia ka vënë në pranga dy vëllezër të cilët për arsye hakmarrje kanë qëlluar me armë ndaj një 24 vjeçari. Si rezul
Aksident i rëndë në Pejë, lëndohen 4 persona Aksident i rëndë në Pejë, 4 persona të lënduar në mesin e tyre edhe fëmijë. Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur p
E braktisi njeriu, natyra "pushton" fshatin (FOTO LAJM) Një fshat i vogël kinez në një ishull në oqeanin Paqësor, është “pushtuar” nga natyra pasi banorët braktisën shtëpitë e
Po ndërton fshatin e tij, Ed Sheeran në sherr me komshinjtë (FOTO LAJM) Ed Sheeran ka blerë një tjetër pronë, ngjitur me shtëpinë e tij në fshat. Mësohet se ai ka blerë një pronë të katërt duk
Goditi me sëpatë kunatën së bashku me dy djemtë, arrestohet 62 vjeçari në Tiranë Policia ka vënë në pranga një 62-vjeçar i cili në bashkëpunim me dy djemtë e tij ka goditur me sëpatë kunatën. Mehdi
Serbi i dyshuar për krime lufte dënohet me një muaj paraburgim Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti Special ka vendosur lidhur me kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republikë
Qëlloi me thikë 50-vjeçarin në lokal, policia në kërkim të autorit Një 50 vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri pasditen e sotme në fshatin Qafëzez të Korçës. Policia lokale bën m
E PABESUESHME/ Në këtë zonë të Shqipërisë nuk ka mjek, banorëve iu vjen në ndihmë veterineri Çdo gjë ka mbetur në të kaluarën për banorët e fshatit Selcë e Vogël në Memaliaj. Vitet nuk kanë sjellë asnjë ndryshi
Kultivonin kanabis në oborrin e shtëpisë, arrestohen 5 persona në Lazarat Vijon puna për kontrollin e territorit, me qëllim parandalimin, evidentimin dhe goditjen e kultivimit të bimëve narkotik
Kultivonin kanabis, arrestohen 9 persona në Krujë, mes tyre 1 polic Policia ka arrestuar 9 persona në Krujë, si dhe shpallet në kërkim një tjetër pas kultivonin kanabis. Gjatë kontrolli
Vëllai i "El Cheka-s": Policia keqtrajtoi familjarët tanë Blerim Ahmedi, vëllau i Sheqerim Ahmedit thotë se policia e Kërçovës dje ka shqetësuar dhe maltretuar familjarët e tij n
Digjet qëllimisht arat me grurë në fshatin e Hashim Thaçit (VIDEO) Zjarri ka përfshirë një zonë të fshatit Burojë të Skënderajit mbrëmë në orët e vona. Ka qenë ish-deputeti Gani Geci a
Kultivonin kanabis dhe mbanin armë pa leje, arrestohet 29 vjeçari në kërkim 2 të tjerë Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë një 29 vjeçar dhe ka sekuestruar 2 armë zjarri dhe municion luftarak, si dhe
"Më shumë vota sesa votues", Berisha denoncon skandalin (FOTO LAJM) Ish-kryeministri, Sali Berisha, ka reaguar sot në rrjetet sociale lidhur me rezultatin e zgjedhjeve lokale që u mbajtën