999 rezultate për

francesco

Di Francesco i gatshëm për Liverpoolin: Jam i kënaqur me ekipin tim, jemi gati Roma arriti të mposhtë në udhëtim Spalin 0-3. Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco ka mbetur tejet i kënaqur me paraqi
Di Francesco: Jam shumë krenar që jam trajner i Romës Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, thotë se nuk i pëlqejnë skuadrat që zhvillojnë lojë defensive dhe se atij i pëlq
Monchi: Një fitore e madhe për Di Francescon Monchi fitoren e madhe të Romës kundër Barcelonës të martën ia dedikoi trajnerit Eusebio Di Francescos - "Është fitorja
"E merituam, ishim më lart se Barcelona taktikisht" Alessandro Florenzi është krenar, pasi sipas tij Roma ishte një hap para Barcelonës në aspektin taktik të ndeshjes dhe s
Di Francesco: Të gjithë thanë se Messi ishte i dëmtuar Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, ka hedhur poshtë çdo pyetje këmbëngulëse rreth gjendjes fizike të Lionel Messit
Di Francesco i qahet arbitrit: Barcelona bëhet edhe më e fortë me ndihmën e tyre Eusebio Di Francesco kritikoi gjyqtarin pas humbjes 4-1, por pavarësisht kësaj ai pranoi se Barcelona është e fortë dhe
Di Francesco: Askush nuk dëshiron t’i humbas sfidat e tilla Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, karikon skuadrën e tij në prag të ndeshjes me Barcelonën në "Camp Nou". Numr
Di Francesco: Mund të mposhtim çdo skuadër Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco këmbëngul duke thënë se nëse jemi në lojë, mund të mposhtim çdo skuadër. Giall
Di Francesco nuk e ka në mendjen ndeshjen me Barcelonën Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco ka thënë para ndeshjes me Bolognanse se momentalisht nuk po mendojnë për Barcelon
Di Francesco: Duhet ta respektojmë Barcelonën, por jo të frikësohemi Trajneri Eusebio Di Francesco ka insistuar se Roma duhet patjetër ta respektojë Barcelonën, por nuk i'a ka frikën, duke
Di Francesco: Roma nuk e ka frikë Barcelonën Trajneri i Romës, Eusebio di Francesco thotë se skuadra e tij nuk ka frikë ndaj Barcelonës. “Kjo është një garë e mr
Di Francesco befason me deklaratën rreth shortit: Qeshëm kur na ra Barça, ja pse Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco në lidhje me shortin e çerekfinales në Ligën e Kampionëve kundër Barcelonës, ka t
Ambasadorja e FIFA-s falenderon legjendën e Romës (FOTO LAJM) Aktorja, prezantuesja dhe modelja ruse, Victoria Lopyreva, ishte e pranishme në stadiumin “Olimpico” të Romës me rastin
Di Francesco: Ne kemi një objektiv të vetëm, dhe ai është kualifikimi Eusebio Di Francesco thotë se arritja në çerekfinale të UEFA Champions League është vendimtare për Romën përpara sfidës
Balotelli pranë rikthimit në Itali, Di Francesco i shkel syrin Super Mario duket se është shumë afër nënshkrimit me Romën pasi kryeqytetasit do i garantojnë atij dhe pozitën e titulla
Di Francesco: Sot kemi pasur një ekip fizik para nesh, dhe kemi luajtur shumë mirë Roma fitoi sot ndaj Udinese me rezultatin e përgjithshëm 2-0 dhe aktualisht ngjitet në vendin e tretë në renditje. T
Totti harron se shkoi 41-vjeç: Po të luaja akoma do kushtoja 200 mln euro Francesco Totti ka folur për merkaton dhe shifrat e çmendura që shpenzohen në ditët e sotme, për afriminin e lojtarëve k
Di Francesco shpjegon të gjitha lëvizjet teknike që mund të bëjë në ndeshjet pasuese Roma la pas krizën, teksa javën e kaluar mposhti 0-1 Veronën në ‘Bentegodi’, falë golit të shënuar nga djaloshi turk, Un
Di Francesco kërkon transferimin e Messit tek Roma Eusebio Di Francesco ka suprizuar me deklaratën e tij të fundit. Italani tha para gazetarëve se i ka kërkuar stafit drej
Di Francesko i mërzitur me largimin e Dzekos tek Chelsea Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, nuk është i lumtur me transferimin e Edin Dzekos tek Chelsea. Boshnjaku ësh